Slúchadlá k televízoru

Slúchadlá k televízoru využijete vo chvíľach, keď nechcete rušiť zvukom televízora svoje okolie. Vhodná sú tiež pre nedoslýchavých.

Zobraziť viac

Aké vybrať slúchadlá k televízoru?

Káblové slúchadlá k TV

  • Káblové slúchadlávhodné pre tých, ktorí nemajú v televízore možnosť Wi-Fi pripojenia. Slúchadlá sa do televízora pripájajú pomocou 3,5 mm jack konektora či RCA.
+ lepší zvuk - obmedzenie káblom
+ možno pripojiť do takmer každého televízora

Dĺžka el. kábla býva cca 3 m. Ideálna je dĺžka cca o 1 meter dlhšia, než je vzdialenosť televízora a miesta sledovania.

Bezdrôtové slúchadlá k TV

  • Bezdrôtové televízne slúchadlá využijú majitelia televízorov s Wi-Fi pripojením a tí, ktorí nechcú byť obmedzení dĺžkou el. kábla.
+ väčšia možnosť pohybu - nutnosť nabíjať batériu slúchadiel
+ vyšší komfort pri počúvaní

Výdrž batérie na jedno nabitie sa pri TV slúchadlách pohybuje medzi 8 - 28 hod. Podľa modelu.

TIP!

Na hranie hier sú na trhu špeciálne herné slúchadlá.

Konštrukcia slúchadiel k televízoru

Bežne sa stretnete s tromi typmi TV slúchadiel, podľa prevedenia mušlí:

  • Otvorené slúchadlá k TV - zvuk zo slúchadiel preniká do okolia, netlmia okolité zvuky, výhodou je kvalitný zvuk, vhodné do priestorov, kde nevadí šírenie zvuku do okolia
  • Polootvorené slúchadlá k TV - zvuk prepúšťajú do okolia čiastočne, rovnako ako čiastočne tlmia okolité zvuky, vhodné ako kompromis
  • Uzavreté slúchadlá k TV - veľmi dobre tlmia okolitý zvuk a zároveň neprepúšťajú zvuky do svojho okolia, nevýhodou je obyčajne horšia kvalita zvuku, vhodné do rušných miest alebo tam, kde je potrebné tlmiť vychádzajúci zvuk zo slúchadiel

Ďalšie praktické funkcie TV slúchadiel

  • Ovládanie hlasitosti – tlačidlom na slúchadlách alebo prívodnom kábli je možné regulovať hlasitosť
  • Potlačenie šumu – eliminuje nežiaduci šum
  • Hlasový asistent – umožňuje ovládať slúchadlá hlasovými povelmi
TIP!

Pri behaní a ďalších športových aktivitách oceníte športové slúchadlá. Ak nechcete, aby boli pripojené káblom, pozrite sa na true wireless slúchadlá.

Upresniť parametre
SONY MDR-RF855RK SENNHEISER Set 880, čierna
SONY MDR-RF855RK

Sony MDR-RF855RK sú uzavreté bezdrôtové slúchadlá s nabíjateľnými batériami, 40mm neodymovým reproduktorom a dobíjacie stanicou. Pohybujte sa slobodne, bez drôtov a káblov!

môžete mať ZAJTRA

MALL
SONY MDR-RF895RK SENNHEISER Set 880, čierna
SONY MDR-RF895RK

Bezdrôtové slúchadlá k TV sa prezentujú technológiou redukcie šumu pre obmedzenie rušivých vplyvov a dosahom až 100 m pre slobodné počúvanie po celom dome. Prenos v pásme FM stereo, uzavreté náušníky, veľké 40mm meniče, zvýraznenie dialógov pomocou tlačidla, mäkká a dobre padnúca konštrukcia, nabíjanie v kolíske vysielača, výdrž dobíjacej batérie až 20 h.

môžete mať ZAJTRA

MALL
SENNHEISER Set 880, čierna SENNHEISER Set 880, čierna
SENNHEISER Set 880, čierna

Prémiový načúvací systém pre domáce počúvanie TV a ďalších prístrojov. Sennheiser Set 880 poskytuje dokonale čistý a vyvážený zvuk v maximálnom pohodlí digitálnej bezdrôtovej prevádzky. Iste oceníte nerušené počúvanie až 18 hodín na jedno nabitie, rozmerné tlačidlá a zrozumiteľné LED upozorňovania.

môžete mať ZAJTRA

MALL
SENNHEISER Set 860, čierna QCY - T1C, úplne bezdrôtové špuntové slúchadlá s dobíjacím boxom, čierna
SENNHEISER Set 860, čierna

Prenosné slúchadlá pre domáce počúvanie TV a rádia pre dokonale čistý a jasný zvuk s možnosťou regulácie hlasitosti zvlášť pre ľavé a pravé ucho. Sennheiser Set 860 je ideálnym pomocníkom pre vekovú kategóriu 65+. Nezrozumiteľný šum televízora vyladí v jasné vety, takže svoj obľúbený film alebo hudbu si tak opäť vychunáte naplno.

môžete mať ZAJTRA

MALL
QCY - T1C, úplne bezdrôtové špuntové slúchadlá s dobíjacím boxom, čierna QCY - T1C, úplne bezdrôtové špuntové slúchadlá s dobíjacím boxom, čierna
QCY - T1C, úplne bezdrôtové špuntové slúchadlá s dobíjacím boxom, čierna

Bezdrôtové slúchadlá bez kábla s technológiou Bluetooth v5.0. Podpora kodekov SBC a AAC. Dynamické 6mm meniče. Citlivé mikrofóny s funkciou obmedzenia okolitého šumu. Nabíjacie batérie s kapacitou 40 mAh v slúchadlách a 380 mAh v dokovacom púzdre.

môžete mať 2023.3.30 - 2023.3.31

Thomson WHP6309BT, čierne QCY - T1C, úplne bezdrôtové špuntové slúchadlá s dobíjacím boxom, čierna
Thomson WHP6309BT, čierne

Sledovanie TV a počúvanie hudby bude opäť radosťou vďaka slúchadlám s načúvacím mikrofónom Thomson WHP6309BT, ktoré účinne zosilnia zvuk z TV alebo iného zdroja muziky. Majú Bluetooth 4.1 technológiu a ich základňu možno pripojiť analógovým alebo digitálnym optickým káblom. Na nabitie hrajú až 8 h.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Pecka cena
Intezze Zeus Bass QCY - H2 bezdrôtové slúchadlá - čierna
Intezze Zeus Bass

Uzavreté káblové slúchadlá oceníte v kancelárii aj v klube. Intezze Zeus Bass sú tvorené 50 mm meničmi s posilnenými basmi, frekvenčným rozsahom 20 – 20 000 Hz a impedanciou 32 ohmov. Slúchadlá disponujú dvoma odnímacími káblami s obojstranným káblom 3,5 / 6,3 mm audio jack pre rozšírenú kompatibilitu. Skladacia konštrukcia.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Philips TAH6206 QCY - H2 bezdrôtové slúchadlá - čierna
Philips TAH6206

Výborné ako TV slúchadlá a skvelé aj pre bežné počúvanie muziky – moderné Bluetooth 5.0 slúchadlá Philips TAH6206 majú dokonale vyladené 40 mm meniče pre čistý zvuk s hlbokými basmi. Na nabitie hrajú až 18 h, možno ich používať ako konferenčné slúchadlá a dajú sa pripojiť aj audio káblom.

môžete mať ZAJTRA

MALL
QCY - H2 bezdrôtové slúchadlá - čierna QCY - H2 bezdrôtové slúchadlá - čierna
QCY - H2 bezdrôtové slúchadlá - čierna

Nabíjacie puzdro je vybavené 380mAh batériou, ktorú nabijete pomocou USB-C kábla. S nabíjacím boxom ponúka celkovú dobu prehrávania až 30 hodín. Samotné slúchadlá ponúknu až 8 hodín počúvania a 5 hodín volania.

môžete mať 2023.3.30 - 2023.3.31

Meliconi HP EASY Digital SONY MDR-RF811RK bezdrôtové slúchadlá
Meliconi HP EASY Digital

O čom sa hovorí v televízii? To budete počuť na výbornú aj zo 100m vzdialenosti vďaka bezdrôtovým TV slúchadlám Meliconi HP EASY Digital, ktoré majú 2 voliteľné prenosové kanály, 8h výdrž na jediné nabitie a až 100m dosah bezdrôtového signálu. Nabíjanie prebieha prostredníctvom malej USB základne. Možno ich pripojiť audio aj optickým digitálnym káblom.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Thomson WHP3321 SONY MDR-RF811RK bezdrôtové slúchadlá
Thomson WHP3321

Skvalitní váš divácky pôžitok pri sledovaní TV – bezdrôtové televízne slúchadlá Thomson WHP3321 ponúka kvalitný zvuk a na jedno nabitie vydrží v prevádzke 8 h. Domov vám dorazí aj s nabíjacou základňou, ktorá slúži aj ako stojan. Dosah bezdrôtového signálu je až 100 m.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Pecka cena
SONY MDR-RF811RK bezdrôtové slúchadlá SONY MDR-RF811RK bezdrôtové slúchadlá
SONY MDR-RF811RK bezdrôtové slúchadlá
SONY akcia: Získajte dodatočnú zľavu 20 % s kódom EDSONY20SK v košíku (platí do 9.4. alebo do vypredania zásob)!

Bezdrôtové slúchadlá Sony MDR-RF811RK sú základným modelom a disponujú rádiovým prenosomdosahom až 100 m pre slobodu pohybu. Samonastaviteľný slúchadlový pásik, 40 mm neodymové reproduktory pre silný, vyvážený zvuk, jednoduché nastavenie a automatické ladenie, stereo mini konektor, výdrž dobíjacej batérie až 28 h.

môžete mať ZAJTRA

MALL

Slúchadlá k televízoru

Slúchadlá k televízoru zaobstaráte pohodlne na MALL.sk. Ponúkame bezdrôtové TV slúchadlá s dosahom až 100 m, alebo kvalitné káblové slúchadlá k televízoru.

Vyberajte z ponuky TV slúchadiel od kvalitných výrobcov, ako sú Sony, Sennheiser, Panasonic alebo Thomson.