SAMSUNG Bluetooth slúchadlá Galaxy Buds SM-R170NZKAXEZ, čierna

SAMSUNG Bluetooth slúchadlá Galaxy Buds SM-R170NZKAXEZ, čierna

Originálne bezdrôtové Bluetooth slúchadlá v čiernom prevedení. Samsung Galaxy Buds vám ponúkajú vysoko kvalitný, mnohovrstevnatý a prekreslený zvuk. Podporujú bezdrôtové nabíjanie a bezdrôtové zdieľanie energie. Majú ergonomický dizajn a sú odolné voči potu, ponúkajú mikrofón hands-free, výdrž až 6 hodín prehrávania. Celý popis
155,55 €
Vrátane RP a DPH
139 €
Doprava zadarmo
Tovar od predajcu MALL

Už sa nepredáva

Kód: 1332432

Popis

Kľúčové vlastnosti Samsung Galaxy S10

 • Mnohovrstevnatý, farebný a bohatý zvuk
 • Ergonomický dizajn a odolnosť voči potu
 • Výdrž 6 hodín a nabíjanie bezdrôtovým zdieľaním energie
 • Mikrofón hands-free a pohodlné ovládanie hlasitosti
Samsung Galaxy Buds, Bluetooth bezdrôtové slúchadlá, hands-free.

Slúchadlá, ktoré potešia vaše uši

Máte radi tvrdý rock, elektronickú hudbu, alebo snáď Mozartové klavírne koncerty? Bezdrôtové slúchadlá Galaxy Buds od spoločnosti Samsung sú dokonale vyladené špecialistami na zvuk z AKG, takže uspokojí náročných poslucháčov akéhokoľvek žánru. Hrajú čisto a bohato, vďaka ergonomickému dizajnu krásne padnú do vášho ucha, podporujú bezdrôtové dobíjanie a ak máte skvelý smartphone Galaxy S10, môžete dokonca využiť dobíjanie formou bezdrôtového zdieľania energie.

Samsung Galaxy Buds, veľká pamäť, dlhá výdrž, skvelý zvuk.

Mimoriadne skladné a ľahké

V balení nájdete tri veľkosti ušných a externých nástavcov, z ktorých si určite vyberiete tie, ktoré vám najlepšie sadnú. Galaxy Buds v puzdre sú potom nádherne kompaktné, takže ich môžete pohodlne nosiť vo vrecku aj v kabelke bez toho, aby vás akokoľvek ťažili alebo zaberali priestor. Pri spárovanie s mobilným telefónom ich môžete využiť aj na vybavenie hovoru – vstavaný mikrofón sa postará o kvalitný prenos vášho hlasu. Avšak sa dajú používať aj bez smartphonu.

SamsungGalaxy Buds, nízka hmotnosť, ľahké, skladné, kompaktné.

Vedeli ste, že…

… Galaxy Buds môžete v ich ochrannom obale dobíjať tiež moderným bezdrôtovým zdieľaním energie, napríklad zo smartphonu novej generácie Samsung Galaxy S10?

Môžete vnímať aj svoje okolie

Keď sa chvíľu potrebujete venovať niečomu inému, než je hudba, nemusíte prerušovať prehrávanie pesničky ani slúchadlá vyberať z uší. Jednoducho pridržte prst na dotykovej ploche a slúchadlá znížia hlasitosť, kým stlačenie neuvoľníte. Ani v prípade, že prehrávanie naozaj chcete prerušiť, sa nemusíte obťažovať žiadnym zložitým ovládaním. Stačí slúchadlá vybrať z uší a oni sa o všetko postarajú automaticky. A ak potrebujete svoje okolie vnímať dlhodobo, nemusíte na nich prst neustále držať. Proste si v nastavení Galaxy Buds aktivujte ambientný režim, ktorý k vašim ušiam pustí aj zvuk okolia.

Samsung Galaxy Buds, ovládanie, mikrofón hands-free, nabíjacie puzdro, nabíjanie bezdrôtovým zdieľaním energie.

Úžasne pohodlné po celý deň

Slúchadlá Galaxy Buds sú tak pohodlné, že ich môžete bez problémov nosiť celý deň. Napriek tomu v uchu spoľahlivo držia. Sú dokonca odolné proti poteniu, takže vás vaše obľúbené pesničky môžu motivovať aj pri náročných fyzických aktivitách, napríklad v posilňovni. K mobilným telefónom a ďalším zdrojom zvuku sa slúchadlá pripájajú cez Bluetooth 5.0 a samozrejme sa vedia spárovať aj s viacerými zariadeniami naraz. Vy medzi nimi potom môžete ľahko prepínať podľa potreby.

Samsung Galaxy Buds, ergonomický dizajn, odolné proti potu, Bluetooth 5.0

Vlastnosti

 • Originálne bezdrôtové Bluetooth slúchadlá
 • Vydržia prehrávať až 6 hodín v kuse
 • Ergonomické prevedenie zaisťuje pohodlné nosenie aj po niekoľkých hodinách
 • 3 veľkosti ušných a externých nástavcov
 • Odolné proti pachu
 • Uzavretá konštrukcia do uší skvele izoluje okolitý hluk
 • Bluetooth 5.0
 • Puzdro sa vám vojde do vrecka aj do kabelky
 • Dobíjanie formou bezdrôtového zdieľania energie (napr. so smartphonom Galaxy S10)

Technické parametre

Konštrukcia uzavreté
Spôsob nasadenia do ucha (intraaurálne)
Spôsob pripojenia Bezdrôtové
Bluetooth áno
Mikrofón áno
Ovládanie hlasitosti áno
Doba prehrávania 6 h

Odkazy