Slúchadlá k televízoru

Slúchadlá k televízoru využijete vo chvíľach, keď nechcete rušiť zvukom televízora svoje okolie. Vhodná sú tiež pre nedoslýchavých.

Zobraziť viac

Aké vybrať slúchadlá k televízoru?

Káblové slúchadlá k TV

  • Káblové slúchadlávhodné pre tých, ktorí nemajú v televízore možnosť Wi-Fi pripojenia. Slúchadlá sa do televízora pripájajú pomocou 3,5 mm jack konektora či RCA.
+ lepší zvuk - obmedzenie káblom
+ možno pripojiť do takmer každého televízora

Dĺžka el. kábla býva cca 3 m. Ideálna je dĺžka cca o 1 meter dlhšia, než je vzdialenosť televízora a miesta sledovania.

Bezdrôtové slúchadlá k TV

  • Bezdrôtové televízne slúchadlá využijú majitelia televízorov s Wi-Fi pripojením a tí, ktorí nechcú byť obmedzení dĺžkou el. kábla.
+ väčšia možnosť pohybu - nutnosť nabíjať batériu slúchadiel
+ vyšší komfort pri počúvaní

Výdrž batérie na jedno nabitie sa pri TV slúchadlách pohybuje medzi 8 - 28 hod. Podľa modelu.

TIP!

Na hranie hier sú na trhu špeciálne herné slúchadlá.

Konštrukcia slúchadiel k televízoru

Bežne sa stretnete s tromi typmi TV slúchadiel, podľa prevedenia mušlí:

  • Otvorené slúchadlá k TV - zvuk zo slúchadiel preniká do okolia, netlmia okolité zvuky, výhodou je kvalitný zvuk, vhodné do priestorov, kde nevadí šírenie zvuku do okolia
  • Polootvorené slúchadlá k TV - zvuk prepúšťajú do okolia čiastočne, rovnako ako čiastočne tlmia okolité zvuky, vhodné ako kompromis
  • Uzavreté slúchadlá k TV - veľmi dobre tlmia okolitý zvuk a zároveň neprepúšťajú zvuky do svojho okolia, nevýhodou je obyčajne horšia kvalita zvuku, vhodné do rušných miest alebo tam, kde je potrebné tlmiť vychádzajúci zvuk zo slúchadiel

Ďalšie praktické funkcie TV slúchadiel

  • Ovládanie hlasitosti – tlačidlom na slúchadlách alebo prívodnom kábli je možné regulovať hlasitosť
  • Potlačenie šumu – eliminuje nežiaduci šum
  • Hlasový asistent – umožňuje ovládať slúchadlá hlasovými povelmi
TIP!

Pri behaní a ďalších športových aktivitách oceníte športové slúchadlá. Ak nechcete, aby boli pripojené káblom, pozrite sa na true wireless slúchadlá.

Upresniť parametre
Muse M-275CTV, čierna Philips TAE8005, čierna
Muse M-275CTV, čierna

Alou do sveta muziky aj TV relácií s káblovými náhlavnými slúchadlami k TV Muse M-275CTV, ktoré sú osadené 40mm meničmi a produkujú príjemne znelý zvuk. Pre pripojenie k zdroju zvuku majú 6m kábel s 3,5 mm jack konektorom. Nechýba tlačidlové ovládanie na TV kábli a adaptéry 6,3 mm jack i RCA.

môžete mať ZAJTRA

MALL
SENNHEISER RS 5200 Philips TAE8005, čierna
SENNHEISER RS 5200

Ideálne pre osoby s horším sluchom – televízne slúchadlá Sennheiser RS 5200 pomôžu znovu dobre počuť zvuk TV a dokonca aj jemné zvukové detaily. Majú 3 posluchové režimy, umožňujú nastaviť hlasitosť zvlášť pre L a P slúchadlo a na nabití hrajú až 12 h. Bezdrôtové prevedenie neobmedzuje v pohybe, stetoskopická konštrukcia vyhovuje ľuďom s okuliarmi.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Philips TAE8005, čierna Philips TAE8005, čierna
Philips TAE8005, čierna

Zrozumiteľnejší a hlasnejší zvuk z televízora zaistia moderné bezdrôtové TV slúchadlá Philips TAE8005 u ktorých je možné nastaviť optimálnu hlasitosť pre každé ucho zvlášť. Reprodukujú krásne čistý zvuk vďaka 14,8 mm meničom a ponúkajú zvukové režimy Extra Bass, Extra Treble a Voice. Na nabitie batérie hrajú 6 h, s nabíjaním pomôže nabíjací stojan.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Pecka cena
Intezze ZEUS Meliconi HP 150
Intezze ZEUS

Uzavretá káblová slúchadlá oceníte v kancelárii aj klubu. Intezze Zeus sú tvorená 50mm meničmi s frekvenčným rozsahom 20 – 20 000 Hz a impedanciou 32 ohmov. Slúchadlá disponujú dvoma odnímacím káblami s obojstranným káblom 3,5 / 6,3 mm audio jack pre rozšírenú kompatibilitu. Skladacia konštrukcia

môžete mať ZAJTRA

MALL
Meliconi HP 50 Meliconi HP 150
Meliconi HP 50

Budete počuť aj tie najjemnejšie zvukové detaily a vychutnáte si plný zvuk všetkých vašich obľúbených programov a filmov – moderné analógové TV slúchadlá Meliconi HP 50 mnohonásobne zvýšia váš zážitok zo sledovania TV zábavy . Majú výkonné 50 mm meniče, dobre izolujú od okolitého hluku a k zdroju sa pripájajú 5 m káblom.

Momentálne nedostupné

MALL
Meliconi HP 150 Meliconi HP 150
Meliconi HP 150

Rozumieť znovu dialógom vo filmoch a reláciách sledovaných v TV? Áno, ak začnete používať moderné TV analógové slúchadlá Meliconi HP 150, ktoré sú vybavené výkonnými 9,2 mm meničmi pre krásne znelý a jasný zvuk. K zdroju zvuku sa pripájajú jednoducho 5,5m káblom. Na kábli sa nachádzajú ovládacie prvky pre ľahké vyváženie zvuku.

Momentálne nedostupné

MALL

Slúchadlá k televízoru

Slúchadlá k televízoru zaobstaráte pohodlne na MALL.sk. Ponúkame bezdrôtové TV slúchadlá s dosahom až 100 m, alebo kvalitné káblové slúchadlá k televízoru.

Vyberajte z ponuky TV slúchadiel od kvalitných výrobcov, ako sú Sony, Sennheiser, Panasonic alebo Thomson.