Connect IT SuperSonic CHP-0500-BK, čierna

Connect IT SuperSonic CHP-0500-BK, čierna

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Bezdrôtové slúchadlá ideálne pre šport a cestovanie. Bluetooth rozhranie 5.0. Ultraľahká over-ear konštrukcia bez akýchkoľvek káblov. Multifunkčný LED indikátor. AUX audio vstup. 40 mm meniče. Extra mäkké náušníky. Pasívne odhlučnenie. Mäkké polstrovanie hlavového mostu. Celý popis
Partner: CZC.cz
17,94 €
Vrátane RP a DPH

Skladom u partnera 3 kusy

1.2.2022 - 2.2.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100067100947

Popis

CONNECT IT CHP-0500

Užite si voľnosť pohybu a kvalitné počúvanie muziky so slúchadlami CONNECT IT CHP-0500. Či už často športujete alebo cestujete, budú tieto slúchadlá ideálnym riešením.

 • Integrovaný mikrofón pre telefónne hovory a ovládanie hlasových asistentov Siri a Google.
 • Mäkké polstrovanie hlavového mostu pre maximálny komfort.
 • Pasívne odhlučnenie vďaka dokonale priliehajúcim náušníkom a over-ear konštrukcia okolo uší.
 • 40 mm meniče pre maximálnu vernosť prenosu a hlboké basy.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Bezdrôtová sloboda

Tiež už vás nebaví neustále rozmotávať zauzlené káble? S týmito slúchadlami sa vám to nestane. Prenos hudby a hovorov tu prebieha bezdrôtovo cez Bluetooth rozhranie verzie 5.0, s dosahom až 15 metrov. Slúchadlá navyše dokážu hrať na jedno nabitie až 20 hodín a samotné dobíjanie je veľmi rýchle a pohodlné – pomocou dodávaného Micro USB kábla, a to z notebooku alebo napríklad mobilného telefónu.

Podpora Bluetooth protokolov

 • A2DP (Advanced Audio Distribution Profile) – prenos hudby v stereo kvalite
 • AVRCP (Audio / Video Remote Control Profile) – ovládanie reprodukcie hudby
 • HSP (Headset Profile) – prenos telefónnych hovorov
 • HFP (Hands-Free Profile) – ovládanie telefónnych hovorov

dokonalé prevedenie

Sklápacie mušle v kombinácii s veľmi nízkou hmotnosťou je predurčujú vysokej mobility na cestách. Extra mäkké náušníky z umelej kože sú osobitne navrhnuté tak, aby vám zabezpečili maximálnu odhlučnenie od okolia (napr. V dopravných prostriedkoch) a zároveň nerušili vaše okolie hudobnou produkciou. Mäkké polstrovanie hlavového mostu potom zaisťuje maximálny komfort. Ultraľahká over-ear konštrukcia bez káblov potom zo slúchadiel tvorí ideálne príslušenstvo na šport a cesty.

kľúčové vlastnosti

Bezdrôtové slúchadlá ideálne pre šport a cestovanie. Bluetooth rozhranie 5.0. Dosah až 15 metrov. Ultraľahká over-ear konštrukcia bez akýchkoľvek káblov ideálne na cestovanie a šport. Multifunkčný LED indikátor. AUX audio vstup (3,5 mm Jack) pre prehrávanie cez kábel. 40 mm meniče pre maximálnu vernosť prenosu a hlboké basy. Komfortné možnosť nastavenia každej mušle v dvoch osiach. Extra mäkké náušníky z umelej kože dokonale rozkladajú tlak pôsobiaci na hlavu a zvyšujú styčnú plochu náušníku. Pasívne odhlučnenie vďaka dokonale priliehajúcim náušníkom a over-ear konštrukcia okolo uší. Mäkké polstrovanie hlavového mostu pre maximálny komfort. Svetelná signalizácia plného nabitia slúchadiel (červené → modré podsvietenie LED indikátora). Multifunkčné tlačidlo pre komplexné ovládanie (zapnutie a vypnutie slúchadiel, párovanie s telefónom, pauza, spustenie prehrávania, príjem, ukončenie a odmietnutie telefónneho hovoru, ovládanie hlasových asistentov Siri a Google).100% nulový mikrofónny efekt vďaka bezkáblové konštrukcii (eliminácia nežiaduceho prenosu ruchov cez kábel do tela slúchadiel a následne do ucha). Doba prehrávania 20 hodín (na strednej úrovni hlasitosti). Doba nabíjania cca 2,5 hodiny. Integrovaný mikrofón pre telefónne hovory a ovládanie hlasových asistentov Siri a Google.Nabíjanie pomocou dodávaného Micro USB kábla. Certifikácia CE / EMC / RED / RoHS. Integrovaná nabíjateľná Li-Ion batéria (3,7 V / 250 mAh).

 • Frekvenčný rozsah: 20 Hz – 20 000 Hz
 • Impedancia: 32 Ohm (± 6%)
 • Citlivosť slúchadiel: 110 dB (± 3 dB)
 • Citlivosť mikrofónu: –42 dB (± 2 dB)
 • Príkon slúchadiel: 75 mW
 • Pracovná frekvencia bezdrôtového prenosu: 2,402 – 2,480 GHz