Julbo FRISBEE Spectron 3+

Julbo FRISBEE Spectron 3+

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Kvalitné slnečné okuliare pre deti, so štýlovým dizajnom a praktickým využitím či už v meste, v horách či na pláži. Chráňte zrak vašich najmenších parťákov, nechajte ich vybrať si svoje nové okuliare a uvidíte, že ich budú nosiť doslova s radosťou. Celý popis
40 €
Vrátane DPH
Partner: Origos

Už sa nepredáva

Tovar od predajcu Origos

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100059183643

Popis

Kvalitné slnečné okuliare pre deti, so štýlovým dizajnom a praktickým využitím či už v meste, v horách či na pláži. Chráňte zrak vašich najmenších parťákov, nechajte ich vybrať si svoje nové okuliare a uvidíte, že ich budú nosiť doslova s radosťou.

Detské slnečné okuliare Julbo FRISBEE majú ergonomický rám ázijského typu (asian fit), majú zakrivené rúčky s ergonomickým profilom aby okuliare perfektne sadli na hlávku vášho dieťaťa. Majú široký tvar nazývajúci sa wraparound. To zabezpečuje väčšiu ochranu zraku pred slnkom a zároveň aj dobrý výhľad.

Sú vyrobené z exkluzívneho materiálu s mäkkým pogumovaním na spánkoch. Tento materiál sa nelepí na vlasy a zabezpečuje perfektnú priľnavosť okuliarov a pohodlie. Dá sa na ne pripevniť aj šnúrka.

Odolné protikarbonátové šošovky, ktorými tento typ okuliarov disponuje, sú všestranné. Majú tmavšie sklo, ktoré je možné nosiť na hory, k vode, pri behu či cyklistike. Vyrábajú sa vo viacerých prevedeniach.