Buxton REI-TW 200, čierna/modrá

Buxton REI-TW 200, čierna/modrá

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
TWS bezdrôtové slúchadlá s Bluetooth v5.0 s BLE. Výdrž 6 hodín počúvania s možnosťou predĺženia o ďalších 24 hodín. Vyladený systém XTR BASS s DSP pre dunivé basy. Celý popis
27,06 €
Vrátane RP a DPH
22,18 €
-18%
Partner: CZC.cz
21,30 €

Skladom u partnera 3 kusy

8.7.2022 - 11.7.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 100067101460

Popis

TWS slúchadlá Buxton REI-TW 200, čierno-modrá

Neobmedzujte sa káble ani veľkosťou slúchadiel. Sústreďte sa len na hudbu a emócie, ktoré vám jej počúvanie sprostredkováva – to všetko s týmito TWS slúchadlami Buxton REI-TW 200.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Na čo sa môžete tešiť?

  • Bluetooth v5.0
  • mikrofón v každom slúchadle
  • výdrž až 6 hodín (+ ďalších 24 s puzdrom)
  • dotykové ovládanie
  • podpora hlasového asistenta

bezdrôtový dizajn

Prečo je dizajn slúchadiel unikátna? Ide totiž o úplne bezdrôtové slúchadlá, tzn. že máte k dispozícii iba dve pecky, ktoré zandáte do uší a je to. Nemusíte sa tak zaoberať nepraktickým káblom.

Podpora Bluetooth v5.0

Slúchadlá podporujú Bluetooth v5.0, čo pre vás ako pre užívateľov znamená ľahšie automatické párovanie, vyššiu stabilitu signálu, a predovšetkým dlhšiu výdrž.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Podpora Hands-free

V každom slúchadle integrovaný mikrofón s obmedzením okolitých ozvien pre čisté telefónne hovory. Slúchadlá je možné používať aj jednotlivo, napríklad ako handsfree v automobile.

vodeodolné

Slúchadlá majú vodeodolnú konštrukciu s ochranným krytím IPX5, takže im nevadí dážď alebo napríklad pot. Nielen vďaka tomu sú tak skvelým parťákom aj pri športovaní.

napájacie puzdro

Súčasťou balenia je aj napájací puzdro, ktoré zároveň slúžia aj ako úložné puzdro pre slúchadlá. Vnútri puzdra sa nachádza presne tvarovaný priestor, pre každé slúchadlo, opatrený kontakty pre dobíjanie.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

kľúčové vlastnosti

TWS bezdrôtová bluetooth slúchadlá. Bluetooth v5.0 s BLE. Výdrž 6 hodín počúvania s možnosťou predĺženia o ďalších 24 hodín vďaka nabíjaciemu puzdre. Vyladený systém XTR BASS s DSP pre dunivé basy, transparentné stredy a presné výšky. V každom slúchadle integrovaný mikrofón s obmedzením okolitých ozvien pre čisté telefónne hovory. Slúchadlá je možné používať aj jednotlivo, napríklad ako handsfree v automobile. Dotykové ovládanie, podpora hlasového asistenta, vodeodolné s IPX5. BT profily HFP, HSP, A2DP, AVRCP, SPP. Priemer meničov 7 mm. Frekvenčný rozsah 20 Hz – 20 000 Hz. Citlivosť 98 +/- 3 dB. Impedancia 16 Ohmov. Hmotnosť 4 g na slúchadlo.