Fitbit Versa 3, Pink Clay

Fitbit Versa 3, Pink Clay

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Inteligentné fitnes hodinky s viac ako 6-dňovou výdržou batérie. Sledovanie aktivity. Sledujte príjem a výdaj kalórií. Monitor srdcovej frekvencie. Monitor spánku. Vodotesnosť do 50 metrov. Integrované úložisko hudby + podpora streamovacích aplikácií. Fitbit Pay. Integrované GPS. Celý popis
249,44 €
Vrátane RP a DPH
Partner: CZC.cz

Skladom u partnera posledný 1 kus

20.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100058278587

Popis

Fitbit Versa 3

Zoznámte sa s Fitbit Versa 3, motivačnými inteligentnými hodinkami na zlepšenie zdravia a kondície. Tieto sofistikované hodinky vás zaručene udržia v pohybe.

  • Zabudované zariadenie GPS
  • Navrhnuté pre fitness
  • Kontinuálne meranie srdcovej frekvencie
  • Integrované úložisko hudby a podpora streamovacích aplikácií
  • Bezkontaktné platby s technológiou NFC a Fitbit Pay
  • Viac ako 6 dní výdrže batérie na jedno nabitie
  • Celodenné nabíjanie za 12 minút

Ako to ide?

Počas behu vonku, túry, jazdy na bicykli a iných aktivít môžete sledovať svoje tempo a vzdialenosť bez telefónu pomocou zabudovaného systému GPS a potom si zobraziť mapu svojej tréningovej trasy v aplikácii Fitbit.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Sledovanie srdcovej frekvencie 24/7

Sledujte. Hodinky Fitbit Versa 3 sledujú spálené kalórie a optimalizujú vaše cvičebné úsilie pomocou technológie PurePulse 2.0. Pozrite si trendy srdcovej frekvencie.

Mix hudby

Priamo zo zápästia. Pomocou hodiniek môžete ovládať aplikácie ako Spotify, Deezer a Pandora. Prehrávajte svoju obľúbenú hudbu, pozastavujte ju, preskakujte skladby, páči sa vám – naživo. 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Získajte energiu

Pretože noc je základom dňa. A ak sa dobre vyspíte, na druhý deň to zaručene pocítite. Hodinky Sense vám pomôžu sledovať spánok, aby ste ho mohli zlepšiť. Získate informácie o tom, ako dlho ste v ľahkom, hlbokom alebo REM spánku. Môžete tak lepšie pochopiť svoje noci a prispôsobiť si čas spánku. S budíkom Smart Wake sa potom prebudíte v optimálnej fáze spánku a budete pripravení na deň.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Stvorený na pohyb

Ľahké telo, vodeodolný dizajn, flexibilný nekonečný pásik. Pocíťte pohodlie na vlastnej koži, či už sa len prechádzate, potíte alebo z posledných síl bežíte maratón. Vďaka veľkej ploche a jasnému displeju AMOLED navyše ľahko zobrazíte všetky svoje štatistiky a oznámenia.

Pre jednoduchý deň

Pripojte hodinky cez Bluetooth k telefónu a využívajte množstvo možností, ktoré vám uľahčia deň. Prijímajte hovory a upozornenia na textové správy a aplikácie zo zápästia. Získajte rýchle informácie zo služby Google Assistant alebo Amazon Alexa. Skontrolujte počasie, nastavte budíky, prehrávajte hudbu. So zariadením Versa 3 vám nič neunikne.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

Inteligentné fitnes hodinky s viac ako 6-dňovou výdržou batérie. Sledovanie aktivity. Sledujte príjem a výdaj kalórií. Monitor srdcovej frekvencie. Monitor spánku. Vodotesnosť do 50 metrov. Integrované úložisko hudby + podpora streamovacích aplikácií. Fitbit Pay. Integrované GPS, záznam trasy a rýchlosti. Kompatibilné so systémami Android aj iOS.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.