Zalman R1, okno, biela (R1 WHITE)

Značka: Zalman Náš kód: 1022599
Zalman R1, okno, biela (R1 WHITE)

Výpredaj

Zalman R1, okno, biela (R1 WHITE)

„Elegantná počítačová skriňa, typu Mid tower, horná perforovaná mriežka a chladenie až 5 ventilátormi, regulátor otáčok ventilátorov, 2× 5.25 ""+ 1× 3.5"" externé pozície, 4× 3.5""+ 1× 2.5"" interné pozície, 7 rozširujúcich slotov, jednoduchá inštalácia pevných diskov, konektory 2× USB 2.0 + 1× USB 3.0 + audio.“ Celý popis

42.9

42,90 € vrátane RP a DPH Bežná cena: 49 €, Ušetríte 6,10 € (12 %)
Už sa nepredáva
Viac informácií

Dostupnosť nie je známa

Pri tomto tovare momentálne nemôžeme garantovať jeho dostupnosť.
Ak si prajete byť informovaný o zmene, kliknite na Mám záujem.

Len čo budeme môcť dostupnosť garantovať, budeme Vás kontaktovať.

Informácie o Garantovanej dostupnosti

Popis

Popis produktu

"

ZALMAN R1

Zalman R je v prevedení Mid tower a je možné do nej inštalovať základné dosky s veľkosťou ATX, micro ATX i ITX formátu. Zdroj sa umiestňuje do spodnej časti skrine, aby nebolo narušené kvalitné prúdenie vzduchu vo vnútri skrine a použiť je možné napájacie zdroje typu ATX. Veľmi kvalitná a odolná konštrukcia je tvorená z kombinácie ocele a plastu.

Precízne spracovanie výrobcu

Počítačové skrine slúžia ako ochrana krehkých komponentov pred manuálnym poškodením a tiež zabraňujú vnikaniu prachu do vnútra skrine. Počítačová skriňa R1 od spoločnosti Zalman patrí medzi elegantné modely, ktoré je možné umiestniť aj do štýlovo zariadených kancelárií alebo pracovní. Skriňu môžu používať aj herní nadšenci vďaka veľmi kvalitnému chladeniu a dostatku vnútorného priestoru pre inštaláciu výkonných komponentov.

Jednoduché rozšírenie

Na zadnej strane sa nachádza sedem rozširujúcich slotov, kam je možné inštalovať grafické a iné rozširujúce karty do veľkosti až 36 cm. V hornej časti sa nachádzajú dva klasické USB 2.0 a jeden vysokorýchlostný USB 3.0 konektor, ktorý poskytuje až 10× rýchlejší dátový prenos ako ich predchádzajúce verzie. Samozrejme nechýba ani štandardné audio rozhranie.

Veľmi kvalitný systém chladenia

Chladenie je zabezpečené pomocou troch dodávaných chladičov, maximum je päť ventilátorov. Jeden 120 mm s modrým LED podsvietením, je inštalovaný v prednej časti skrine a stará sa o prívod vonkajšieho studeného vzduchu dovnútra skrine. Tento chladič je možné doplniť ešte o jeden ventilátor s veľkosťou 120 mm. Oba tieto prívodné chladiče sú vybavené prachovými filtrami, ktoré zabraňujú vnikaniu prachu do vnútra skrine. Zostava je ďalej vybavená jedným 120 mm ventilátorom v hornej časti, ktorý možno podporiť ešte jedným rovnako veľkým chladičom. Posledným inštalovaným chladičom je 120 mm zadný ventilátor bez podsvietenia, slúžiaci pre odvod ohriateho vzduchu z vnútra skrine.

Kľúčové vlastnosti

Na prednej strane sa nachádzajú dve 5.25"" a jedna 3.5"" externé pozície, ktoré je možné využiť na inštaláciu optických mechaník alebo iných zariadení s kompatibilnými rozmermi. Vnútri skrine je dostatok priestoru pre inštaláciu štyroch 3.5"" pevných diskov a jedného 2.5"" disku. Inštalácia diskov je veľmi jednoduchá vďaka špeciálnym zásobníkom s antivibračnou gumou.

Rozmery skrine sú 192×465×450 mm. Skriňa je dodávaná bez napájacieho zdroja a vďaka tomu si môžete vybrať zdroj s najvhodnejším výkonom zodpovedajúcim navrhnutej zostave. Medzi atrakcie skrine patrí priehľadná bočnica, ktorá umožní vyniknúť podsvieteniu a inštalovaným komponentom.

"

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Počítačové skrinky Midi Tower
PSU nie
Maximálna dĺžka kariet 36 cm
Otvory pre vodné chladenie áno
Počet externých 3,5" pozícií 1
Počet externých 5,25"pozícií 2
Počet interných 2,5" pozícií 1
Počet interných 3,5" pozícií 4
USB 2.0 2
USB 3.0 1
Počet pozícií na ventilátory 5
Počet ventilátorov mimo zdroja 3
ATX áno
ITX áno
Micro-ATX áno
Priehladná bočnica áno