Connect IT True Wireless Hyper-Bass Ed.II, čierna

Connect IT True Wireless Hyper-Bass Ed.II, čierna

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Prenosná bezdrôtové slúchadlá, s rozhraním Bluetooth (True Wireless), dodávaná s nabíjacou PowerBank a tromi rôznymi veľkosťami dodávaných náhradných silikónových náušníkov; sú odolné voči potu a striekajúcej vode. Na jedno nabitie hrajú až 5 hodín. Celý popis
36,49 €
Vrátane RP a DPH
Partner: CZC.cz

Už sa nepredáva

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100067100886

Popis

Pre príjemné počúvanie: slúchadlá CONNECT IT True Wireless Hyper-bass ed. II

Prenosná bezdrôtové slúchadlá, ktorá sa dodávajú s rozhraním Bluetooth (True Wireless). Sú dodávaná s nabíjacou PowerBank a tromi rôznymi veľkosťami náhradných silikónových náušníkov. Slúchadlá sú odolné voči potu a striekajúcej vode.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Pre dlhodobý počúvanie

Slúchadlá na jedno nabitie hrajú až 5 hodín. Na každom z nich sa nachádza multifunkčné dotykové tlačidlo, ktoré slúži pre komplexné ovládanie (zapnutie a vypnutie slúchadiel, párovanie s telefónom, pauza, spustenie prehrávania, prepínanie medzi skladbami, príjem, ukončenie a odmietnutie telefónneho hovoru, ovládanie hlasových asistentov Siri a Google).

Prečo zaobstarať

  • Prenosná bezdrôtová slúchadlá
  • Dodávaná s nabíjacou PowerBank a tromi rôznymi veľkosťami dodávaných náhradných silikónových náušníkov
  • Odolná voči potu a striekajúcej vode

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

kľúčové vlastnosti

Kvalitné prenosná bezdrôtová slúchadlá s rozhraním Bluetooth (True Wireless), dodávaná s nabíjacou PowerBank a tromi rôznymi veľkosťami dodávaných náhradných silikónových náušníkov.

Slúchadlá sú odolné voči potu a striekajúcej vode. Na jedno nabitie hrajú až 5 hodín, multifunkčné dotykové tlačidlo na každom zo slúchadiel. Parametre: Frekvenčný rozsah: 20 Hz – 20 000 Hz, impedancia: 16 Ohm (± 15%), citlivosť slúchadiel: 89 dB (± 3 dB), citlivosť mikrofónu: –42 dB (± 3 dB), príkon slúchadiel: 2 × 3 mW. Rozhranie: Bluetooth, nabíjanie microUSB káblom (súčasť balenia).