Connect IT CHP-0500, biela

Connect IT CHP-0500, biela

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Bezdrôtová náhlavná slúchadlá podporujúce technológiu Bluetooth v5.0. Veľké náušníky z umelej kože, možnosť sklopenia mušlí pre ľahšie uloženie. Výdrž 20 hodín hrania. Multifunkčná LED indikátor signalizujúci nabitie slúchadiel. 40 mm meniče. Celý popis
Partner: CZC.cz
17,97 €
Vrátane RP a DPH

Skladom u partnera posledný 1 kus

21.1.2022 - 24.1.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100067101205

Popis

Bezdrôtová náhlavná slúchadlá Connect It CHP-0500, biela

Výkonná bezdrôtové slúchadlá vhodná na cesty, do autobusu, do vlaku, ale aj pre bežný domáce počúvanie – to sú tieto náhlavné sluchátka Connect It.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Na čo sa môžete tešiť?

  • Bluetooth v5.0
  • výdrž až 20 hodín
  • veľké náušníky potiahnuté umelou kožou
  • kvalitný mikrofón pre hands-free hovory
  • podpora hlasových asistentov Siri a Google Assistant

podpora Bluetooth

Slúchadlá podporujú Bluetooth v5.0, čo pre vás ako užívateľa znamená ľahšie automatické párovanie, vyššiu stabilitu signálu, širší dosah, a predovšetkým potom aj dlhšiu výdrž batérie.

dlhá výdrž

Pohodlie slúchadiel zabezpečuje okrem technológie Bluetooth a ľahké, pohodlné konštrukcie slúchadiel aj dlhá výdrž batérie. Slúchadlá na jedno nabitie vydrží hrať skvelých 20 hodín.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

pohodlná konštrukcia

Veľké náušníky z umelej kože poskytujú takmer vzduchotesné utesnenie, ktoré vám už samo osobe zaručí kvalitný odhlučnenie od rušivých šumov. Skvelá je aj komfortnú možnosť nastavenia každej mušle v dvoch osiach.

Po skončení počúvania môžete sklopiť mušle pre skladnejšie uloženie slúchadiel.

Podpora hlasových asistentov

Slúchadlá sa tiež vyznačujú podporou hlasových asistentov, kedy vďaka hlasovým príkazom môžete ľahko a rýchlo dojednávať schôdzky, vyhľadávať okolité udalosti alebo si môžete nechať predčítať došlé správy.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

kľúčové vlastnosti

Bezdrôtová náhlavná slúchadlá podporujúce technológiu Bluetooth v5.0. Veľké náušníky z umelej kože, možnosť sklopenia mušlí pre ľahšie uloženie. Výdrž 20 hodín hrania. Napájanie cez micro USB kábel cca 2,5 hodiny. Podpora Bluetooth protokolov: A2DP, AVRCP, HSP a HFP. Multifunkčná LED indikátor signalizujúci nabitie slúchadiel. 40 mm meniče. Komfortné možnosť nastavenia každej mušle v dvoch osiach. Podpora hlasových asistentov Siri a Google Assistant. Integrovaný mikrofón pre hands-free hovory. Rozmery 170 × 80 × 197 mm. Hmotnosť 153 g.