Jabra Elite Active 65t, čierna

Jabra Elite Active 65t, čierna

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Absolútne bezdrôtové slúchadlá bez kábla. Technológie a funkcie: Bluetooth v5.0, ochrana proti hluku a šumu, odolná proti vode, prachu a potu IP56, výdrž batérie 5 hodín, puzdro ďalších 10 hodín navyše, hands-free, integrovaný snímač pohybu, hlasový asistent Siri. Celý popis
190,08 €
Vrátane RP a DPH
76,91 €
-59%
Partner: CZC.cz

Skladom u partnera 5+ kusov

7.12.2021 - 8.12.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100067100233

Popis

Bezdrôtové slúchadlá – kôstky Jabra Elite Active 65T, čierna

Nie je bezdrôt ako bezdrát. V tomto konkrétnom prípade sa oboznámte s týmito prenosnými a kompletne bezdrôtovými slúchadlami Jabra Elite Active 65T. Jedná sa o skvelá Pecková slúchadlá vhodné pre bežné počúvanie, hovory, ale aj pre počúvanie pri športových aktivitách.

Jednoducho si užite aktívny životný štýl s týmito dobre padnúcimi peckovými slúchadlami so spoľahlivým a stabilným usadením v ušiach.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 • kompletne bezdrôtový dizajn
 • praktické puzdro s funkciou napájania
 • podpora Bluetooth v5.0
 • odolná proti vode, potu i prachu
 • hands-free
 • integrovaný snímač pohybu pre sledovanie vašej kondície a výkonnosti
 • podpora hlasového asistenta SIRI, Alexa alebo Google Assistant

unikátny dizajn

Prečo je dizajn slúchadiel unikátna? Ide totiž o úplne bezdrôtové slúchadlá, tzn. že máte k dispozícii iba dve pecky, ktoré zandáte do uší a je to. Nemusíte sa tak zaoberať tým, kam s káblom.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

vodeodolné

Slúchadlá majú vodeodolnú konštrukciu s ochranným krytím IP56, takže im nevadí ani dážď ani pot dokonca ani prach. Nielen vďaka tomu sú skvelým kandidátom pri športovaní pri akejkoľvek záťaži a v akomkoľvek teréne.

podpora Bluetooth

Slúchadlá sú navrhnuté pre maximálnu možnú slobodu počúvania, vďaka technológii Bluetooth v5.0 je totiž ľahko spojíte s radom zariadení, a to bez nutnosti použitia kábla.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Podpora Hands-free

Slúchadlá sú tiež vybavená mikrofónom, ktorý môžete využiť pre telefonovanie, tak že sa môžete v pokoji venovať práve prebiehajúcej činnosti bez prerušenia.

napájacie puzdro

Súčasťou balenia je aj napájací puzdro, ktoré zároveň slúžia aj ako obal na slúchadlá. Vďaka tomuto puzdru získate navyše k 5 hodinám výdrže batérie slúchadiel ďalších 10 hodín počúvania.

Navyše už len za 15 minút kôstok v puzdre získate „šťavu“ pre ďalšie 1,5 hodiny počúvania.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Aplikácia Jabra Sound +

Táto aplikácia dopĺňa ďalšie funkcie a uľahčuje spôsob používania slúchadiel. Môžete si napríklad ľahko vybrať hlasového asistenta, prispôsobiť si hudobné profil, sledovať stav nabitia batérie alebo môžete nastaviť mieru eliminácie okolitého hluku.

Možnosti funkcií:

 • upravenie zvuku pomocou ekvalizéra
 • voľba hlasového asistenta (Siri, Amazon Alexa, Google Assistant)
 • eliminácie okolitého šumu
 • preddefinované nastavenia pre rôzne situácie (počúvanie vo vlaku, pri tréningu, pri chôdzi, pri riadení …)

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

kľúčové vlastnosti

Absolútne bezdrôtové slúchadlá bez kábla a podporujúce technológiu Bluetooth v5.0. Naraz je možné pripojiť až 2 zariadenia. Zvuk: koncepcia mikrofónu 4× MEMS, ochrana proti hlučnosti vetru, zníženie hluku z okolia. Frekvenčný rozsah mikrofónu 100 Hz – 10 kHz. Citlivosť mikrofónu –38 dBV / Pa. Veľkosť reproduktora 6 × 5,1 mm. Frekvenčný rozsah reproduktora 20 Hz – 20 kHz. Slúchadlá sa sami automaticky zapínajú pri vybratí z nabíjacej jednotky. Pri vybratí slúchadlá z ucha sa potom automaticky pozastaví. Slúchadlá sú odolné proti vode, potu a prachu so stupňom krytia IP56. Výdrž batérie až 5 hodín. Kapacita batérie puzdra 10 hodín. Doba nabíjania až 2 hodiny, ale už po 15 minútach nabité pre ďalšiu 1,5 hodinu počúvania. Podpora Hands-Free. Aplikácia Jabra Sound +. Integrovaný snímač pohybu. Podpora hlasového asistenta Siri, Alexa alebo Google Assistant. 3 sady silikónových gélových nástavcov do uší. Hmotnosť pravej náhlavnej súpravy 6,5 g, ľavé 5,8 g. Nabíjacia jednotka 67 g.