Inokim Elektrická kolobežka OX ECO

Inokim Elektrická kolobežka OX ECO

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Ohúri nie len unikátnym dizajnom, ale aj veľmi pohodlným nastaviteľným podvozkom. Pokiaľ aj nájdete kolobežku s podobnými parametrami a pohodlím, OX ECO stále zvíťazí bezpečnosťou. Za svoj dizajn získala aj prestížnu cenu, Red dot design award, ktorou sa nevie pochváliť len tak hocikto. Celý popis
1 699 €
Vrátane DPH
1 449 €
Doprava zadarmo
Partner: Voltride.eu

Skladom u partnera 3 kusy

2.11.2021 - 3.11.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100059229086

Popis

Bezpečnosť je v prípade značky INOKIM na prvom mieste. Preto je OX ECO zostrojená z výnimočne pevnej zliatiny hliníka, používanej v leteckom priemysle. Celá konštrukcia je dômyselne vyvážená, aby bola stabilná aj vo vysokých rýchlostiach. Kolobežku vždy bezpečne zastavia dve brzdy. Predná je kvalitná bezúdržbová bubnová a zadná je kotúčová.

OX ECO stále patrí medzi pomerne výkonné modely. Rýchlosť 35 km/h dosiahne vďaka špičkovému výkonu 1050 W. Na druhú stranu, pokiaľ plánujete najmä stredne dlhé presuny po meste okolo 20–30 km denne, model OX ECO sa odvďačí nižšou váhou, fantastickým pohodlím a nádherným dizajnom. Koniec koncov 35 km/h stále postačuje na bežnú jazdu a nie každý potrebuje adrenalín.

O pohodlie pri jazde sa stará patentovaný systém podvozku OSAP, pričom kolesá sú asymetricky uchytené na kyvkách. Unikátne je, že OX ECO má podvozok s nastaviteľnou výškou, a tak si viete ľahko zmeniť svetlú výšku podľa toho, či budete jazdiť v teréne alebo v meste. Kolobežka zvládne aj horší terén, jazdili sme s ňou aj po lúke, rozbitých, či poľných cestách a ani po dlhšej jazde sme necítili únavu z prílišných vibrácií. K pohodliu prispievajú aj 10 palcové kolesá s pneumatikami a dušami od CST, ktoré pomáhajú tlmiť nerovnosti.

Vďaka jej konštrukcii a výkonu ide o jednu z najviac univerzálnych kolobežiek na svete. Nepohrdne ani ľahkým terénom či menším kopcom. V meste určite oceníte jej výkony pri danej cene a nemusíte sa báť pokiaľ potrebujete absolvovať stredne dlhú trasu, alebo ju nemáte čas cez deň nabíjať.Výkon 1050 W

Maximálna rýchlosť 35 km/h

Dojazd 40 km

Váha 25 kg

Doba dobíjania 7 h

Predná brzda bubnová

Zadná brzda kotúčová