Minetan Samoopaľovacia pena pre tmavé opálenie Coconut 200 ml

Minetan Samoopaľovacia pena pre tmavé opálenie Coconut 200 ml

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Predstavujeme vám revolúciu v samoopaľovaní! Ultrarýchle samoopaľovacie zložky začínajú pôsobiť ihneď pri styku s pokožkou až do doby, kedy sa osprchujete. Výsledkom bude dokonalé tmavé opálenie bez oranžových tónov. Už za hodinu si tak budete môcť vychutnávať očakávané profesionálne výsledky. Celý popis
32 €
Vrátane DPH
29,70 €
Doprava zadarmo
Partner: Vivantis

Skladom u partnera 5+ kusov

27.10.2021 - 28.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100002316151

Popis

Predstavujeme vám revolúciu v samoopaľovaní! Ultrarýchle samoopaľovacie zložky začínajú pôsobiť ihneď pri styku s pokožkou až do doby, kedy sa osprchujete. Výsledkom bude dokonalé tmavé opálenie bez oranžových tónov. Už za hodinu si tak budete môcť vychutnávať očakávané profesionálne výsledky. Samoopaľovacia pena pre tmavé opálenie Coconut je navyše obohatená o kokosovú vodu, ktorá dodáva pokožke dokonalú hydratáciu.

Vlastnosti:

  • extrémne tmavé opálenie,
  • rýchloschnúca,
  • bez oranžových tónov,
  • bez nežiadúcich škvŕn a zápachu,
  • maximálna hydratácia vďaka kokosovej vode,
  • intenzívny výsledok po každej aplikácii,
  • vhodná pre všetky typy pokožky,
  • 100% prírodné, bez parabénov, vhodné pre vegánov.
Ako používať:

Aplikujte na suchú, čistú a peelingom očistenú pokožku. Peeling odporúčame vykonávať 8–16 hodín pred aplikáciou. Minimálne 24 hodín pred aplikáciou pokožku nehoľte.

Na nanesenie produktu používajte výhradne určenú aplikačnú rukavicu. Dbajte na opatrnosť pri aplikácii na kolená, lakte, členky kvôli nežiadúcemu tmavému odtieňu.

Produkt z kože umyte vlažnou vodou po 1–3+ hodinách podľa vami zvolenej hĺbky opálenia. Po aplikácii si umyte ruky.

Určite si sami, ako tmavé opálenie chcete mať. Zmyte po hodine pre prirodzený opálený vzhľad alebo nechajte pôsobiť dlhšie (2–3+ hodiny) pre hlbší a tmavší výsledok. Produkt osprchujte vlažnou vodou po dobu 45 sekúnd. Nepoužívajte mydlo ani peeling. Po sprche sa vaše samoopálenie vyvinie a stmavne ešte v nasledujúcich 24 hodinách. Bežnú sprchu si dajte po nasledujúcich 8–16 hodinách.

Odporúčaná dávka produktu na aplikáciu na celé telo je približne 40 ml. Pri vhodnej starostlivosti vydrží výsledok 5–10 dní.