TORO Vešiak 6 háčikov vlnka, chrom

Značka: TORO Náš kód: 1055017
TORO Vešiak 6 háčikov vlnka, chrom

TORO Vešiak 6 háčikov vlnka, chrom

Praktický vešiak značky Toropochrómovaného kovu vám bude dobrým sluhom predovšetkým v predsieni či šatni, kde jeho 6 háčikov môže niesť všetky potrebné zvršky. Jednotlivé háčiky sú na svojich koncoch vybavené drobnými guličkami, takže nehrozí, že by háčik zatrhol nite z vášho oblečenia. Celý popis

5.8

5,80 € vrátane DPH

Popis

Popis produktu

  • Rozmery: 45 × 15 × 5 cm
  • Materiál: chrómovaný kov

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Typ úložného prostoru vešiak na oblečenie
Výška 15 cm
Šírka 45 cm
Hĺbka 5 cm

Alternatívne produkty

ORION Puzdro na šaty 60 × 100 cm
5 €

Posledný kus za túto cenu!

Obal na šaty pre ochranu odevu pred hmyzom, chlpmi či vlhkosťou. Orion Puzdro na šaty s rozmerom 60 × 100 cm je vyrobené z polypropylénu a priehľadnej plastové časti, vďaka ktorej budete mať prehľad o tom, aké šaty v obale máte. Dlhý zips navyše zaisťuje pohodlné vkladanie aj vyberanie odevu.


Compactor Obal na oblek a krátke šaty Madison 60x100 cm
5,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Obal na oblek a krátke šaty Compactor Madison. Aj nepoužívané, v skrini odložené sezónne oblečenie je potrebné dobre uložiť a chrániť pred pôsobením prachu alebo vlhkosti. Rozmery 60 × 100 cm, materiál netkaná textília s potlačou.


Compactor Rivoli obal na obleky a krátké šaty, hnědý
6,19 €

5 €

Novinka

Uzavíratelný obal na obleky a krátké šaty s možností vložení ramínka, což chrání před pomačkáním. Compactor obal na obleky Rivoli chrání vaše nejdražší šatstvo před znečištěním, zaprášením a mačkáním.


Compactor Obal na oblek a šaty Madison 60x137 cm
5,40 €

Obal na oblek a dlhé šaty Compactor Madison. Aj nepoužívané, v skrini odložené sezónne oblečenie je potrebné dobre uložiť a chrániť pred pôsobením prachu alebo vlhkosti. Rozmery 60 × 137 cm, materiál netkaná textília s potlačou.


Compactor Peva obal na oblek a krátké šaty
6,19 €

5 €

Novinka

Uzavíratelný obal na obleky a krátké šaty s možností vložení ramínka. Compactor obal na obleky je vyroben z PEVA materiálu. Chrání vaše společenské šatstvo před znečištěním, zaprášením a pomačkáním.