Farkašová Kristína: Som mama
14,90 € 12,81 €

Úspešná slovenská herečka, moderátorka a kreatívna autorka vtipných prúžkovaných tričiek Kristína Farkašová je šťastnou mamou dvojičiek. O svojich skúsenostiach s tehotenstvom a materstvom začala písať blog a ten oslovil množstvo mamičiek.

Dobšinský Pavol: Slovenské národné povesti 2
28 € 24,08 €

V súčasnosti najpredávanejší a najhodnotnejší titul slovenskej literatúry v pôvodnom prerozprávaní s pôsobivými farebnými ilustráciami M. Benku. Kniha je originálnou umeleckou ručnou knihárskou prácou.

Farkašová Kristína: Stále som mama
15,90 € 13,67 €

Úspešná slovenská herečka, moderátorka a autorka vtipných prúžkovaných tričiek Kristína Farkašová vydala pred rokom knihu o materstve Som mama. O živote s dvojičkami, ktoré rastú a menia sa z Knedlí na Dievčatá, napísala aj druhú knihu.

Karika Jozef: Čierna hra: Vláda mafie
14,90 € 12,81 €

Drsný triler z krvavých deväťdesiatych rokov zachytávajúci dramatické osudy členov skupiny podsvetia.

Krátko po Nežnej revolúcii zavládlo ponuré obdobie – smrť nikdy nebola ďaleko a darilo sa všetkým druhom svinstva.

Budzak D.: Môj život s Jojom
14,90 € 12,81 €

Aj tie najväčšie tragédie majú svoj šťastný začiatok. V lete v roku 2015 otriasla Slovenskom obrovská tragédia keď inak pozorný a starostlivý otec zabudol na svoje dieťa, ktoré zaspalo v rozhorúčenom aute.

Keleová-Vasilková Táňa: Rodinné klbko
12,90 € 11,09 €

V každej rodine to vrie… láskou, ale aj situáciami, ktoré prináša sám život. Rodina je ako klbko. Klbko zviazané láskou, zväčšujúce sa s pribúdajúcimi spoločnými rokmi, prežitými udalosťami, skrývajúce malé či väčšie tajomstvá, bolesti a prehry.

Karika Jozef: V tieni mafie 2 - Čas dravcov
11,90 € 10,23 €

Pokračovanie bestselleru odkrýva ďalšie šokujúce skutočnosti o praktikách mafie, politickej korupcii, rozkrádaní eurofondov, o biznise s prostitúciou, ale aj o vzťahoch vplyvných mužov k ženám.

Karika Jozef: Čierny kruh - Koniec mafie
15,90 € 13,67 €

Leto 2003. Mafia deväťdesiatych rokov stráca moc. Čo však prichádza namiesto nej? Čerstvo vyštudovaný Milan Ostrý nastupuje do úradnej funkcie.

Karika Jozef: V tieni mafie
12,90 € 11,09 €

Drsný a zároveň dojímavý mafiánsky román o úpadku jednej celej generácie. Autor so znalosťou veci analyzuje príčiny formovania prvých zločineckých skupín, teritoriálne rozdelenie moci a vplyv podsvetia na politickú klímu v krajine.

Dedinská Eva: Dievčatko s modrými očami
10,90 € 9,37 €

Agáta nie je obyčajná mladá žena. Je výnimočná. Vidí a počuje veci, ktoré ľudia okolo nej nevnímajú. Cíti ľudský strach a bolesť, aj radosť a šťastie. Dar alebo prekliatie? „Niekto to volá jasnovidectvo. Pre iných sme vizionári.

Dolce Baja: Placebo On
13,50 € 11,61 €

Prvý diel knižnej trilógie vám rozpovie príbeh mladej Emy inšpirovaný skutočným životom.

Po tom, čo prežila v pestúnskej rodine, ju prenasledovali strašidelné nočné mory. Emina túžba vymaniť sa dávnym démonom však bola silnejšia.

Havranová Ivana: Cestovný lístok
11,90 € 10,23 €

Emancipovaná scenáristka Lila nastúpi do vlaku Bratislava — Košice. V kupé stretáva rôznych ľudí, prežíva chvíle plné napätia, hnevu, a aj pokory.

Karika Jozef: Priepasť
12,90 € 11,09 €

Bývalý lezec trpiaci panickým strachom z výšok narazí na legendu o skalnej plošine v Tatrách, kde neznáma sila núti ľudí, ktorí tam zablúdia, skočiť do priepasti a zabiť sa. Nezvyčajné množstvo smrteľných nehôd v tejto oblasti mu nedá spávať.

Karika Jozef: Trhlina
12,90 € 11,09 €

Táto kniha vznikla zvláštnym spôsobom. Po vydaní mysteriózneho trileru Strach sa autorovi ozval človek, ktorý mu vyrozprával naozaj desivý príbeh.

Keleová-Vasilková Táňa: Mama
12,90 € 11,09 €

Helga vždy všetko robila s plným nasadením. Kolotoč jej života bol naplnený túžbou byť dobrou manželkou, mamou aj starou mamou. Podarilo sa jej to. Rodine vytvorila bezpečný prístav, naplnený láskou a pochopením.

Kozmon František: Kukučka
12,90 € 11,09 €

Stál som tam ako obor týčiaci sa nad okolím, vypínajúci hruď, nepremožiteľný. Podo mnou ležala moja obeť. Teraz už len bezvládne telo bez života, namočené vo vlastnej krvi. Keď som takto svoju prvú obeť videl, neubránil som sa smiechu.

Krčméry Silvester: Pravdou proti moci
12,90 € 11,09 €

Skutočný príbeh „slovenského Solženicyna“ – jedného z najvýznamnejších odporcov komunistického režimu nielen na Slovensku. Lekár Silvester Krčméry svoje pevné zásady nezradil ani pod nátlakom moci, eštebáckych výsluchov a komunistických lágrov.

Murín Gustáv: Dvojhra bez pravidiel
12,90 € 11,09 €

repletenec osudov Pavla Ruska a Mariana Kočnera je symbolický pre obdobie po Nežnej revolúcii, keď vo „vyšších kruhoch“ každý každého poznal.

Olrinková Lucia: Plakať je dovolené
11,90 € 10,23 €

Odkedy Rosie odišla do Londýna, denne bojuje s myšlienkami na návrat. Začína si uvedomovať, že odchod zo Slovenska bol unáhlený. Chýbajú jej kamaráti, chýba jej práca a život, ktorý žila a hlavne, chýba jej Filip.

Orlinková Lucia: Plakať som si zakázala
11,90 € 10,23 €

Krásna, sebavedomá, milujúca slobodu. Taká je Rosie, ktorá sa po rokoch v zahraničí vracia naspäť na Slovensko. Po niekoľkých kopancoch a pádoch sa zdá, že jej život nabral smer, ktorým sa chcela vždy uberať. Až do chvíle, kým nespozná Filipa.

Soltész Arpád: Mäso - Vtedy na východe
12,90 € 11,09 €

Koniec zlatých deväťdesiatych rokov, divoký východ Slovenska. Je po voľbách, Mečiar skončil, Lexa je na úteku, siskári horúčkovito skartujú spisy aj svedkov. Robo Holub je dávno po smrti, Miki Černák sedí v base, Žaluďa práve zastrelili.

Šurina Ľudovít: Les plný spomienok
9,90 € 8,51 €

Spomienky, na ktoré sa nezabúda a ktoré, umocnené životom prežitým od malička v lesoch, dali punc vzniku tejto útlej knižôčke – Les plný spomienok.

Turček Karol: Prchavosť okamihu
13,90 € 11,95 €

Kniha Prchavosť okamihu je voľným pokračovaním prvej knihy známeho psychiatra Poľovník spomína. Autor v nej rozpráva vlastné príbehy z poľovačiek, ktoré zažil na rôznych miestach našej krásnej vlasti.

Urbaníková Evita: Manželka mi nevadí
12,99 € 11,17 €

„Niekedy máme v živote jednoducho smolu. Niekedy sa dostaneme do prúseru, ani nevieme ako. Ale niekedy si za všetko, čo sa deje, môžeme sami.“

Ďalší skutočný príbeh, už druhý tento rok!

Coddington Andrea: Milovanie
8,90 € 7,65 €

Román Milovanie je zmesou vášne, lásky, vysnívaného života na pozadí toho reálneho, nevery, ktorá dávno prerástla do nekonvenčného vzťahu, neschopnosti rozhodnúť sa rozumom, poníženia a znášania dôsledkov, za ktoré môže bezhlavo zaľúbené srdce.

Coddington Andrea: Predohra
8,90 € 7,65 €

Arianna Blaková, vysokopostavená žena z dobre situovanej newyorskej rodiny, vedie život s nálepkou „perfektný“.

Falťanová Kristína: Len sa mi snívaj
7,99 € 6,87 €

Agi je výkonná riaditeľka kreatívneho úseku nadnárodnej reklamnej spoločnosti. Na hranici Kristových rokov dosahuje všetko, po čom kedy túžila, všetko, na čom dlhé roky tvrdo pracovala. Žije svoj sen.

Karika Jozef: Na smrť
11,90 € 10,23 €

Mrazivý triler o priateľstve a láske, ktoré sa zmenili na smrteľnú nenávisť. Dvaja nerozluční priatelia vyrastajú koncom dvadsiatych rokov minulého storočia v malom slovenskom meste.

Banáš Jozef: Kód 9 1 7
69 €
+ doprava zadarmo

Milé čitateľky, milí čitatelia, po úspechu kníh Kód 9, Kód 1 a Kód 7 sa vám do rúk dostáva ich súborné ilustrované vydanie.

Bulbeck Soňa: Ženy z Rijádu 2.vyd.
11,90 € 10,23 €

Niekedy začiatkom nového milénia sme mali možnosť v populárnom americkom seriáli „Sex v meste“ sledovať osudy štyroch priateliek v New Yorku.

Cigánová Zuzana: Špaky v tŕní
6,61 € 5,68 €

Najnovšiu knihu známej slovenskej herečky, už etablovanej autorky Zuzany Cigánovej (finalistky ceny Anasoft litera z roku 2008 za knihu Šampanské, káva, pivo) je možné nazvať trpkokrásnym príbehom o zložitom bytí (škaredej) ženy, ktorá je navyše osam

Dobšinský Pavol: Slovenské národné povesti 3
28 € 24,08 €

V súčasnosti najpredávanejší a najhodnotnejší titul slovenskej literatúry v pôvodnom prerozprávaní s pôsobivými farebnými ilustráciami M. Benku. Kniha je originálnou ručnou umeleckou knihárskou prácou.

Dobšinský Pavol: Slovenské národné povesti 5. Nestor
28 € 24,08 €

V súčasnosti najpredávanejší a najhodnotnejší titul slovenskej literatúry v pôvodnom prerozprávaní s pôsobivými farebnými ilustráciami M. Benku. Kniha je originálnou umeleckou ručnou knihárskou prácou.

Eštoková Alica: Parížske slnko
9,90 € 8,51 €

Láska si nevyberá farbu pleti, náboženstvo, ba ani krajinu, v ktorej nás zasiahne. A udrie v momente, keď to neočakávame. Podobnú skúsenosť má šarmantná Sofia, zamilovaná do umierneného moslima.

Karika Jozef: V tieni mafie 2 - Čas dravcov, 3. vydanie
11,90 € 10,23 €

Pokračovanie bestselleru odkrýva ďalšie šokujúce skutočnosti o praktikách mafie, politickej korupcii, rozkrádaní eurofondov, o biznise s prostitúciou, ale aj o vzťahoch vplyvných mužov k ženám.

Keleová-Vasilková Táňa: Tichá bolesť, 2. vydanie
11,90 € 10,23 €

Milena, učiteľka na materskej dovolenke, mala celkom obyčajné dievčenské sny – stretnúť správneho muža, s ktorým by sa mohla deliť o radosti i starosti všedného dňa, mať vlastnú domácnosť a deti. Ich smiech by zapĺňal kúty bytu.

Krausová Karin: Prachy pani Schwarzovej
8,99 € 7,73 €

(Ne)uveriteľný príbeh o tom, že sny o bohatstve by niekedy mali ostať snami… … lebo keď sa splnia, môžeme ostať stratené…

Macháčová Adriana: A teraz ma pobozkaj
9,90 € 8,51 €

Román A teraz ma pobozkaj je malou exkurziou do dramatickej mnohotvárnosti vzťahov muža a ženy. Henrietu nesmierne zranila manželova nevera. Od života zinkasovala nečakanú facku, a poriadnu. Odrazu je všetko iné.