Greatstore Škrabadlo pre mačky so sisalovými stĺpikmi, béžové 90 cm

Greatstore Škrabadlo pre mačky so sisalovými stĺpikmi, béžové 90 cm

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner Výpredaj
Tento prvotriedny strom pre mačky predstavuje ideálne miesto, kde sa môže mačka dosýtosti zabaviť škrabaním či lezením alebo sa ukryť do domčeka, pozorovať okolie a nerušene odpočívať. Určite sa bude hodiť do akéhokoľvek interiéru. Škrabadlo sa zíde hlavne počas zimných mesiacov, keď vaši malí kamar Celý popis
74,36 €
Vrátane DPH
68 €
Doprava zadarmo
Partner: Greatstore

Skladom u partnera 5+ kusov

5.11.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100059780000

Popis

Tento prvotriedny strom pre mačky predstavuje ideálne miesto, kde sa môže mačka dosýtosti zabaviť škrabaním či lezením alebo sa ukryť do domčeka, pozorovať okolie a nerušene odpočívať. Určite sa bude hodiť do akéhokoľvek interiéru.

Škrabadlo sa zíde hlavne počas zimných mesiacov, keď vaši malí kamaráti trávia väčšinu času vnútri a nemajú dostatok pohybu, pretože sa budú mať kde ponaťahovať a pohrať. Plyšový škrabací stĺpik je pokrytý a obalený sisalovým lanom, ktoré je mimoriadne pohodlné a vášmu mačaciemu kamarátovi poskytne praktické miesto na obrúsenie pazúrikov. Mačky budú môcť po škrabadle skákať alebo sa naháňať, a tak si užijú množstvo zábavy. Súčasťou stromu je aj visiaca hračka v podobe myši a 4 oddychové plošiny, z ktorých môže mačka sledovať okolie, a tak sa určite nebude nudiť.

Tento mačací strom sa jednoducho montuje a udržiava.

  • Farba: Béžová
  • Materiál: Rám z drevotrieskových dosiek + mäkký plyš + sisalové lano
  • Výška mačacieho stromu: 90 cm
  • Rozmery základne: 50 × 50 cm (D x Š)
  • Priemer stĺpika: 6 cm
  • S visiacou myšou a 4 plošinami na oddychovanie
  • Tkanina: Polyester: 100%