Vidaxl Nástenná polička Yin Yang 80x17,5x80 cm masívne teakové sklo

Vidaxl Nástenná polička Yin Yang 80x17,5x80 cm masívne teakové sklo

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner Výpredaj
Táto polička je vyrobená z masívneho teakového dreva a je ideálna pre zobrazovanie vašich cenností. Polička má nielen estetický vzhľad pre váš domov, ale je aj veľmi praktická. Z tejto poličky navrhnutej v štýle jin jang vyžaruje kúzlo klasického orientu a poskytuje dostatok úložného priestoru, aby Celý popis
164 €
Vrátane DPH
Partner: Shumee
Doprava zadarmo

Skladom u partnera 5+ kusov

Tovar od predajcu Shumee

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 100043724604

Popis

Táto polička je vyrobená z masívneho teakového dreva a je ideálna pre zobrazovanie vašich cenností. Polička má nielen estetický vzhľad pre váš domov, ale je aj veľmi praktická.

Z tejto poličky navrhnutej v štýle jin jang vyžaruje kúzlo klasického orientu a poskytuje dostatok úložného priestoru, aby boli vaše veci prehľadne usporiadané. Táto nástenná polica je vyrobená z tvrdého teakového dreva. Drevo bolo umelo vysušené v sušiarni a jeho povrch bol následne jemne obrúsený, aby získalo hladký vzhľad. Teakové drevo sa vyznačuje výnimočnou pevnosťou, a tak predstavuje jeden z najvhodnejších materiálov na výrobu nábytku spomedzi všetkých ostatných druhov dreva. Teakové drevo je taktiež perfektnou voľbou, ak si chcete kúpiť kus nábytku s dlhou životnosťou.

Dôležitá poznámka: Každý výrobok má inú farbu a textúru, preto je každý kus drevenej poličky jedinečný a trochu odlišný od ostatných kusov.

  • Materiál: Jemne brúsené tvrdé teakové drevo s povrchovou úpravou na báze vody
  • Rozmery police: 80 × 17,5 × 80 cm (Š x H x V)
  • Montáž nie je potrebná