Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Kód: 6262463

Vidaxl Nástenné poličky 94x35x113 cm masívne akáciové drevo

Vidaxl Nástenné poličky 94x35x113 cm masívne akáciové drevo

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Z tejto nástennej police vyžaruje atraktívny šarm. Stane sa skutočným stredobodom vášho interiéru. Nástenná polica je vyrobená z masívneho akáciového dreva, ktoré dostalo krásny prírodný náter. Táto knižnica je plne ručne vyrobená a vďaka rafinovanej štruktúre dreva je každý kus nábytku jedinečný a Celý popis
148,99 €
Tovar od: vidaXL
148,99 €
Doprava zadarmo

29.2.2024 - 1.3.2024 na vašej adrese

Popis

Z tejto nástennej police vyžaruje atraktívny šarm. Stane sa skutočným stredobodom vášho interiéru.

Nástenná polica je vyrobená z masívneho akáciového dreva, ktoré dostalo krásny prírodný náter. Táto knižnica je plne ručne vyrobená a vďaka rafinovanej štruktúre dreva je každý kus nábytku jedinečný a mierne odlišný od ostatných kusov. Navyše dokonalé remeselné spracovanie zaručuje, že každý krok výrobného procesu sa vykonáva s najväčšou starostlivosťou, či už je to leštenie alebo lakovanie. Okrem toho, práškované železo prispieva k pevnosti knižnice. Tento drevený regál má 3 police, ktoré poskytujú dostatok priestoru na úhľadné uloženie vašich zápisníkov, kníh, ale aj rôznych iných položiek.

Dôležitá poznámka: Textúra jednotlivých výrobkov sa môže líšiť, a preto je každý kus jedinečný; dodanie jednotlivých kusov je náhodné.

  • Materiál: Masívne akáciové drevo a práškované železo
  • Rozmery: 94 × 35 × 113 cm (Š x H x V)
  • Povrch: Leštený a lakovaný
  • S 3 policami
  • Zaradi svoje velikosti je ta izdelek mogoče dostaviti v več paketih
  • SKU: 247695