Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Kód: 30313391

1More SonoFlow, čierna

1More SonoFlow, čierna

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Bezdrôtové slúchadlá s potlačením hluku ANC a podporou HiRes Audio Wireless. Prenos Bluetooth 5.0 s bezstratovým kodekom LDAC. Výdrž až 50 hs ANC, dynamické meniče 40 mm ladené držiteľom Grammy, 12 prednastavených režimov Ekvalizéra, možnosť počúvania aj cez kábel. Celý popis
96,65 €
Tovar od: CZC.cz
96,65 €
Získajte dopravu ZADARMO so
Iní predajci

24.4.2024 na výdajnom mieste
23.4.2024 - 24.4.2024 na vašej adrese

Popis

Slúchadlá 1More SonoFlow – potlačenie hluku a výdrž až 50 hodín

Bezdrôtové slúchadlá 1More SonoFlow skvele hrajú a zrejme nebudete chcieť len tak dávať z ruky, nieto ešte z uší. Dôležitá je preto aj výdrž na jedno nabitie, ktorá so zapnutým ANC atakuje fantastických 50 hodín. S podporou extra-rýchleho nabíjania navyše získate ďalších 5 hodín počúvania už po 5 minútach nabíjania.

Hlavné výhody

  • Transparency Mode aktivovateľný stlačením tlačidla
  • Výdrž na jedno nabitie 50 hs ANC, alebo až 70 h bez ANC
  • 5 vstavaných mikrofónov pre dokonale zrozumiteľné telefonovanie
  • Ultra-rýchle nabíjanie

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Slúchadlá HiRes zvuk

Okrem mnohých výrazných TWS modelov do uší má 1More s aktívnym potlačením hluku . Model SonoFlow skvele vyzerá. Jeho nadýchané náušníky príjemne padnú, ale čo je najdôležitejšie, skvele hrajú.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Ultra-ľahká uhlíková membrána

Meniče slúchadiel využívajú ultra-ľahkú a zároveň pevnú uhlíkovú membránu s priemerom 40 mm . Výhodou je predovšetkým lepšie riadenie pohybu membrány a menšie deformácie, čo oboje výrazne znižuje skreslenie zvuku. Celkové ladenie si vzal navyše pod krídla držiteľ GRAMMY Award Luca Bignardi, aby vás ich počúvanie neprestávalo baviť.

Funkcia QuietMax a výdrž 50 hodín

Skvele hrajúce slúchadlá zrejme nebudete chcieť len tak dávať z ruky, nieto ešte z uší. Dôležitá je preto aj výdrž na jedno nabitie, ktorá so zapnutým ANC vydrží 50 hodín. S podporou extra-rýchleho nabíjania navyše získate ďalších 5 hodín počúvania už po 5 minútach nabíjania.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

Bezdrôtové slúchadlá s potlačením hluku a ANC technológie . Kapacita batérie 720 mAh, podpora extra-rýchleho nabíjania, hmotnosť 250 g .