Upresniť parametre
Herlitz Školský batoh SoftLight Plus Motýľ - vybavený Herlitz Školský batoh SoftLight Plus Motýľ - vybavený
Herlitz Školský batoh SoftLight Plus Motýľ - vybavený

Školský set obsahuje aktovku SoftLight Plus, sáčok na cvičky, plný peračník a puzdro. Taška má ergonomicky tvarované polstrovanie chrbta a nastaviteľné ramenné popruhy. Hlavné vrecko je s oddeleným priestorom pre knihy. Je vybavená reflexnými prvkami pre lepšiu viditeľnosť dieťaťa.

môžete mať 03.04

MALL
Herlitz Školský batoh SoftLight Plus Vesmír Herlitz Školský batoh SoftLight Plus Motýľ - vybavený
Herlitz Školský batoh SoftLight Plus Vesmír

Školský set obsahuje aktovku SoftLight Plus, vrecko na cvičky, plný (vybavený) peračník a puzdro, to všetko v dizajne Vesmír, navyše set tiež obsahuje plastový box na desiatu. Školská taška s nízkou hmotnosťou cca 900 g, má ergonomicky tvarované polstrovanie chrbta a nastaviteľné ramenné popruhy. Hlavné vrecko je s oddeleným priestorom pre knihy. Je vybavená reflexnými prvkami pre lepšiu viditeľnosť dieťaťa.

môžete mať 03.04

MALL
Herlitz Školský batoh FiloLight Plus Gól Herlitz Školský batoh SoftLight Plus Motýľ - vybavený
Herlitz Školský batoh FiloLight Plus Gól

Školský set obsahujúci aktovku FiloLight Plus, vrecko na cvičky, plný (vybavený) peračník a puzdro na pastelky, to všetko v dizajne gól. Školská taška s nízkou hmotnosťou, má ergonomicky tvarovaný a polstrovaný chrbát a nastaviteľné ramenné popruhy. Nechýbajú dostatok miesta na školské potreby ani reflexné prvky pre lepšiu viditeľnosť dieťaťa.

môžete mať 03.04

MALL
Karton P+P Set 4dielny PREMIUM kôň ST.RIGHT Školský set štvorkomorový batoh + puzdro Flowers
Karton P+P Set 4dielny PREMIUM kôň

Školský set s aktovkou z radu Premium s motívom koňa. Set pre prváčika obsahuje školský batoh Premium, vrecko na cvičky, nenaplnený jednoposchodový peračník a box na zošity vo formáte A4. Deti tak budú mať ucelený rad školského vybavenia v jednotnom dizajne. Vhodné pre deti I. stupňa ZŠ.

môžete mať 03.04

MALL
Herlitz Školská taška Loop Plus Kolibrík ST.RIGHT Školský set štvorkomorový batoh + puzdro Flowers
Herlitz Školská taška Loop Plus Kolibrík

Školský set obsahuje aktovku Loop Plus s nízkou hmotnosťou cca 950 g, sáčok na cvičky, plný peračník a puzdro, to všetko v dizajne Kolibrík. Školská taška má ergonomicky tvarované polstrovanie chrbta a nastaviteľné ramenné popruhy. Hlavné vrecko je s oddeleným priestorom pre knihy. Je vybavená reflexnými prvkami pre lepšiu viditeľnosť dieťaťa.

môžete mať 03.04

MALL
ST.RIGHT Školský set štvorkomorový batoh + puzdro Flowers ST.RIGHT Školský set štvorkomorový batoh + puzdro Flowers
ST.RIGHT Školský set štvorkomorový batoh + puzdro Flowers

Vďaka svojej veľkosti je batoh ideálny pre tínedžerov aj mladšie deti.

môžete mať 04.04 - 05.04

LEGO Ninjago Prime Empire EASY - školská aktovka, 3 dielny set LEGO Ninjago Prime Empire EASY - školská aktovka, 3 dielny set
LEGO Ninjago Prime Empire EASY - školská aktovka, 3 dielny set

Tento set obsahuje školskú tašku, tašku na prezuvky a vybavený peračník. Ľahká školská aktovka má veľa miesta na všetky knihy či zošity, desiatový box aj fľašu s vodou. Na zabezpečenie vysokého pohodlia pri nosení nájdete v aktovke vnútornú priehradku pre ťažšie predmety, ktorá ich udrží pri chrbte a zaistí tak rovnomerné rozloženie hmotnosti, ďalej polstrované nastaviteľné ramenné popruhy a nastaviteľný hrudný popruh.

môžete mať 03.04

MALL
Karton P+P Set 3dielny PREMIUM Kolibrík LEGO Ninjago Prime Empire EASY - školská aktovka, 3 dielny set
Karton P+P Set 3dielny PREMIUM Kolibrík

Školský set Premium pre prváčika s motívom kolibríka. Set obsahuje školský batoh Premium, sáčok na cvičky a nenaplnený jednoposchodový peračník. Deti tak budú mať ucelený rad školského vybavenia v jednotnom dizajne.

môžete mať 03.04

MALL
Herlitz Školská taška Loop Plus Lopta LEGO Ninjago Prime Empire EASY - školská aktovka, 3 dielny set
Herlitz Školská taška Loop Plus Lopta

Školský set obsahuje aktovku Loop Plus s nízkou hmotnosťou cca 950 g, sáčok na cvičky, plný peračník a puzdro, to všetko v dizajne Lopta. Školská taška má ergonomicky tvarované polstrovanie chrbta a nastaviteľné ramenné popruhy. Hlavné vrecko je s oddeleným priestorom pre knihy. Je vybavená reflexnými prvkami pre lepšiu viditeľnosť dieťaťa.

môžete mať 03.04

MALL
Karton P+P Set 3dielny PREMIUM motýľ Karton P+P Set 4 dielny PREMIUM kôň romantic
Karton P+P Set 3dielny PREMIUM motýľ

Školský set Premium pre prváčika s motívom motýľa. Set obsahuje školský batoh Premium, sáčok na cvičky a nenaplnený jednoposchodový peračník. Deti tak budú mať ucelený rad školského vybavenia v jednotnom dizajne.

môžete mať 03.04

MALL
Ergobag Školská taška Prime - BearRex Karton P+P Set 4 dielny PREMIUM kôň romantic
Ergobag Školská taška Prime - BearRex

Školská taška Ergobag Prime, je skvelá alternatíva tradičnej školskej tašky, ktorá vďaka ergonomickému tvaru zabezpečuje zdravý vývoj detskej chrbtice.

môžete mať 06.04 - 11.04

Karton P+P Set 4 dielny PREMIUM kôň romantic Karton P+P Set 4 dielny PREMIUM kôň romantic
Karton P+P Set 4 dielny PREMIUM kôň romantic

Školský set s aktovkou z radu Premium s motívom koňa. Set pre prváčika obsahuje školský batoh Premium, vrecko na cvičky, nenaplnený jednoposchodový peračník a box na zošity vo formáte A4. Deti tak budú mať ucelený rad školského vybavenia v jednotnom dizajne. Vhodné pre deti I. stupňa ZŠ.

môžete mať 03.04

MALL