Garmin vívoactive 3 Music

Hodnotenie: 5 1 hodnotení Značka: Garmin Náš kód: 1264093

Doprava zadarmo

Garmin vívoactive 3 Music

Smart hodinky s GPS, snímačom pulzu Garmin Elevate na zápästie a predinštalovanými športovými aplikáciami. Vaše športové aktivity a platby sú od seba vzdialené len jedno ťuknutie v novom vívoactive 3 Music. Tieto športové smarthodiny so vstavaným GPS majú viac ako 15 predinštalovaných športových aplikácií a sú pripravené aj platiť cez Garmin Pay™, takže môžete nechať svoj telefón a peňaženku doma a to najhlavnejšie – integrovaný prehrávač hudby cez bluetooth slúchadlá (nie sú súčasťou dodávky) Celý popis

299
5 1
299 € vrátane RP a DPH Bežná cena: 329 €, Ušetríte 30 € (9 %)
Cena s MALL kartou:
269 €
Viac info tu

Náš kód: 1264093

Mesačne od:
29,90 € Spočítať splátky

1 užívateľská recenzia

Hodnotenie: 5
 • Autor si prial zostať v anonymite

Perfektní hodinky a zde opravdu v CZ.

Popis

Popis produktu

Trocha hudby počas cestovania

Máte obľúbenú pieseň, ktorá vám pomôže zdolať preteky alebo náročné tréningy? Teraz môžete mať uložených až 500 skladieb priamo na vašom hodinkách, aby ste počúvali bez použitia telefónu na cestách. Jednoducho môžete prenášať hudbu z počítača a potom skompilovať svoj obľúbený zoznam skladieb pre ľahké počúvanie prostredníctvom kompatibilných Bluetooth slúchadiel (predávajú sa samostatne). Môžete dokonca synchronizovať svoje starostlivo vytvorené zoznamy skladieb z vybraných hudobných streamovacích služieb na vaše hodinky.

Garmin Pay™

Vívoactive 3 je náš prvý nositeľný doplnok Garmin Pay, ktorý vám umožní zaplatiť za nákup s hodinkami. Použite ho takmer kdekoľvek, kde môžete využiť bezkontaktnú platbu. Takže ak ste nechali svoju peňaženku vo vašej skrini alebo ste ju zabudli, ranná káva môže byť stále vašej. Stačí kliknúť a ísť.

*Funkcia zatiaľ nedostupná, spustenie už čoskoro!

Garmin Connect IQ™

Vívoactive 3 je kompatibilný s našim obchodom Connect IQ™, kde si môžete stiahnuť hodinky, widgety a aplikácie, ktoré umožňujú prechod zo SmartWatch na hodinky. Majte prehľad o príchode vášho Uber-u, zapnite svoje domáce osvetlenie pomocou aplikácie SmartThings a dokonca pomocou aplikácie AccuWeather MinuteCast zistite, kedy bude pršať.

Viac športu

S viac než 15 predinštalovanými športovými aplikáciami je ľahké nájsť zábavný spôsob, ako zostať aktívny. Choďte na golfové ihrisko, choďte na jazdu na bicykli, dajte si jogu, alebo si dokonca vyskúšajte svoje ruky na stand-up paddle boarding. Keď vychádzate von, zabudovaný GPS vám umožní sledovať informácie o vybranej aktivite – bez potreby telefónneho pripojenia. Od snowboardingu až po plávanie a najmenej tucet ďalších možností.

Denné monitorovanie fitness a úrovne stresu

Pomocou technológie srdcového tepu Elevate™ na zápästie vám Vívoactive 3 umožňuje sledovať kľúčové aspekty vašej zdatnosti a stresu, aby ste vedeli, ako vaše telo reaguje za rôznych okolností. Napríklad je schopný odhadnúť váš VO2 max a fitness vek – 2 indikátory fyzickej kondície, ktoré sa môžu často časom vylepšovať pravidelným cvičením. Tiež sleduje vašu variabilitu srdcovej frekvencie (HRV), ktorá sa používa na výpočet a sledovanie vašej úrovne stresu. vievoactive 3 vás môže upozorniť, keď fyzické alebo emocionálne zdroje spôsobujú zvýšenie vašej úrovne stresu, takže môžete nájsť spôsob, ako zmierniť tlak.

Vždy pripojený

Po spárovaní s kompatibilným smartphonom budete môcť prijímať a dokonca odpovedať na textové správy a zobrazovať aktualizácie sociálnych sietí, e-maily a ďalšie údaje priamo na zápästie. Nájsť telefón, pristupujte k ovládaniu hudby a nechajte svojich priateľov sledovať vaše športy. Dokončené aktivity sa dokonca automaticky odovzdajú do našej online komunity fitness.


Vlastnosti

 • Vívoactive 3 monitoruje kvalitu odpočinku
 • Sledujte svoj postup na dosiahnutie vytúženej cieľovej váhy prostredníctvom detailných záznamov kalórií, ktoré ste spálili počas celého dňa, počas fitness aktivít vrátane hodnoty bazálneho metabolizmu
 • Úplne nový typ Puls – Garmin Elevate Pulz na zápästie – vám poskytne informácie o vašom priemernom pokojnom pulze v úderoch za minútu, ako aj aktuálny pulz
 • Podľa úrovne aktivity vívoactive 3 sám priradí osobné a dosiahnuteľné ciele každé ráno. Hneď, ako dosiahnete tieto ciele, automaticky vás posúva k dosiahnutiu nového cieľa na ďalší deň.
 • Hodinky sú navrhnuté tak, aby ste ich mohli nosiť 24 hodín denne 7 dní v týždni. Na zápästí máte prehľad nielen o svojich cieľoch a postup pri ich postupnom dosahovaní, ale aj o čase, nových sms, mailoch či zmeškaných hovoroch
 • Vďaka zabudovanému barometrickému výškomeru Vívoactive 3 počíta nastúpané a zíde poschodia, a tým získavate extra body v rámci sledovania denné aktivity.
 • Hodinky sú vodotesné (5ATM), takže sa s nimi môžete bez obáv sprchovať, plávať.
 • Monitorujte svoj pokrok v dosahovaní cieľov aeróbne aktivity, ktoré sú stanovené na základe odporúčania svetových zdravotníckych organizácií ako American Heart Association, U.S. Centers for Disease Control and Prevention a World Health Organization
 • Buďte aktívny! K pohybu vás motivuje výzva na pohyb spolu so zavibrovaním po hodine bez pohybu. Každých 15 minút nečinnosti sa rozsvieti ďalší diel.
 • Zaznamenávajú každý váš krok. Na displeji vidíte aktuálny počet krokov, koľko krokov ešte zostáva prejsť na splnenie denného cieľa, kalórie, vzdialenosť.
 • Dotykový displej je perfektne čitateľný na priamom slnku aj v tme, vďaka podsvieteniu.
 • Počúvajte hudbu zo svojho smartphonu a ovládajte prehrávanie cez Vívoactive 3.
 • Move IQ automaticky rozlíši aktivity ako chôdza, beh, bicyklovanie, plávanie a eliptický trenažér bez toho aby ste museli zapnúť časovať aktivity.
 • Prispôsobte a meňte si svoje hodinky podľa nálady a potrieb, vďaka aplikáciám a nástrojom cez nové rozhranie Garmin Connect IQ™.
 • Nová funkcia odhadu VO2 max na základe údajov o srdcovom tepe z Elevate Pulz na zápästie vám poskytne presnejší obraz o úrovni vašej kondície.
 • Nová funkcia počítanie opakovania pre silový tréning sleduje nielen počet opakovaní, ale aj série a čas odpočinku medzi sériami.
 • Prvý smarthodiny Garmin s novou funkciou Garmin Pay Garmin Pay™, s ktorými môžete bezkontaktne platiť za svoje nákupy.

Obsah balenia

 • Vívoactive 3 Music

 • Nabíjací/datový kábel,

 • Uživateľská príručka.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Pro operační systém UNIVERSAL
Farba čierna