TRUST Buddi Kids, modrá

TRUST Buddi Kids, modrá

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Špuntová detská slúchadlá majú frekvenčný rozsah 20 Hz až 20 kHz, citlivosť 100 dB, impedanciu 16 ohmov, ide o systém 2.0. Majú limit hlasitosti na 85 dB. Pripájajú sa cez 3.5mm jack. Celý popis
Partner: CZC.cz
10,23 €
Vrátane RP a DPH
7,83 €
-23%

Skladom u partnera 5+ kusov

21.1.2022 - 24.1.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100067101530

Popis

Detská slúchadlá Trust Buddy Kids

Spoločnosť Trust prišla na trh so slúchadlami, ktorá bola stvorená priamo na mieru deťom. Môžete ich dať ratolestiam starším 4 rokov, oproti klasickým slúchadlám poteší napríklad zabudovaným limitom hlasitosti na 85 dB a veselým farebným dizajnom ako dělaným deťom.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Prečo zaobstarať tieto slúchadlá?

  • Majú zabudované obmedzenie hlasitosti
  • Ponúka 3 gumové nástavce do uší
  • Disponujú zabudovaným mikrofónom
  • Sú určené pre deti už od 4 rokov

Stvorená deťom na mieru

Trust buddy Kids majú zabudovaný limit hlasitosti, deti si teda hudbu, film ani hru nemôžu pustiť na viac ako 85 dB. Okrem toho sú slúchadlá vyrobená z materiálov, ktoré spĺňajú európske normy pre hračky určené deťom od 4 rokov. Čerešničkou na torte je potom zaujímavé farebné prevedenie.

Dlhé hodiny hrania aj telefonovanie

Slúchadlá disponujú mikrofónom a tiež tlačidlom, pomocou ktorého je možné ovládať hudbu. Deti je preto môžu využívať nielen na počúvanie hudby, sledovanie filmov a hranie hier, ale aj na telefonovanie. Vďaka 3 rôznym veľkostiam gumových štupľov v balení je ani po niekoľkých hodinách používania slúchadiel nebudú bolieť uši.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

kľúčové vlastnosti

Špuntová detská slúchadlá majú frekvenčný rozsah 20 Hz až 20 kHz, citlivosť 100 dB, impedanciu 16 ohmov, ide o systém 2.0. Majú limit hlasitosti na 85 dB. Pripájajú sa cez 3.5mm jack, kábel má dĺžku 1 m. Disponujú aj vstavaným mikrofónom s rozsahom 100 Hz až 10 kHz a možnosťou ovládať na slúchadlách prehrávanú hudbu. Váži iba 12 g.