Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Kód: 15815499

Vidaxl Nástenná skrinka s policou, 3 zásuvkami a 2 háčikmi

Vidaxl Nástenná skrinka s policou, 3 zásuvkami a 2 háčikmi

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Táto elegantná biela nástenná skrinka v klasickom štýle s policou a 3 zásuvkami predstavuje všestranný doplnok do menších spální či hosťovských izieb a poskytne vám prakticke miesto na odkladanie rôznych predmetov. Zároveň vám vďaka dvom háčikom v spodnej časti môže poslúžiť aj na zavesenie oblečeni Celý popis
Momentálne nedostupné.
48,03 €
Tovar od: Shumee
48,03 €
Vrátenie zadarmo cez Packetu

Popis

Táto elegantná biela nástenná skrinka v klasickom štýle s policou a 3 zásuvkami predstavuje všestranný doplnok do menších spální či hosťovských izieb a poskytne vám prakticke miesto na odkladanie rôznych predmetov. Zároveň vám vďaka dvom háčikom v spodnej časti môže poslúžiť aj na zavesenie oblečenia.

Skrinka je vyrobená z drevovláknitej dosky s vysokou hustotou (MDF). Zásuvky sa ľahko otvárajú a zatvárajú, pretože sa kĺžu po nylonových lištách so zabudovaným bezpečnostným mechanizmom, ktorý zabráni tomu, aby pri otváraní vypadli. Zásuvky sa však dajú jednoducho vybrať, keď ich potrebujete vyčistiť alebo keď chcete celú skrinku premiestniť.

Pod zásuvkami sa nachádzajú dva pevné háčiky na zavesenie bundy, klobúka, kabelky alebo iných kúskov oblečenia.

Poznámka: Tento nábytok je ručne vyrobený z dreva a natretý nabielo, preto sa na ňom môžu vyskytnúť menšie nedokonalosti.

  • Rozmery: 48,5 × 13 × 37,5 cm (D x Š x V)
  • Farba: Biela
  • Materiál: MDF prvotriednej kvality