Nutrisslim Xylitol 250 g
8,75 €

Nutrisslim Xylitol je sladidlo vyrobené na báze Xylitolu – „brezového cukru“ – prírodného sladidla. Je vhodné pre športovcov, diabetikov a pre všetkých, ktorí hľadajú alternatívu cukru.

Organis Xylitol - brezový cukor 1000 g
8,30 €

Xylitol z brezy sa veľmi dobre rozpúšťa vo vode a má sladkú, osviežujúcu chuť. Oproti klasickému cukru má však o približne 40% menej kalórií. Neškodí zubom. Naopak má schopnosť neutralizovať kyslý zubný povlak a pomáha zuby mineralizovať. Neobsahuje GMO.

Bio nebio Bio melasa trstinová nesírená 450g
2,60 €

Trstinová melasa je takmer čierna sirupovitá hmota, ktorá vzniká ako vedľajší produkt pri výrobe trstinového cukru zo šťavy z cukrovej trstiny. Táto šťava obsahuje okrem cukru tiež biologicky aktívne látky, potrebné k jeho stráveniu.

Sunfood Sladom - jačmenný slad, sklo 410g
2,70 €

Vyrobené prírodným spôsobom. Neobsahu žiadne chemické prísady ani farbivá. Jačmenný slad je zdravou náhradou klasického bieleho cukru, ktorý nestimuluje pankreas, teda šetrí naše telo a je vhodné pre diabetikov. neobsahuje chemické látky a jeho konzistencia je podobná medu.

Vitalvibe Yacon prášek BIO 125 g
9,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Yacon prášok BIO je sladidlo s nízkym glykemickým indexom, ktoré nepôsobia na zvyšovanie hladiny cukru v krvi.

Allnature Erythritol 200 g
5,10 €

Erytritol je variant náhradného sladidla. Je sladký ako cukor, neobsahuje však takmer žiadne kalórie. Má nízky glykemický index a nemá vplyv na hladinu inzulínu, je teda vhodný aj pre diabetikov.

Allnature Xylitol březový cukr 250 g
4,20 €

Brezový cukor Xylitol patrí medzi alternatívne sladidlá. Vyskytuje sa v rôznych druhoch ovocia a zeleniny a má nízky glykemický index, je teda vhodný aj pre diabetikov alebo pre tých, ktorí práve chudnú. Oproti klasickému cukru má ale zhruba o 40% menej kalórií a má sladkú chuť.

Sunfood Agar - agar prírodný 28 g
5,30 €

Rastlinná želatína Agar – Prírodné morský produkt, ktorý sa používa na príprave ovocných rosolovacích poliev na torty, rezy a cukrovinky. výrobok z morských rias, ktorý neobsahuje žiadne ďalšie prímesi. Agar alebo ak rastlinná želatína sa vyrába z niektorých druhov morských rias.

HoneyMix Med kvetový agátový 250 g
3,40 €

Med kvetový agátový – výrazná sladká chuť a zvodná vôňa agátových kvetov predurčuje agátový med k zisku výsadného postavenia na vašej raňajkové tabuli. Pomalý proces kryštalizácie umožňuje, aby med zostal vláčny do poslednej lyžičky.

CukrStop Sirup svieža Marhuľa 650 g
5,70 €

Sirup Marhuľa je sirup sa sladidlami zo stévie s prídavkom prírodného arómu s nízkym glykemickým indexom, takže nezvyšuje hladinu cukru v krvi. Ovocný cukor a sladidlá z rastliny stévia zaisťujú dostatočný prísun energie. Sirup možno využiť ako súčasť teplých aj studených nápojov a čajov.

Country Life Trstinová melasa Classic 340 g
3 €

Melasa je plnohodnotným vedľajším produktom výroby cukru z cukrovej trstiny. Svojou výživnou kvalitou prevyšuje nielen cukor, ale všetky známe sladidlá.

CukrStop Sirup Bazový kvet 650 g
5,70 €

Sirup Bazový kvet je sirup sa sladidlami zo stévie s prídavkom prírodného arómu s nízkym glykemickým indexom, takže nezvyšuje hladinu cukru v krvi. Ovocný cukor a sladidlá z rastliny stévia zaisťujú dostatočný prísun energie. Sirup možno využiť ako súčasť teplých aj studených nápojov a čajov.

Allnature Karob - svätojánsky chlieb - prášok BIO 200 g
2,10 €

Karob, čiže svätojánsky chlieb, je plod stromu svätojánskeho chleba obyčajného. Karob má prirodzene sladkú chuť a preto je využívaný hlavne ako náhrada kakaa, čokolády alebo ako prirodzené sladidlo. Hodí sa na pečenie tort a koláčov, do kaší a dezertov aj na výrobu čokoládových nápojov.

Allnature Erytritol 500 g
9,60 €

Erytritol je jednou z najlepších variantov náhradných sladidiel z cukrových alkoholov.

Bodylab Zero Topping Syrup 290 ml
6,46 €

Zero Topping Syrupsladké husté sirupy – polevy, ktoré sa síce nemôžu pýšiť nulovým obsahom kalórií, zato vynikajú pravou chuťou jahôd či čokolády bez umelého „chvostíka“.

HoneyMix Med so zázvorom a extraktom z citrónovej trávy 250 g
4,90 €

Med so zázvorom a extraktom z citrónovej trávy – Gurmáni iste poznajú zázvorovou marmeládu, zázvorový likér, kandizovaný zázvor a iné lahôdky z hľuzy zázvoru. Zázvor bol korením a univerzálnym liekom už v období staroveku.

Ladylab Zero Sirup 425 ml
7,60 €

Držíte diétu, ale napriek tomu si nechcete odopierať sladké? Oslaďte si život so ZERO sirupom.

Allnature Panely BIO 500g
3 €

100% BIO panel je sladidlo vyrobené zo sušenej šťavy z cukrovej trstiny vylisované z čerstvo zozbieraných stebiel cukrovej trstiny tej najvyššej kvality. Obsahuje rad vitamínov a minerálov.

Goodie Erytritol BIO 300 g
7,50 €

Erytritol BIO je nízkokalorické sladidlo prírodného pôvodu, ktoré má rad prospešných vlastností. Po konzumácii sa v tráviacom systéme nevstrebáva, takže nezvyšuje kalorickú hodnotu potravín.

LifeLike Himalájska soľ ružová jemná 500 g
2,10 €

Produkt obsahuje jemnú ružovú himalájsku soľ, ručne ťaženú, obmývanú a usušenú na slnku, bez chemických prímesí, bez pridaného jódu, bez prípravkov na zlepšovanie sypkosti. 

Organis Erytritol 500 g

Organis Erytritol 500 g

Hodnotenie: 5
13,50 €

Erytritol je sladidlo, sladký ako cukor, neobsahuje však takmer žiadne kalórie. Má nízky glykemický index a nemá vplyv na hladinu inzulínu, je teda vhodný aj pre diabetikov. Dobre sa rozpúšťa vo vode. Erytritol by mal zavádzať do stravy postupne.

Salvia Paradise Stévia sladká - list
4,40 €

Stévia sladká – lat. Stevia rebaudiana je viacročná bylina dorastajúca do výšky až 60 cm. Patrí do čeľade Asteraceae – astrovité. Pochádza z Paraguaja, kde bola tamojšími indiánmi používaná ako sladidlo do tradičného čaju Yerba maté.

ALMO ALMO sirup JABLKO 50% ovocia
4,19 € 3,59 €

Veľmi kvalitný sirup s ovocným podielom min. 50% – jablko. Prírodný produkt vyrobený bez chemických prísad a umelých sladidiel. Pasterizovaný.

Fruits du Paradis Agavový sirup BIO, 1,3 kg, plechovka, Mexiko
10,69 €

Zloženie: Agave sirup BIO Krajina pôvodu: Mexiko Balenie: 1,3 kg Brix: min 73 PH: 4,0 – 6,0 CZ-BIO-002/Poľnohospodárska výroba mimo EU  Minimálna trvanlivost: min 12 měsíců od data produkce Skladovanie: chladné, tmavé a suché miesto (max.

Fruits du Paradis Agavový sirup BIO, 350 g, plechovka, Mexiko
4,52 €

Zloženie: Agave sirup BIO Krajina pôvodu: Mexiko Balenie: 350 g Brix: min 73 PH: 4,0 – 6,0 CZ-BIO-002/Poľnohospodárska výroba mimo EU  Minimálna trvanlivost: min 12 měsíců od data produkce Skladovanie: chladné, tmavé a suché miesto (max.

Fruits du Paradis Ďatlový cukor Bio
2,68 €

Zloženie: 100% datlový cukor BIO  Krajina pôvodu: Tunisko Balenie: 200 g Karton: 20 × 200g CZ-BIO-002/Poľnohospodárska výroba mimo EU  Minimálna trvanlivost: 18 mesiacov od dátumu výroby  Skladovanie: chladné, tmavé a suché miesto (max.

Fruits du Paradis Ďatlový cukor Bio
9,16 €

Zloženie: 100% datlový cukor BIO  Krajina pôvodu: Tunisko Balenie: 1 Kg Karton: 5 × 1kg CZ-BIO-002/Poľnohospodárska výroba mimo EU  Minimálna trvanlivost: 18 mesiacov od dátumu výroby  Skladovanie: chladné, tmavé a suché miesto (max.

Fruits du Paradis Ďatlový cukor Bio
5,10 €

Zloženie: 100% datlový cukor BIO  Krajina pôvodu: Tunisko Balenie: 500 g Karton: 10 × 500g CZ-BIO-002/Poľnohospodárska výroba mimo EU  Minimálna trvanlivost: 18 mesiacov od dátumu výroby  Skladovanie: chladné, tmavé a suché miesto (max.