Connect IT True Wireless Hyper-Bass Ed.II, šedá/strieborná

Connect IT True Wireless Hyper-Bass Ed.II, šedá/strieborná

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Absolútne bezdrôtové slúchadlá podporujúce technológiu Bluetooth v5.0. Multifunkčné dotykové tlačidlo na každom slúchadle pre komplexné ovládanie. Podpora hlasových asistentov (Google Assistant a Siri). Výdrž 5 hodín s nabíjacím puzdrom + ďalších 25 hodín. Odolné proti vode s IPX5. Celý popis
Partner: CZC.cz
38,60 €
Vrátane RP a DPH
29,52 €
-23%

Skladom u partnera posledný 1 kus

21.1.2022 - 24.1.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100067100962

Popis

Bezdrôtové slúchadlá – kôstky CONNECT IT Hyper-Bass Ed.II, šedo-strieborná

Vitajte v dobe bezdrôtové a zoznámte sa s kôstkami spoločnosti CONNECT IT, ktoré vás dostanú nielen mimoriadnym zvukom, ale aj funkčnou výbavou.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

  • kompletne bezdrôtový dizajn
  • praktické puzdro s funkciou napájania
  • podpora Bluetooth v5.0
  • skvelá výdrž až 5 hodín + 25 hodín is puzdrom
  • vodeodolná s IPX5
  • podpora hlasových asistentov

Unikátny vodeodolný dizajn

Prečo je dizajn slúchadiel unikátna? Ide totiž o úplne bezdrôtové slúchadlá, tzn. že máte k dispozícii iba dve pecky, ktoré zandáte do uší a je to. Okrem toho, že vám neprekáža žiadny kábel, iste oceníte i odolnosť slúchadiel voči potu a striekajúcej vode so stupňom krytia IPX5, tzn., Že sú slúchadlá výborným kandidátom aj za nepriaznivého počasia alebo pri športe.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Podpora Bluetooth v5.0

Slúchadlá sú navrhnuté pre maximálnu možnú slobodu počúvania, vďaka technológii Bluetooth je totiž ľahko spojíte s radom zariadení, a to bez nutnosti použitia kábla.

Konkrétne slúchadlá podporujú Bluetooth v5.0, čo pre vás ako pre užívateľov znamená ľahšie automatické párovanie, vyššiu stabilitu signálu, a predovšetkým dlhšiu výdrž.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Podpora hlasového asistenta

Slúchadlá podporujú ovládanie pomocou hlasových príkazov prostredníctvom Siri a Google Assistant. Pripojte sa k hlasovému asistentovi na svojom smartphonu pomocou mikrofónu inštalovanom vo slúchadlách a potom už len dojednávajte schôdzky, nastavujte upomienky, spojte sa s priateľmi a pod.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

napájacie puzdro

Súčasťou balenia je tiež unikátny napájací puzdro, ktoré zároveň slúžia aj ako obal na slúchadlá. Výdrž slúchadiel je až 5 hodín a ak máte plne nabité puzdro získate energiu pre ďalších 25 hodín počúvania.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

kľúčové vlastnosti

Absolútne bezdrôtové slúchadlá podporujúce technológiu Bluetooth v5.0. Bt chipset Realtek RTL8763BRF. Dosah až 10 m. Protokoly A2DP, AVRCP, HSP, HFP. Podpora automatického párovania. Multifunkčné dotykové tlačidlo na každom slúchadle pre komplexné ovládanie (zapnutie a vypnutie slúchadiel, párovanie s telefónom, pauza, spustenie prehrávania, prepínanie medzi skladbami, príjem, ukončenie a odmietnutie telefónneho hovoru, ovládanie hlasových asistentov Siri a Google).Podpora hlasových asistentov (Google Assistant a Siri). Výdrž slúchadiel 5 hodín s nabíjacím puzdrom + ďalších 25 hodín. Odolné proti vode s IPX5. Súčasťou balenia 3 rôzne veľkosti silikónových náušníkov. Náušníky sú osobitne navrhnuté tak, aby zabezpečili maximálnu odhlučnenie od okolia. Hmotnosť slúchadiel 2× 4.5 g. Hmotnosť puzdra bez slúchadiel 37 g. Rozmery púzdra 75 × 35.5 × 32 mm.

Frekvenčný rozsah 20 Hz – 20 000 Hz. Impedancia 16 Ohmov. Citlivosť 89 dB. Citlivosť mikrofónu –42 dB. Príkon slúchadiel 2× 3 mW.