Connect IT HyperBass+, čierna

Connect IT HyperBass+, čierna

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Bezdrôtové náhlavné slúchadlá pre kvalitné počúvanie hudby. Pohodlná konštrukcia. Technológia bluetooth 5.0. Frekvenčný rozsah slúchadiel je 20 Hz až 20 KHz. Integrovaný citlivý mikrofón pre handsfree hovory. Ovládanie priamo na slúchadlách. Podpora hlasového ovládania a hlasového asistenta. Celý popis
Partner: CZC.cz
31,17 €
Vrátane RP a DPH
27,24 €

Skladom u partnera 2 kusy

1.2.2022 - 2.2.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100069533665

Popis

Slúchadlá CONNECT IT HyperBass+ zahrnú plným zvukom

Máte radi svoju muziku vždy pri sebe bez obmedzovania káblami? Potom musíte mať slúchadlá CONNECT IT HyperBass+ . Poskytnú vám slobodu bezdrôtového počúvania vďaka technológii bluetooth 5.0. Dokonalý zvuk zaisťujú veľké meniče. Oceníte BASS režim, aktivovaný stlačením jediného tlačidla, ktorý vám poriadne rozduní uši.

  • Bezdrôtové pripojenie pomocou bluetooth 5.0.
  • Kvalitné prevedenie konštrukcie.
  • Integrovaný mikrofón.
  • Komfortné náušníky.
  • BASS režim.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Perfektný zvuk

O jasný a čistý zvuk sa stará dvojica 40mm meničov, ktorými sú slúchadlá CONNECT IT HyperBass+ vybavené. Frekvenčný rozsah činí 20 Hz až 20 KHz, takže zvuk bude kvalitný vo výškach aj v hlbších polohách . Oceníte BASS režim, ktorý aktivujete stlačením jediného tlačidla a ľahko si tak užijete hlboké a plné basy.

Citlivý mikrofón

Slúchadlá sú vybavené citlivým mikrofónom, ktorý sa postará o čistý a jasný prenos hlasu pri handsfree hovoroch. Vďaka ovládaniu priamo na slúchadlách môžete hovor prijať stlačením jediného tlačidla , bez zbytočného vyťahovania telefónu. Mikrofón využijete aj pre hlasové ovládanie a hlasového asistenta.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Bezdrôtová sloboda

Slúchadlá CONNECT IT HyperBass+ sú vybavené technológiou bluetooth 5.0, takže zabudnite na zamotané káble. Vďaka výkonnej anténe bude prenos zvuku stabilný a čistý. Pokiaľ by ste však predsa len zatúžili po starom dobrom kábli, sú slúchadlá vybavené 3,5mm vstupom pre pripojenie zvukového kábla. Oceníte tiež batériu s dostatočnou výdržou až 35 hodín prehrávania .

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

CONNECT IT HyperBass+ sú bezdrôtové náhlavné slúchadlá pre kvalitné počúvanie hudby. Pohodlná konštrukcia. Technológia bluetooth 5.0. Frekvenčný rozsah slúchadiel je 20 Hz až 20 KHz . Integrovaný citlivý mikrofón pre handsfree hovory. Ovládanie priamo na slúchadlách. Podpora hlasového ovládania a hlasového asistenta. Tlačidlo BASS pre plnšie basy. Batéria s výdržou až 35 hodín prehrávania. Nabíjanie pomocou microUSB. 3,5mm jack na pripojenie zvukového kábla. Pohodlné uzavreté náušníky potiahnuté syntetickou kožou . 40mm meniče, impedancia 32 ohmov. Hmotnosť 170 g.