Compactor Obal na oblek a šaty Madison 60x137 cm
5,40 €

Obal na oblek a dlhé šaty Compactor Madison. Aj nepoužívané, v skrini odložené sezónne oblečenie je potrebné dobre uložiť a chrániť pred pôsobením prachu alebo vlhkosti. Rozmery 60 × 137 cm, materiál netkaná textília s potlačou.


Compactor Obal na oblek a krátke šaty Madison 60x100 cm
5,40 €

Obal na oblek a krátke šaty Compactor Madison. Aj nepoužívané, v skrini odložené sezónne oblečenie je potrebné dobre uložiť a chrániť pred pôsobením prachu alebo vlhkosti. Rozmery 60 × 100 cm, materiál netkaná textília s potlačou.


Compactor Rivoli obal na obleky a krátké šaty, hnědý
6,19 €

5,40 €

Uzavíratelný obal na obleky a krátké šaty s možností vložení ramínka, což chrání před pomačkáním. Compactor obal na obleky Rivoli chrání vaše nejdražší šatstvo před znečištěním, zaprášením a mačkáním.


Compactor Rivoli obal na obleky a dlouhé šaty, hnědý
7,36 €

5,90 €

Uzavíratelný obal na obleky a dlouhé šaty s možností vložení ramínka, což chrání před pomačkáním. Compactor obal na obleky Rivoli chrání vaše nejdražší šatstvo před znečištěním, zaprášením a mačkáním.


LEIFHEIT Cestovný obal na šaty krátky-17%
7,52 €

6,20 €

Akcia

Krátky ochranný obal na odevy o maximálnej dĺžke 105 cm ochráni vaše šaty pred prachom a moľami. Je vyrobený z umývateľného priedušného materiálu a opatrený transparentným oknom pre ľahkú orientáciu v tom, čo je v obale uschované.


Brabantia Ochranný potah na oblečenie 2 ks XL
12 €

Pre každého, kto chce ochrániť svoje oblečenie, je Brabantia ochranný poťah najväčšej veľkosti pravým riešením. Príjemné obaly mäkké na dotyk so zipsom od molí a prachu kabáty či plesové šaty.


Brabantia Ochranný poťah na oblečenie 2ks M
9,60 €

Pre každého, kto chce ochrániť svoje oblečenie, je Brabantia ochranný poťah strednej veľkosti pravým riešením. Príjemné poťahy mäkké na dotyk ochránia aj tú najkrajšiu blúzku, či sako od prachu a molí.


Compactor Peva obal na oblek a krátké šaty
6,19 €

5,40 €

Uzavíratelný obal na obleky a krátké šaty s možností vložení ramínka. Compactor obal na obleky je vyroben z PEVA materiálu. Chrání vaše společenské šatstvo před znečištěním, zaprášením a pomačkáním.


Brabantia Ochranný poťah na oblečenie 2ks L
10,80 €

Pre každého, kto chce ochrániť svoje oblečenie, je Brabantia ochranný poťah väčšej veľkosti pravým riešením. Príjemné obaly mäkké na dotyk ochránia pred moľami a prachom každý kabát či sako.


Orion Puzdro na šaty 60 × 100 cm
5 €

Posledný kus za túto cenu!

Obal na šaty pre ochranu odevu pred hmyzom, chlpmi či vlhkosťou. Orion Puzdro na šaty s rozmerom 60 × 100 cm je vyrobené z polypropylénu a priehľadnej plastové časti, vďaka ktorej budete mať prehľad o tom, aké šaty v obale máte. Dlhý zips navyše zaisťuje pohodlné vkladanie aj vyberanie odevu.


Compactor My Family obal na oblek a krátké šaty, bílý
5,03 €

3,80 €

Uzavíratelný obal na obleky a krátké šaty s možností vložení ramínka. Je velmi lehký a odolný díky použitému materiálu – polypropylenu. Compactor obal na obleky My Family chrání vaše společenské oděvy před znečištěním, zaprášením a mačkáním.


Compactor My Family obal na oblek a dlouhé šaty, bílý
5,42 €

4,80 €

Uzavíratelný obal na obleky a krátké šaty s možností vložení ramínka. Je velmi lehký a odolný díky použitému materiálu – polypropylenu. Compactor obal na obleky My Family chrání vaše společenské oděvy před znečištěním, zaprášením a pomačkáním.