Intezze Zero Basic, modrá

Intezze Zero Basic, modrá

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
TWS bezdrôtové slúchadlá podporujúce technológiu Bluetooth v5.0. Výdrž slúchadiel 4 hodiny + 8 hodín vďaka nabíjaciemu puzdru. Vstavané mikrofóny, tlačidlo pre rýchle nastavenie hlasitosti na slúchadle. Materiál špuntíkov silikón. Materiál tela plast. Celý popis
13,01 €
Vrátane RP a DPH
Partner: CZC.cz

Už sa nepredáva

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 4199917

Popis

Bezdrôtové TWS slúchadlá – Intezze ZERO Basic, modrá

Nie je bezdrôt ako bezdrôt. V tomto konkrétnom prípade sa zoznámte s týmito prenosnými a kompletne bezdrôtovými slúchadlami Intezze ZERO Basic. Jedná sa o skvelé kôstkové TWS slúchadlá vhodné pre bežné počúvanie, ale aj pre počúvanie pri športových aktivitách.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Na čo sa môžete tešiť?

  • kompletne bezdrôtový design, tzv. TWS
  • praktické puzdro s funkciou napájania
  • podpora Bluetooth v5.0
  • vstavané mikrofóny pre hands-free telefonovanie

Bezdrôtový design

Prečo je dizajn slúchadiel unikátny? Ide totiž o úplne bezdrôtové slúchadlá, tzn. že máte k dispozícii iba dve kôstky, ktoré založíte do uší a je to. Nemusíte sa tak zaoberať nepraktickým káblom.

Podpora Bluetooth v5.0

Slúchadlá podporujú Bluetooth v5.0, čo pre vás ako pre užívateľov znamená ľahšie automatické párovanie, vyššiu stabilitu signálu, a predovšetkým dlhšiu výdrž.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Zabudovaný mikrofón

Slúchadlá sú tiež vybavené vstavanými mikrofónmi, takže je možné so slúchadlami aj pohodlne a predovšetkým hands-free telefonovať.

Napájacie púzdro

Súčasťou balenia je aj unikátne napájacie puzdro, ktoré zároveň slúži aj ako obal na slúchadlá. Vnútri puzdra sa nachádza presne tvarovaný priestor, pre každé slúchadlo, opatrený kontaktmi na dobíjanie. Výdrž slúchadiel sú 4 hodiny + ďalších 8 vám poskytne napájacie puzdro.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

TWS bezdrôtové slúchadlá podporujúce technológiu Bluetooth v5.0. Výdrž slúchadiel 4 hodiny + 8 hodín vďaka nabíjaciemu puzdru. Vstavané mikrofóny, tlačidlo pre rýchle nastavenie hlasitosti na slúchadle. Materiál špuntíkov silikón. Materiál tela plast. Rozhranie MicroUSB. Každé slúchadlo je možné užívať zvlášť . Súčasťou balenia výmenné silikónové špuntíky vo veľkostiach S, M, L.