TRUST Sonin Kids, ružová

TRUST Sonin Kids, ružová

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Náhlavná detská slúchadlá majú frekvenčný rozsah 20 Hz až 20 kHz, impedanciu 32 ohmov, ide o systém 2.0. Majú limit hlasitosti na 85 dB. Pripájajú sa pomocou 3.5mm konektoru, dĺžka kabelku je 150 cm. Disponujú aj vstavaným mikrofónom. Hmotnosť slúchadiel je 172 g, rozmery 182 × 164 × 73 mm. Celý popis
Partner: CZC.cz
21,15 €
Vrátane RP a DPH
20,02 €

Už sa nepredáva

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100067101560

Popis

Detská slúchadlá Trust Sonin Kids

Spoločnosť Trust prišla na trh so slúchadlami, ktorá bola stvorená priamo na mieru deťom. Môžete ich dať ratolestiam starším 4 rokov, oproti klasickým slúchadlám poteší napríklad zabudovaným limitom hlasitosti na 85 dB a veselým farebným dizajnom ako dělaným deťom. Vďaka priloženým samolepkám si ich deti môžu samy polepiť podľa svojich predstáv.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Prečo zaobstarať tieto slúchadlá?

  • Majú zabudované obmedzenie hlasitosti
  • V balení sú samolepky, ktorými si ich deti vyzdobí
  • Disponujú zabudovaným mikrofónom
  • Sú určené pre deti už od 4 rokov

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Stvorená deťom na mieru

Trust Sonin Kids majú zabudovaný limit hlasitosti, deti si teda hudbu, film ani hru nemôžu pustiť na viac ako 85 dB. Okrem toho sú slúchadlá vyrobená z materiálov, ktoré spĺňajú európske normy pre hračky určené deťom od 4 rokov. Čerešničkou na torte je potom zaujímavé farebné prevedenie.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Dlhé hodiny hrania aj telefonovanie

Slúchadlá disponujú mikrofónom, deti je preto môžu využívať nielen na počúvanie hudby, sledovanie filmov a hranie hier, ale aj na telefonovanie. Vďaka mäkkým náušníkom je ani po niekoľkých hodinách používania slúchadiel nebudú bolieť uši. Nástavec sa dá upraviť podľa veľkosti hlavy.

kľúčové vlastnosti

Náhlavná detská slúchadlá majú frekvenčný rozsah 20 Hz až 20 kHz, impedanciu 32 ohmov, ide o systém 2.0. Majú limit hlasitosti na 85 dB. Pripájajú sa pomocou 3.5mm konektoru, dĺžka kabelku je 150 cm. Disponujú aj vstavaným mikrofónom. Hmotnosť slúchadiel je 172 g, rozmery 182 × 164 × 73 mm.