Argi Škrabadlo pre mačky Ella šedé

100%
Hodnotenie: 5
Argi

Argi Škrabadlo pre mačky Ella šedé

100%
Hodnotenie: 5
Argi

Škrabadlo pre mačky Argi – Ella so šmýkačkou, poschodiami a preliezačkou, kde si môžu vaši miláčikovia ľahnúť, pohrať, alebo ukryť sa na rôznych úrovniach. Produkt je vyrobený z mimoriadne odolných materiálov. Celý popis

42.2
5 1
42,20 € Vrátane DPH
Už sa nepredáva

Kód: 991172

Popis

Popis produktu

Škrabadlo pre mačky Argi – Ella ponúka veľa možností, kde si vaša mačka určite nájde miesto pre leňošenie, krátkeho spánku, schovanie alebo hranie a okrem toho je aj ideálnym miestom, na ktorom si môže obrusovať pazúriky. Veľmi pevná a stabilná základňa s rozmermi 34 × 76 cm je vyrobená, rovnako ako odpočívadlá, z bytelnej drevotriesky. Všetky tieto platformy sú potiahnuté pevnou látkou odolnou proti mechanickému poškodeniu, ktorá má štruktúru podobnú menčestru a minimalizuje tak riziko zadrhávania a vyťahovania nitiek.

Stĺpik, ktorý mačky milujú na obrusovanie pazúrikov, je zo silného kartónu potiahnutého odolným pásom proti poškriabaniu a poškodeniu a oproti sisalu u nich nedochádza k vytrhávaniu vlákien, takže má oveľa väčšiu životnosť. Na výrobku je ešte umiestnená preliezačka s dĺžkou 25 cm a priemerom 19 cm.

Farba:

  • šedé

Rozmery:

  • 80 × 34 × 76 cm

Základňa:

  • 34 × 76 cm

Celková výška:

  • 80 cm

Preliezačka:

  • Ø 20 cm x 25 cm

Odporúčame dokúpiť:


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Farba sivá
Výška 80 cm
Šírka 34 cm
Dĺžka cm 76 cm