Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Kód: 28815735

KONDELA Dvierka na umývačku Monro ZM 57x44,6 cm - čierna / dub artisan

KONDELA Dvierka na umývačku Monro ZM 57x44,6 cm - čierna / dub artisan

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Prinášame vám kvalitné dvierka na umývačku Monro ZM od renomovanej značky Kondela. Tento produkt je ideálnym doplnkom do každej modernej kuchyne a dokonale sa hodí do interiéru s hranatými tvarmi. Svojou tmavou farbou a kombináciou čiernej a dub artisan dodá vášmu nábytku štýlový vzhľad. … Celý popis
24 €
Tovar od: nabbi
24 €
Vrátenie zadarmo cez Packetu

9.10.2023 - 10.10.2023 na vašej adrese

Popis

Prinášame vám kvalitné dvierka na umývačku Monro ZM od renomovanej značky Kondela. Tento produkt je ideálnym doplnkom do každej modernej kuchyne a dokonale sa hodí do interiéru s hranatými tvarmi. Svojou tmavou farbou a kombináciou čiernej a dub artisan dodá vášmu nábytku štýlový vzhľad.

Vlastnosti produktu

Dvierka sú vyrobené z aglomerovaného materiálu, konkrétne laminovanej DTD, ktorá je známa svojou odolnosťou a dlhou životnosťou. Hoci neobsahujú lesk, ich povrch je ľahko udržiavateľný – stačí ho utierať navlhko. Produkt má rovný priestorový tvar a je určený pre celoročné použitie.

Jednoduchá montáž a údržba

Dvierka na umývačku Monro ZM sú jednoduché na montáž a dodávajú sa už zmontované. Ich hmotnosť vrátane obalu dodávateľa je 3,7 kg. Sú určené na umiestnenie na nábytok a sú dostupné v jednom farebnom prevedení.

Perfektný doplnok do vašej kuchyne

Tieto dvierka sú ideálnym riešením pre tých, ktorí hľadajú moderný a praktický doplnok do svojej kuchyne. Vďaka svojmu dizajnu sa hodí do rôznych typov interiérov a dokonale zapadnú medzi ostatné kuchynské dolné skrinky. Ich rozmery sú 57 cm na výšku, 44,6 cm na šírku a 1,6 cm na hĺbku.

Využite možnosť nakupovať na Heureka.sk a doprajte si tento skvelý produkt od značky Kondela. Uistite sa sami o jeho kvalite a funkčnosti.