shumee Skrinka so zásuvkami z mangovníkového dreva 40x40x91 cm

shumee Skrinka so zásuvkami z mangovníkového dreva 40x40x91 cm

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner Výpredaj
Táto komoda z lakovaného mangovníkového masívneho dreva bude dekoratívnou a zároveň praktickou súčasťou vašej domácnosti. Dá sa používať aj ako vysoká alebo úložná skrinka. Táto komoda je ručne vyrobená z masívneho mangovníkového dreva, ktoré je pevné, stabilné a krásne. Remeselné spracovanie jej do Celý popis
193 €
Vrátane DPH
Doprava zadarmo
Partner: Shumee

Už sa nepredáva

Tovar od predajcu Shumee

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100031204218

Popis

Táto komoda z lakovaného mangovníkového masívneho dreva bude dekoratívnou a zároveň praktickou súčasťou vašej domácnosti. Dá sa používať aj ako vysoká alebo úložná skrinka.

Táto komoda je ručne vyrobená z masívneho mangovníkového dreva, ktoré je pevné, stabilné a krásne. Remeselné spracovanie jej dodáva veľkolepý retro štýl. Každý krok procesu výroby sa vykonáva s maximálnou starostlivosťou, či už ide o leštenie alebo lakovanie. Vďaka vyhotoveniu a krásnej kresbe dreva je každý kus nábytku jedinečný a trochu odlišný od ostatných kusov. Komoda obsahuje 5 zásuviek a má dostatok priestoru na uloženie vašich dôležitých vecí, ktoré potrebujete mať na dosah ruky. Montáž je jednoduchá.

Dôležitá poznámka: Farba a textúra jednotlivých výrobkov sa môže líšiť, a preto je každá komoda jedinečná a trochu odlišná od ostatných; dodanie jednotlivých kusov je náhodné.

  • Materiál: Mangový masív + nohy z ocele s práškovou povrchovou úpravou
  • Rozmery: 40 × 40 × 91 cm (D x Š x V)
  • Leštený a lakovaný povrch
  • S 5 zásuvkami
  • Jednoduchá montáž
  • UPOZORNENIE: Aby nedošlo k prevráteniu, je potrebné výrobok používať spolu s príslušenstvom na upevnenie k stene, ktoré sa nachádza v balení
  • Ďalšie informácie o tom, ako predísť prevráteniu nábytku, nájdete tu
    https://bit.ly/2SqVtf5