Withings Steel HR Sport, White

Withings Steel HR Sport, White

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Hybridné hodinky s klasickým vzhľadom a mechanickými ručičkami so zabudovanými senzormi, ktoré sledujú až 30 vašich športových aktivít. V aplikácii Health Mate zadajte svoj denný cieľ a na ciferníku sledujte jeho plnenie. Vodeodolné prevedenie z nerezovej ocele. Možnosť výmeny remienkov. Celý popis
231,24 €
Vrátane RP a DPH
202,61 €
Partner: CZC.cz

Skladom u partnera 5+ kusov

20.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100058350335

Popis

Hodinky Withings Steel HR Sport

Majte svoj tréning a s ním spojené aktivity pod kontrolou. Chytré hodinky Withings Steel HR Sport s meračom až 30 športových aktivít sú určené pre všetkých, čo kladú dôraz na zdravý životný štýl. Doprajte si pohodlie a majte prehľad o všetkých aktivitách 24 hodín, 7 dní v týždni.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.Čo všetko vám ponúkajú?

  • Neustály prehľad o vašich aktivitách
  • Skvelý vzhľad klasických hodiniek
  • OLED displej zobrazuje informácie až 30 aktivít
  • Vodotesné prevedenie z nerezovej ocele
  • Výdrž až 25 dní po jednom nabití
  • Konektivita Bluetooth a Health Mate

Typické a napriek tomu netypické

Na prvý pohľad vás upúta klasický vzhľad s mechanickými ručičkami, ktorý je doplnený o malý OLED displej, na ktorom sa zobrazujú športové funkcie. Výhodou je možnosť výmeny remienkov, v malom okamihu premeníte športové hodinky vo veľmi elegantný doplnok s koženým remienkom. Iste vás poteší aj výdrž batérie, na jedno nabitie je až 25 dní.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Chytré funkcie

Pri športe určite oceníte sledovanie vašich aktivít, nie vždy je však vhodné nosiť so sebou smartphone, ktorý disponuje potrebnými funkciami. Tu sa ponúka jednoduché riešenie v podobe športových hodiniek, ktoré ponúkajú rovnaké možnosti. Sledovať dokážu až 30 vašich aktivít medzi ne patrí napríklad meranie srdcovej frekvencie, analýzu fitness s pomocou telefónu aj GPS, sledovanie tepovej frekvencie, výpočet spálených kalórií, meranie vzdialenosti, krokomer, budík, nabíjanie, meranie dĺžky spánku, teplota tela, krvný tlak.

Automatická synchronizácia

Hodinky automaticky synchronizujú s aplikáciou Health Mate, takže môžete kedykoľvek ľahko a prehľadne zobraziť, ako na tom práve ste. Od sledovania nočných cyklov po počet spálených kalórií.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

Elegantné športové hodinky Withings Steel HR Šport rozširujú možnosti monitorovania športových aktivít a zároveň získate elegantný doplnok pre každodenné využitie pre sledovanie času a budenia. Na OLED displeji sa vám zobrazí 30 športových aktivít, záleží len na vás, ktoré si zvolíte v aplikácii Health Mate, s ktorou sa hodinky automaticky synchronizujú. Ponúkajú vodeodolnosť pre bežné plávanie a výdrž až 25 dní pri bežnom používaní. Pri nepoužívaní „chytrých“ funkcií výdrž znateľne narastie.