PANASONIC RP-HJE125E-K, čierna

PANASONIC RP-HJE125E-K, čierna

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Pohodlná kompaktné slúchadlá typu špunty s tromi pármi mäkkých koncoviek do uší rôznych veľkostí, frekvenčný rozsah 10 Hz – 24 kHz, kvalitné 9 mm zvukové meniče s neohmovými magnetmi, impedancia 16 Ohmov, citlivosť 97 dB, 1.1 m dlhý kábel, 3.5mm jack konektor, hmotnosť iba 4 gramy bez kábla. Celý popis
Partner: CZC.cz
6,33 €
Vrátane RP a DPH

Skladom u partnera 5+ kusov

21.1.2022 - 24.1.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100067100413

Popis

Slúchadlá Panasonic RP-HJE125

Spoločnosť Panasonic vyrába veľmi elegantné slúchadlá moderného dizajnu s prijateľným pomerom ceny a výkonu. Vďaka tomu si môžete vybrať slúchadlá, ktoré Vám budú dobre pasovať a budú prispôsobené aj Vášmu životnému štýlu. Také sú aj slúchadlá RP-HJE125, ktoré majú štýlový dizajn a sú určené pre počúvanie obľúbenej hudby.

pohodlné nosenie

Máte na výber z troch párov rôznych veľkostí mäkkých pohodlných koncoviek do uší. Môžete zvoliť veľkosť S, M alebo L, záleží len na vás, ktorú si vyberiete, aby bol počúvanie hudby, čo najpohodlnejšie.

Jednoduché pripojenie

Slúchadlá sú vybavené dvakrát pozláteným klasickým 3,5 mm jack konektorom, ktorý patrí medzi najrozšírenejšie konektory v audio technike. Po zapojení do audio prístrojov nie je potrebné inštalovať špeciálne ovládače a vďaka tomu zvládne zapojeniu aj menej skúsený používateľ.

kľúčové vlastnosti

Slúchadlá majú kvalitný zvuk, ktorý zaisťujú 9 mm zvukové meniče s neodymovými magnetmi. Frekvenčný rozsah slúchadiel je 10 Hz až 24 kHz, impedancia 16 Ohmov, citlivosť 97 dB a maximálny príkon je 200 mW. Slúchadlá sa pripájajú pomocou 1.1 metra dlhého kábla zakončeného 3.5 mm jack konektorom. Hmotnosť slúchadiel bez kábla je iba 4 gramy.