Slúchadlá do uší

Široká ponuka elektroniky a príslušenstva vrátane tovaru z kategórie Slúchadlá do uší. Nákup na MALL.SK sa oplatí:

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes podľa vašich preferencií.
  • Chcete si radšej vyzdvihnúť tovar sami a ušetriť na poštovnom? Po celom Slovensku máme viac ako 1500 výdajných miest.
  • Ak ste z Bratislavy, tisíce produktov je pre vás k dispozícii k okamžitému odberu.
  • Platiť môžete online alebo v hotovosti.
  • Ak tovar zo sekcie Slúchadlá do uší nenaplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní
  • Nejasnosti ohľadom objednávky alebo iných služieb vám pomôže vyriešiť naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčia filtre najlacnějších alebo najlepšie hodnotených výrobkov ostatnými užívateľmi. 

Na MALL.SK ponúkame viac ako 1 000 000 produktov! 

Upresniť parametre
Pecka cena
SAMSUNG Galaxy Buds2 SM-R177 LAMAX Dots2 Wireless Charging, černá
SAMSUNG Galaxy Buds2 SM-R177 + DARČEK LAMAX Sportpack, čierny

Stylová bezdrátová sluchátka se báječně hodí na poslech hudby i telefonování. Samsung Galaxy Buds2 vydrží na jedno nabití až 5 hod poslechu a 3,5 hod telefonování a kromě nezbytného ANC disponují i technologií Ambient Sound a VPU. S vybraným zařízením se párují pomocí Bluetooth 5.0. Milovníky designu zaujmou čistým, elegantním designem.

môžete mať DNES

MALL
LAMAX Dots2 Wireless Charging, černá LAMAX Dots2 Wireless Charging, černá
LAMAX Dots2 Wireless Charging, černá + DARČEK LAMAX Sportpack, čierny
LAMAX akcia: Získajte dodatočnú zľavu 20 % s kódom LAM20MINUSK v košíku (platí do 9.4. alebo do vypredania zásob)!

Stvorená pre počúvanie akéhokoľvek hudobného žánru bez predimenzovaných basov – TWS Bluetooth 5.0 slúchadlá LAMAX Dots2 majú perfektne vyladený zvuk vďaka kvalitným meničom a sú ideálne aj pre handsfree hovory. Na nabitie hrajú až 6 h a 5 plných nabití zaistí nabíjacie púzdro s 550mAh akumulétorom.

môžete mať DNES

MALL
Apple AirPods Pro 2022 (MQD83ZM/A) LAMAX Dots2 Wireless Charging, černá
Apple AirPods Pro 2022 (MQD83ZM/A) + DARČEK LAMAX Sportpack, čierny

Zvuk vyrážajúci dych ponúkajú Bluetooth 5.3 slúchadlá Apple AirPods Pro 2022, ktoré sú vybavené extra výkonnými meničmi a vybavené čipom Apple H2 pre vysoko kvalitný zvukový prejav vďaka adaptívnej ekvalizácii. ANC technológia aktívne potlačí okolitý hluk, režim priepustnosti umožní komunikáciu s okolím bez nutnosti vybratia slúchadiel z uší. Na jedno nabitie hrajú 6 h, ďalších 24 h pridá nabíjací box.

môžete mať DNES

MALL
Niceboy HIVE Pins 2 ANC, čierna Niceboy HIVE Pins 2 ANC, čierna
Niceboy HIVE Pins 2 ANC, čierna

Rozlúčte sa s okolitými hluky, počúvajte len to, čo chcete vďaka moderným Bluetooth 5.0 slúchadlám Niceboy HIVE Pins 2 ANC, ktoré sú vybavené ANC technológiou aktívne potláčajúce ruchy idúce z okolia. Kvalitný zvuk garantujú 8mm meniče a 6h výdrž 50mAh batérie. Nabíjací 500mAh box predĺži dobu prevádzky na 24 h.  

môžete mať DNES

MALL
Jlab Go Air Sport Niceboy HIVE Pins 2 ANC, čierna
Jlab Go Air Sport

Ideálne pre počúvanie hudby počas športovania – bezdrôtové Bluetooth 5.1 slúchadlá do uší Jlab Go Air Sport sa pýšia 6mm meničmi, ekvalizérom s 3 zvukovými režimami aj handsfree mikrofónom. Na nabitie hrajú 8 h, ďalších 24 h pridá 350mAh nabíjací box. Je možné ich ovládať dotykom, podporujú hlasových asistentov. Model je odolný vode a potu podľa normy IP55.

môžete mať DNES

MALL
Niceboy HIVE Beans Niceboy HIVE Pins 2 ANC, čierna
Niceboy HIVE Beans

Inšpirované drobnými fazuľkami – moderné Bluetooth 5.0 slúchadlá Niceboy HIVE Beans majú po fazuľkách názov a pripomínajú ich aj svojím tvarom a mini veľkosťou. Hrajú krištáľovo čistým zvukom vďaka 10 mm meničom s MaxxBass technológiou. Na nabitie hrajú 4 h a ďalších 16 h dodá 300 mAh nabíjací box. Model je odolný proti vode a podporuje hlasové ovládanie.

môžete mať DNES

MALL
Niceboy HIVE Pins 3 JBL Live Pro+ TWS, biela
Niceboy HIVE Pins 3

Dizajnové vydarené Bluetooth 5.1 slúchadlá Niceboy HIVE Pins 3 ponúka prepracovaný plný zvuk vďaka osadeniu 13mm meniču a AAC kodeku, ktorý garantuje prenos zvuku bez straty kvality. Na nabitie hrajú 5 h, ďalších 25 h prevádzky pridá 450mAh nabíjací box. Sú odolné vode a potu podľa normy IPX4 a podporujú hlasové ovládanie. Ich funkcia rozširuje mobilné aplikácia ION.

môžete mať DNES

MALL
JBL Live Pro+ TWS, biela JBL Live Pro+ TWS, biela
JBL Live Pro+ TWS, biela

Majú jedinečný minimalistický dizajn a nádherne čistý zvuk – moderné Bluetooth 5.0 slúchadlá JBL Live Pro+ TWS vás očarujú svojimi výbornými audio vlastnosťami a potešia ANC technológiou aj Smart Ambient režimom. Sú odolné vode, majú systém 3 mikrofónov pre čisté handsfree hovory a na nabitie hrajú 6 h. Vďaka 500mAh nabíjaciemu boxu sa doba prevádzky slúchadiel dvíha až na 28 h.

môžete mať DNES

MALL
Pecka cena
JBL Tune 230NC TWS JBL Live Pro+ TWS, biela
JBL Tune 230NC TWS

Drobné, avšak nesmierne štýlové sú Bluetooth 5.2 slúchadlá do uší JBL Tune 230NC TWS osadené dynamickými 6mm meničmi a pýšiace sa vyhláseným JBL Pure Bass zvukom. ANC technológia potlačí okolité hluky, Ambient Aware zvýši bezpečnosť poslucháča, TalkThru umožní komunikovať aj s nasadenými slúchadlami. Na nabití hrajú až 10 h, ďalších až 30 h pridá nabíjací 750mAh box.

môžete mať DNES

MALL
Intezze CUBE JBL Wave 200TWS, biela
Intezze CUBE

Na nabitie hrajú 6 h a energiu pre ďalších 24 h prevádzky im dodá prémiový kovový 300 mAh box – štupľové Bluetooth 5.1 slúchadlá Intezze CUBE majú starostlivo vyladený zvuk vďaka kvalitným 10 mm dynamickým meničom a pochváliť sa môžu aj MEMS mikrofónmi pre zrozumiteľné handsfree hovory. Sú odolné voči vode podľa normy IPX4 a pýšia sa dotykovým ovládaním.

môžete mať DNES

MALL
Pecka cena
JBL Wave 300TWS JBL Wave 200TWS, biela
JBL Wave 300TWS

Vďaka otvorenému dizajnu vás neodizolujú od diania v okolí – bezdrôtové Bluetooth 5.2 slúchadlá do uší JBL Wave 300TWS sa pýšia 12 mm meničmi, JBL Deep Bass posilnením basov aj handsfree mikrofónom. Na nabitie hrajú 6 h, ďalších 20 h pridá 500 mAh nabíjací box. Je možné ich ovládať dotykom, podporujú hlasových asistentov.

môžete mať DNES

MALL
JBL Wave 200TWS, biela JBL Wave 200TWS, biela
JBL Wave 200TWS, biela

Na nabitie hrajú 5 ha vďaka 500 mAh nabíjaciemu boxu je čas ich prevádzky predĺžený o ďalších 15 h – moderné in-ear Bluetooth 5.0 slúchadlá JBL Wave 200TWS očarí tiež silným JBL Deep Bass zvukom s posilnenými spodnými frekvenciami. Majú handsfree mikrofón a podporujú hlasové ovládanie.

môžete mať DNES

MALL