PrivacyShades Slnečné clony na okná - VOLVO XC60 terénne vozidlo (2009-2017) - Komplet sada

PrivacyShades Slnečné clony na okná - VOLVO XC60 terénne vozidlo (2009-2017) - Komplet sada

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Privacy Shades – pod touto značkou anglického výrobcu sa ukrývajú skvelé, presne tvaroané slnečné clony takmer pre každú značku a model auta. Celý popis
131 €
Vrátane RP a DPH
Partner: SGL CARS

Na objednanie u partnera

24.8.2021 - 27.8.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100046678897

Popis

Slnečné clony presne šité na mieru vášho vozidla predstavujú nákladovo efektívne a rýchle riešenie pre komfortné a bezpečné cestovanie vás, vašich detí, domácich miláčikov ako i ostatných spolucestujúcich. Slnečné clony zabezpečujú 100 % ochranu pre cestujúcich a náklad v zadnej časti vozidla. Slnečné clony sa ľahko inštalujú pomocou patentovaného systému „clip-eazy".

Súčasťou balenia sú klipsy, ktoré umožňujú jednoduchú inštaláciu protislnečných clôn podľa priložených inštrukcií. Všetky komponenty sú uložené v kvalitnej taške so zipsovým zapínaním.

Počet ks v sade: 6
Počet dverí: 5-DV

Výhody slnečných clôn Privacy Shades:

- antireflexný účinok – clony odrážajú slnečné paprsky a oslňujúce paprsky z okoloidúcich vozidiel

- ochrana pred zlodejmi – zvyšujú ochranu vašich zadných sedadiel, prípadne kufru zníženou viditeľnosťou z vonku

- ochrana proti hmyzu – pri otvorení okien clony stále zostávajú na svojom mieste, a sú teda aj výbornou ochranou proti dotieravému hmyzu, ktorý sa tak nedostane do interiéru vozidla (toto je veľká prednosť týchto slnečných clôn oproti fóliam!!!)

- Zachovanie vnútornej teploty – redukujú teplotu a zväčšujú komfort jazdy tým, že slnečne paprsky neprenikajú do interieru vozidla

- UV ochrana – ochrana detí a iných pasažierov sediacich na zadných sedadlách proti škodlivému UV žiareniu Každá sada slnečných clôn Privacy Shades obsahuje presne tvarované clony pre Vaše vozidlo, a je dodávaná v praktickej taške na zips.