Slúchadlá do uší

Široká ponuka elektroniky a príslušenstva vrátane tovaru z kategórie Slúchadlá do uší. Nákup na MALL.SK sa oplatí:

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes podľa vašich preferencií.
  • Chcete si radšej vyzdvihnúť tovar sami a ušetriť na poštovnom? Po celom Slovensku máme viac ako 1500 výdajných miest.
  • Ak ste z Bratislavy, tisíce produktov je pre vás k dispozícii k okamžitému odberu.
  • Platiť môžete online alebo v hotovosti.
  • Ak tovar zo sekcie Slúchadlá do uší nenaplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní
  • Nejasnosti ohľadom objednávky alebo iných služieb vám pomôže vyriešiť naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčia filtre najlacnějších alebo najlepšie hodnotených výrobkov ostatnými užívateľmi. 

Na MALL.SK ponúkame viac ako 1 000 000 produktov! 

Upresniť parametre
Zánovné
Xiaomi Buds 3, biela - zánovné Xiaomi Mi True Wireless Earphones Lite - použité
Xiaomi Buds 3, biela - zánovné

Pôvabné slúchadlokokrásky s hmotnosťou len 4,6 g – to sú Bluetooth 5.2 slúchadlá Xiaomi Buds 3 vybavené špičkovými duálnymi dynamickými meničmi a ANC technológiou potláčajúcou okolité hluky o 40 dB. Na nabitie hrajú až 7 h, nabíjací box predĺži dobu ich prevádzky až na 32 h. Slúchadlá sú odolné prachu aj vode podľa normy IP55.

môžete mať DNES

MALL
Použité
Xiaomi Mi True Wireless Earphones Lite - použité Xiaomi Mi True Wireless Earphones Lite - použité
Xiaomi Mi True Wireless Earphones Lite - použité

Bezdrôtové slúchadlá do uší v elegantnom dizajne Xiaomi Mi True Wireless Earphones Lite s dotykovým ovládaním sú vybavené hands-free mikrofónom. Na jedno nabitie hrajú 4 hodiny a s nabíjacím puzdrom až 16 h. V ušiach vás mučiť nebudú – možno vybrať z troch veľkostí špuntových nástavcov pre maximálne pohodlie.

môžete mať DNES

MALL
Niceboy HIVE Podsie 2021 Xiaomi Mi True Wireless Earphones Lite - použité
Niceboy HIVE Podsie 2021

Vďaka nabíjaciemu 500mAh puzdru hrajú celkom až 35 h – moderné Bluetooth 5.1 štupľové slúchadlá Niceboy HIVE Podsie 2021 sú príjemným prekvapením 21. roku 21. storočia. Pýšia sa 8mm meničmi a naozaj vymaznaným zvukom so silnými basmi, za ktorými stojí MaxxBass technológia. Pochváliť sa môžu aj mikrofónom s potlačením okolitých hlukov pre čisté handsfree hovory.

môžete mať DNES

MALL
MARSHALL Minor III, čierna MARSHALL Minor III, čierna
MARSHALL Minor III, čierna

Charakteristický dizajn hneď napovie, od ktorej fenomenálnej audio spoločnosti drobné slúchadlá do uší sú – moderné Bluetooth 5.2 slúchadlá Marshall Minor III skrátka dávajú vedieť už z diaľky, že ide o model z dielne Marshall. Vysoko výkonné 12 mm meniče pustia do uší poslucháča úžasne čistý zvuk. Na nabitie hrajú 5 h, ďalších 20 h pridá nabíjací box. Slúchadlá disponujú handsfree mikrofónom a sú odolné podľa IPX4.

môžete mať DNES

MALL
Pecka cena
Intezze ZERO Basic MARSHALL Minor III, čierna
Intezze ZERO Basic

Za málo peňazí si užijete veľa muziky s jednoduchými prenosnými Bluetooth 5.0 slúchadlami Intezze ZERO Basic, ktorá hrajú vyladeným zvukom bez príliš silných basov. Majú handsfree mikrofóny, 4h výdrž na nabitie, nabíjací 280mAh box pre 2 plné nabitie a vstavané ovládacie tlačidlá.

môžete mať DNES

MALL
Pecka cena
SENCOR SEP 510BT MARSHALL Minor III, čierna
SENCOR SEP 510BT

Za všetkých okolností elegantné a pripravené k počúvanie muziky – štýlové Bluetooth 5.0 slúchadlá Sencor SEP 510BT tešia pôvabným TWS dizajnom i skvelým výkonom vďaka 10mm meničom. Sú vybavené mikrofónom pre handsfree, Li-Ion akumulátory s výdržou 7 h na nabitie a nabíjacím púzdrom s 400mAh batériou.

môžete mať DNES

MALL
SENNHEISER Set 860, čierna Apple EarPods s konektorom Lightning slúchadlá s mikrofónom (MMTN2ZM/A)
SENNHEISER Set 860, čierna

Prenosné slúchadlá pre domáce počúvanie TV a rádia pre dokonale čistý a jasný zvuk s možnosťou regulácie hlasitosti zvlášť pre ľavé a pravé ucho. Sennheiser Set 860 je ideálnym pomocníkom pre vekovú kategóriu 65+. Nezrozumiteľný šum televízora vyladí v jasné vety, takže svoj obľúbený film alebo hudbu si tak opäť vychunáte naplno.

môžete mať DNES

MALL
Huawei Slúchadlá 3,5 mm jack s mikrofónom AM115, biele ORHUHFPAM115 Apple EarPods s konektorom Lightning slúchadlá s mikrofónom (MMTN2ZM/A)
Huawei Slúchadlá 3,5 mm jack s mikrofónom AM115, biele ORHUHFPAM115

Štýlové káblové slúchadlá do uší. Slúchadlá Huawei vám vďaka aktívnemu rušeniu hluku poskytnú ničím nerušené počúvanie hudby alebo telefónny hovor. Sú vybavené všesmerovým mikrofónom, káblom dlhým 1,1 m a 3,5mm jackom, navyše vás potešia príjemným dizajnom.

môžete mať DNES

MALL
Apple EarPods s konektorom Lightning slúchadlá s mikrofónom (MMTN2ZM/A) Apple EarPods s konektorom Lightning slúchadlá s mikrofónom (MMTN2ZM/A)
Apple EarPods s konektorom Lightning slúchadlá s mikrofónom (MMTN2ZM/A)

Slúchadlá do uší s konektorom Lightning sú navrhnuté podľa geometrie ľudského ucha a vďaka tomu ich môže pohodlne nosiť väčšina ľudí. Meniče slúchadiel poskytnú hlboké a bohaté basové tóny a zároveň minimalizujú straty zvuku, vstavaný ovládač s mikrofónom umožní nastaviť hlasitosť, ovládať prehrávanie hudby alebo prijať alebo ukončiť hovor.

môžete mať DNES

MALL
GoGEN TWS BAR, biela CellularLine TWS slúchadlá MUSIC SOUND BTMSTWS1, dizajn 1
GoGEN TWS BAR, biela

Jasné výšky, detailné stredy a dokonale silné basy vám do uší vpustia bezdrôtové Bluetooth 5.0 slúchadlá GoGEN TWS BAR osadené výkonnými meničmi a kompatibilný s hlasovými asistentmi Siri a Google. Na jedno nabitie hrajú 4 h a nabíjacie 500mAh puzdro ju plne nabije hneď . Vo výbave im nechýba mikrofón pre handsfree, pohodlné pecky do uší a dotykové ovládanie.

môžete mať DNES

MALL
CellularLine TWS slúchadlá MUSIC SOUND BTMSTWS1, dizajn 1 CellularLine TWS slúchadlá MUSIC SOUND BTMSTWS1, dizajn 1
CellularLine TWS slúchadlá MUSIC SOUND BTMSTWS1, dizajn 1

Bezdrôtové True Wireless slúchadlá sú zabezpečené nabíjacím púzdrom s kapacitou až 4 nabití a prepájajú sa pomocou Bluetooth 5.0. CellularLine TWS slúchadlá MUSIC SOUND BTMSTWS1 na jedno nabitie vydržia až 2,5 h telefonovania či počúvania hudby a nabíjajú sa len 1 h. Nechýba vstavaný mikrofón.

môžete mať DNES

MALL
Philips TAA1105, čierna CellularLine TWS slúchadlá MUSIC SOUND BTMSTWS1, dizajn 1
Philips TAA1105, čierna

Pre športovcov a športovkyne ideálne – športové káblové slúchadlá Philips TAA1105 výborne sedia v ušiach vďaka tvarovaným háčikom. Hrajú čistým zvukom s energickými basmi, za ktorý vďačia 15mm meničom. Pripájajú sa 1,2m káblom s 3,5mm jackom, sú odolné potu a disponujú mikrofónom pre handsfree.  

môžete mať DNES

MALL