LifeLike Slnečnicové semienka 250 g
1,71 €

Slnečnicové semienka sú potravinou, ktorá môže podporiť celkové zdravie organizmu, znížiť vysokú hladinu cholesterolu, riziko srdcovo-cievnych ochorení a zvýšiť odolnosť organizmu pred rakovinou.

Allnature Slnečnicové semienko lúpané 100 g
1,30 €

Slunečnicové semínka loupané jsou bohatá na nenasycené mastné kyseliny a fetosteroly. Příznivě působí na vyrovnaní hladiny cholesterolu v krvi a regulaci krevního tlaku. Semínko obsahuje vitamíny E, B1, B2, B3 a slouží také jako výborný antioxidant.

Allnature Slnečnicové semienko lúpané 500 g
1,70 €

Slnečnicové semienko obsahuje pre telo dôležité látky a predovšetkým vitamíny skupiny B. Patrí medzi výborné antioxidanty, ktoré chránia telo pred voľnými radikálmi. .

Allnature Slnečnicové semienko lúpané BIO 100 g
1,10 €

Slnečnicové semienko v BIO kvalite sa hojne využíva ako zdravé maškrtenie – solené, pražené, v müsli, v čokoláde alebo len tak. Je tiež ideálny prísadou do šalátov, dezertov a sušienok. Semienka sú bohaté na nenasýtené mastné kyseliny a fytosteroly. 100% slnečnica lúpaná BIO.

Allnature Zmes Desiata Fit 60 g
1,70 €

Desiata Fit vám dodá energiu a dôležité živiny vždy, keď to budete potrebovať. Praktické balenie do vrecka obsahuje tekvicové semienka, arašidy, mandle, slnečnicové semienka a sušené plody goji (kustovnicu čínsku). Táto zmes superpotravín by nemala chýbať v žiadnom zdravom jedálničku.

Bio nebio Bio Slnečnicové semienko Európa 150g
0,80 €

Bio slnečnicové semienko Európa 150 g Prevažná väčšina bio slnečnicového semienka na slovenskom trhu pochádza z Číny. Preto máme veľkú radosť, že sme do nášho sortimentu mohli pridať lokálnu výpestok.

Country Life Slnečnicové semienka 250 g
1 €

Slnečnicové semienka majú príjemnú orieškovú chuť. Sú lúpaná a ich použitie je veľmi univerzálny. Vyrobíte si z nich maslo, mlieko alebo napríklad syr. Hodí sa do šalátov, príloh, pečiva či kašou.

Country Life Slnečnicové semienka BIO 100 g
0,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Rýchly mls aj výživná vzpruha pre každé jedlo. Pražené majú orieškovú chuť, vopred namočené sú krémové. Môžete z nich pripraviť lahodný slnečnicový nápoj, nátierku a alebo je potrebné pridať do cesta na chleba či dalamánky.

Organis Slnečnicové semienko 500 g
6,40 €

Slnečnicové semienko je chutný bojovník s cholesterolom a krvným tlakom. Priaznivo pôsobí na vyrovnanie hladiny cholesterolu v krvi a regulácii krvného tlaku. E, B1, B2, B3 sú vitamíny, ktoré semienko obsahuje a slúži tiež ako výborný antioxidant.

Wolfberry Slnečnica lúpaná BIO
2,20 €

Slnečnica lúpaná Wolfberry . Chutí a zdravá semienka obsahujú esenciálne mastné kyseliny a celý rad vitamínov a minerálov.