NEOGO DayFit D3, smart hodinky, strieborné/čierne

NEOGO DayFit D3, smart hodinky, strieborné/čierne


Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partnerAkcia

Smart hodinky – 1.54" displej, meranie srdcového tepu, meranie krvného tlaku, bluetooth volanie, krokomer, notifikácie, podpora Android / iOS Celý popis

58
79 € Vrátane RP a DPH
58 €
-26%

Platí do 30.09.2020 alebo do vypredania

Skladom u partnera posledný 1 kus

Kód: 100034070033

Popis

Popis produktu

Dizajnové smart hodinky NEOGO DayFit D3 disponujú farebným a plne dotykovým displejom, poskytujú meranie dennej aktivity a sú nabité praktickými funkciami. Zaznamenávajú vašu aktivitu, ako počet krokov, prejdenú vzdialenosť, spálené kalórie a zároveň vás tiež upozornia na dlhšiu neaktivitu. S hodinkami budete neustále v spojení s okolitým svetom, ba dokonca môžete uskutočňovať hovory prostredníctvom Bluetooth. Telo hodiniek je vyrobené zo zliatiny zinku.Sledujte svoje zdravie

Vďaka najnovšej technológie sú hodinky vybavené vstavaným monitorom srdcovej frekvencie, ktorý môžete využiť počas chôdze, cvičenia alebo v pokoji. Na základe výsledkov srdcovej frekvencie môžete cvičiť efektívne a udržiavať svoj tep v ideálnych hodnotách. Funkcia na meranie tepu je vhodná pre určenie tepovej zóny. Sledovanie tepovej frekvencie pomáha zlepšovať vašu kondíciu, či spaľovať tuky. Okrem merania srdcového tepu hodinky merajú aj EKG, krvný tlak a kyslík v krvi.Praktické upozornenia

Na základe spárovania hodiniek s mobilným telefónom vám hodinky zobrazia prijaté správy, prichádzajúce hovory a notifikácie zo sociálnych sietí. Notifikácie tak máte priamo na ruke a nepotrebujete stále kontrolovať telefón. Hodinky vás upozornia aj na nedostatočnú aktivitu počas celého dňa. Príliš dlhé sedenie môže spôsobiť rad zdravotných problémov a preto sú hodinky vybavené i nastaviteľným „Sedentary alarmom“, ktorý vás upozorní, že už sedíte pridlho.

Kvalita spánku

Smart hodinky dôkladne spracujú analýzu vášho spánku. Táto analýza obsahuje rôzne fázy spánku, ako je hlboký spánok, ľahký spánok a čas prebudenia. Hodinky presne vedia koľko hodín ste cez noc spali a hodnotenie kvality spánku vám pomôže zistiť, čo môže byť dôvodom zlého spánku.

Vzdialené ovládanie fotoaparátu a hudby

Pri fotení už nikdy nebudete potrebovať držať telefón v ruke. Pomocou funkcie vzdialené ovládanie fotoaparátu môžete kedykoľvek a kdekoľvek položiť váš telefón a odfotiť sa bez fotografa. Jedným ťuknutím na hodinky vyhotovíte krásnu spomienku s vašimi priateľmi. Táto funkcia dokonale nahradí aj samospúšť na telefóne.

Poznáte ten pocit, keď pri behaní alebo cvičení vám hrá hudba, ktorá sa vám už nepáči ? Hodinkami môžete prepínať medzi vašimi obľúbenými piesňami bez nutnosti vyberania telefónu z vrecka.

Funkcie

• Jednoduchá synchronizácia s operačnými systémami iOS a Android
• Notifikácie z aplikácií
• Monitorovanie srdcového tepu, kyslíka v krvi
• Meranie EKG
• Meranie krvného tlaku
• Meranie spálených kalórií
• Meranie dĺžky spánku
• Upozornenie na dlhodobé sedenie
• Budík, kalendár
• Vibrovanie
• Bluetooth volanie
• Vzdialené ovládanie kamery telefónu
• Možnosť výberu úvodnej obrazovky
• Športový režim beh

Parametre

Displej: 1.54" 240*240px
Kapacita batérie: 260mAh
Vodeodoľnosť IP67 (dážď, umývanie rúk)
Čas nabíjania cca 2h
Výdrž batérie až 1–2 dní (podľa intenzity používania)
Magnetické nabíjanie
Bluetooth: 4.0

Kompatibilita

Android 4.4+, iOS 9.0+
Aplikácia Fundo
Jazyk aplikácie: Český (pri nastavení telefónu do češtiny), Anglický

Obsah balenia

Smart hodinky
Nabíjací kábel
ManuálUpozornenie: Všetky namerané údaje sú iba informačné a môžu sa líšiť od nameraných hodnôt profesionálnych prístrojov, preto ich nieje možné považovať za záväzné. Náramky poskytujú len približný pohľad na sledované hodnoty. Uvádzaná výdrž batérie je orientačná hodnota, ktorá závisí aj od intenzity používania a výkonu batérie.

Uvedené informácie sú prevzaté od výrobcu. Výrobca bez predchádzajúceho upozornenia môže meniť parametre produktov, preto nezodpovedáme za rozdiely a zmeny v popise. Uvedené obrázky sú ilustračné.

Parametre

Parametre produktu %1% %2%