NEOGO TimeFit X8, smart hodinky, čierne

NEOGO TimeFit X8, smart hodinky, čierne


Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partnerAkcia

Smart hodinky – displej 1,2", podpora Android/iOS, senzor pre monitorovanie srdcového tepu, krvného tlaku, EKG, spálených kalórií a spánku, športové módy, upozornenie na dlhé sedenie, upozornenie na hovory a správy Celý popis

79
136 € Vrátane RP a DPH
79 €
-41%

Platí do 30.10.2020 alebo do vypredania

Skladom u partnera 4 kusy

Kód: 100016945150

Popis

Popis produktuSmart hodinky disponujú farebným MultiTouch Round dotykovým displejom, na ktorom môžete sledovať všetko potrebné k udržiavaniu aktívneho životného štýlu. Sledujte každodenný počet krokov, merajte jednotlivé športové aktivity i spálené kalórie. Funkcia sledovania srdcovej frekvencie vám poskytne spätnú väzbu v reálnom čase a informuje o vašej tepovej frekvencii nech ste kdekoľvek. Hodinky sú kompatibilné s operačným systémom android alebo iOS a disponujú Bluetooth konektivitou. Sú vodeodolné a odolné voči prachu s certifikáciou IP68.

S hodinkami je možné plávať a umývať si ruky, avšak neodporúča sa s nimi sprchovať, nakoľko horúca voda ich môže poškodiť.
Klasický a zároveň športový dizajn hodiniek je vhodný na každodenné nosenie, či už do práce, na rôzne stretnutia alebo tréningy. Vďaka svojej hmotnosti nízkej hmotnosti sú ľahké a pohodlné.


Športové režimy

Tieto inteligentné hodinky podporujú 9 športových režimov, ktorými sú chôdza, beh, bicyklovanie, horský výstup, plávanie, futbal, basketbal, stolný tenis a bedminton. Výhodou je zaznamenávanie i prejdenej vzdialenosti, či najazdených kilometrov. Všetky údaje sa ukladajú do histórie, čím si môžete výsledky skontrolovať kedykoľvek budete potrebovať.


Vzdialené ovládanie fotoaparátu a hudby

Pri fotení už nikdy nebudete potrebovať držať telefón v ruke. Pomocou funkcie vzdialené ovládanie fotoaparátu môžete kedykoľvek a kdekoľvek položiť váš telefón a odfotiť sa bez fotografa. Jedným ťuknutím na hodinky vyhotovíte krásnu spomienku s vašimi priateľmi. Táto funkcia dokonale nahradí aj samospúšť na telefóne.

Poznáte ten pocit, keď pri behaní alebo cvičení vám hrá hudba, ktorá sa vám už nepáči ? Hodinkami môžete prepínať medzi vašimi obľúbenými piesňami bez nutnosti vyberania telefónu z vrecka.

Monitor srdcovej frekvencie

Vďaka najnovšej technológie sú hodinky vybavené vstavaným monitorom srdcovej frekvencie, ktorý môžete využiť počas chôdze, cvičenia alebo v pokoji. Na základe výsledkov srdcovej frekvencie môžete cvičiť efektívne a udržiavať svoj tep v ideálnych hodnotách.

Kvalita spánku

Smart hodinky NEOGO TimeFit X8 dôkladne spracujú analýzu vášho spánku. Táto analýza obsahuje rôzne fázy spánku, ako je hlboký spánok, ľahký spánok a čas prebudenia. Hodinky presne vedia koľko hodín ste cez noc spali a hodnotenie kvality spánku vám pomôže zistiť, čo môže byť dôvodom zlého spánku.


Stratený telefón? Nehrozí!

Ten pocit, keď zrazu zistíte, že váš telefón nie je vo vrecku a zúfalo začnete prehľadávať všetko, čo je vo vašej blízkosti. Inteligentné hodinky vám pomôžu váš telefón nájsť a upozornia vás, ak je váš telefón vzdialený 10 metrov od hodiniek.

Osobný asistent

Hodinky vám poslúžia aj ako váš osobný asistent, poskytujúci rôzne informácie a pripomienky. Priamo na vašej ruke budete mať všetky potrebné informácie. Na farebnom dotykovom displeji môžete kontrolovať všetky svoje aktivity, vrátane prichádzajúcich telefónnych hovorov, textových správ a notifikácii z aplikácii.
Ak sedíte na jednom mieste dlhšiu dobu ako prednastavené trvanie, hodinky vám pripomenú vibráciami, že je čas na pohyb. Rovnako vám pomôžu dodržiavať aj dostatočný pitný režim, ktorý je dôležitý pre zdravý životný štýl.


Funkcie

• Jednoduchá synchronizácia s operačnými systémami iOS a Android
• Upozornenia na hovory a aplikácie
• Funkcia merania EKG
• Monitorovanie srdcového tepu
• Meranie kyslíka v krvi
• Meranie krvného tlaku
• Športové režimy
• Počítanie spálených kalórií
• Meranie kvality spánku
• Budík, stopky
• Upozornenie na dlhodobé sedenie
• Upozortenie na pitný režim
• Počasie
• Vibrovanie
• Podpora automatického rozsvietenia displeja
• Vzdialené ovládanie kamery telefónu
• Vyhľadanie telefónu a hodiniek

Parametre

Displej: 1.22" 240*240px MultiTouch
Kapacita batérie: 320mAh
Vodeodoľnosť IP67
Čas nabíjania cca 2h
Výdrž batérie až 5 dní (podľa intenzity používania)
Magnetické nabíjanie
Rozmery 49 * 48 * 13.3mm
Váha 52g
Bluetooth: 4.0

Kompatibilita

Android 4.4+, iOS 8.0+
Aplikácia Fundo
Jazyk aplikácie: Český (pri nastavení telefónu do češtiny), Anglický

Obsah balenia

Smart hodinky
Nabíjací kábel
Manuál


Upozornenie: Všetky namerané údaje sú iba informačné a môžu sa líšiť od nameraných hodnôt profesionálnych prístrojov, preto ich nieje možné považovať za záväzné. Náramky poskytujú len približný pohľad na sledované hodnoty. Uvádzaná výdrž batérie je orientačná hodnota, ktorá závisí aj od intenzity používania a výkonu batérie.

Uvedené informácie sú prevzaté od výrobcu. Výrobca bez predchádzajúceho upozornenia môže meniť parametre produktov, preto nezodpovedáme za rozdiely a zmeny v popise. Uvedené obrázky sú ilustračné.

Parametre

Parametre produktu %1% %2%