Connect IT Alu Sonics CI-1042, modrá

Connect IT Alu Sonics CI-1042, modrá

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Ľahké slúchadlá do uší na cesty, frekvenčný rozsah 20Hz až 22kHz, impedancia 16 Ohmov, citlivosť 100 dB, 3 veľkosti nástavcov do uší, konektor 3.5 mm jack, 1.2m dlhý kábel. Celý popis
5,44 €
Vrátane RP a DPH
Partner: CZC.cz

Skladom u partnera 5+ kusov

9.12.2021 - 10.12.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100067100592

Popis

Slúchadlá CONNECT IT Alu Sonics

Stereofónne slúchadlá CONNECT IT Alu Sonics typu štupľov do uší vám prinesú solídne počúvanie hudby v pohodlnom prevedení. Slúchadlá sú veľmi ľahká a vďaka tomu ich môžete brať takmer kamkoľvek sebou na cesty. Ponúka kvalitný zvuk v modernom prevedení a sú skvelá voľba pre každodenné použitie, vrátane hlučného prostredia ako napr. Verejná doprava a ulice.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Pohodlnosť a kompaktnosť

Tieto slúchadlá sú ľahká a pohodlná pri nosení, aby ste si mohli dopriať nerušené počúvanie obľúbenej hudby. Silikónové koncovky zabezpečí maximálny komfort a pohodlie pri počúvaní hudby. Vďaka kompaktným rozmerom sa ľahko zmestia do tašky, batohu alebo kabelky. Užite si šport alebo prechádzky prírodou v spoločnosti obľúbenej hudby zo slúchadiel do uší značky CONNECT IT.

jednoduché pripojenie

Slúchadlá sa s najrôznejšími audio prístrojmi prepájajú pomocou audio kábla, ktorý je zakončený 3,5 mm jack konektorom. Pripojiť ich môžete napríklad k MP3 prehrávačom, smartphone, tabletom, notebookom či počítačom.

kľúčové vlastnosti

Štýlové slúchadlá do uší CONNECT IT Alu Sonics. Frekvenčný rozsah je štandardných 20 – 22 000 Hz, impedancia 16 ohmov a citlivosť 100 dB. Prepojenie vykonáte pomocou audio kábla s dĺžkou 1.2 metra, ktorý je zakončený 3,5 mm jack konektorom. Hmotnosť 17 g. V balení sú aj 3 páry silikónových náušníkov.