Ergobag Školská taška Set pack Island HoppBear

Ergobag Školská taška Set pack Island HoppBear


Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partnerDoprava zadarmo

Školská taška Ergobag Pack, je skvelá alternatíva tradičnej školskej tašky, ktorá vďaka ergonomickému tvaru, zabezpečuje zdravý vývoj detskej chrbtice. Set obsahuje školskú tašku, športový batoh, plastovú dosku na zošity, plný peračník, malý peračník a 2 výmenné klipy. Celý popis

269
269 € Vrátane DPH
Skladom u partnera 2 kusy

Kód: 100004762073

Mesačne od:
26,90 € Spočítať splátky

Popis

Popis produktu

Školská taška Set Ergobag Pack

Školské tašky ERGOBAG, boli vyvinuté tímom odborníkov v nemeckom Kolíne nad Rýnom. ERGOBAG sú jediné  školské tašky s unikátnym ergonomickým efektom, ktoré kombinujú inovatívne princípy trekingových batohov a sú testované v extrémnych podmienkach s vysokými požiadavkami na kvalitu a zdravie.

Set obsahuje školskú tašku, športový batoh, plastovú dosku na zošity, plný peračník, malý peračník a 2 výmenné klipy. Vhodná pre deti od 6 do 11 rokov. Rozdiel medzi kolekciou 2017 a 2018 sú nové glitrove klipy.

KVALITNÁ

Tradícia nemeckého spracovania zaručuje precíznosť spracovania a kvalitu. Všetky materiály sú vyberané s maximálnou starostlivosťou a precíznosťou. Materiály neobsahujú toxické zmäkčovadlá, ako sú ftaláty a polycyklické aromatické uhľovodíky. Certifikácie materiálov sú pravidelne kontrolované na základe osobného kontaktu s dodávateľmi, ktorí dokladajú potvrdenie a certifikačné listiny nezávislých skúšobných ústavov. Textílie a materiály použité na výrobu sú vysoko odolné, stále a nepremokavé. 

BEZPEČNÁ

Výrazné reflexné plochy tvorené unikátnymi mikroskopickými čiastočkami, ktoré odolávajú počasiu a UV žiareniu, zaručujú najvyššiu bezpečnosť pre Vaše dieťa. Vďaka reflexným zónam a klipom, je Váš školák dokonale viditeľný zo všetkých strán a za každých poveternostných podmienok. 

  

ZDRAVOTNÁ

Patentovaný ergonomický koncept  optimálneho rozloženia váhy na bedrá, zaručuje zdravý vývoj detskej chrbtice a správneho držania tela. Vďaka panvovému popruhu je značná časť (50% celkovej váhy tašky) prenesená na panvu, ako najstabilnejšie miesto detského tela. Výškovo nastaviteľný popruh zaistí správne a príjemné umiestnenie ramenných popruhov. Školský batoh Ergobag sa maximálne prispôsobí potrebám Vášho dieťaťa. Vďaka posuvným hliníkovým lištám, umožňuje individuálne nastavenie podľa výšky postavy dieťaťa od 100 do 150cm (od 6–11 rokov). Kvalitný školský batoh Ergobag Prime je vďaka výškovému nastaveniu ramenného popruhu od 100 do 150cm vhodným riešením pre každého školáka. Vaše dieťa sa cíti komfortnejšie a nehrozia mu prípadné komplikácie z preťaženia  ako sú, zlý vývoj chrbtice alebo bolesti chrbta aj hlavy.   

 

                                    

EKOLOGICKÁ

Ochrana životného prostredia je veľmi dôležitá. To je dôvod, prečo ERGOBAG používa tkaniny, ktoré sú vyrobené zo 100% recyklovaných PET fliaš. Dodávatelia materiálov a popruhov sú označení certifikátom bluesign®, ktorý dokazuje, že použité suroviny sú ekologické, nezávadné a že sú spracovávané s ohľadom na šetrnosť k životnému prostrediu.

 

INDIVIDUÁLNA        

Chytré detaily a kvalitné prepracovanie, podporia maximálny komfort dietí a ich individuálne potreby. Športový batoh sa dá jednoduchým spôsobom pripevniť z vrchu školskej tašky a vďaka spevnenému dnu plecniak pevne stojí na akomkoľvek povrchu. Množstvo predelených vreciek a rozumné vnútorné riešenie, pomôže udržiavať v taške poriadok a prehľadnosť. 

        

Pomocou výmenných kreatívnych klipov  sa z batohu Ergobag, stane razom pravý originál a budete môcť kedykoľvek ľahko meniť dizajn školskej tašky podľa predstáv Vašich detí. Nalepovacie klipy je možné vyberať zo setov s rôznou tematikou. Pre školákov sú pripravené šesť kusové sety, žánrovo rozdelené do skupín ako sú: dinosaury, piráti, autá, princezné, zvieratká, ale aj nové LED klipy ktoré svietia. 

Vedeli ste, že priemerný školák na prvom stupni nosí na svojom chrbte viac ako 5 kg, školák druhého stupňa viac ako 7 kg? Podľa lekárov, by žiaci nemali nosiť na chrbte viac, ako desatinu svojej hmotnosti. Myslite pri výbere školského batohu predovšetkým na svoje dieťa! Preťažovaním chrbtice dochádza k deformácii chrbta, hrozí riziko krivej chrbtice a bolesti chrbta aj hlavy.

Školské tašky ERGOBAG svojím patentovaným ergonomickým konceptom  prispievajú k zdravému vývoju chrbtice  školáka a minimalizujú záťaž.

 

Prečo si vybrať ergonomickú tašku Ergobag?

Školská taška Prime - PrimBear Ballerina 2017

 

Školská taška Prime - PrimBear Ballerina 2017

Technické parametry:

Váha: 1100g

Objem: 20 l

Rozmery: 25/22/35 cm


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Sety
Výškovo nastaviteľný chrbát
Vrecko na notebook
Hrudný pás
Bedrový pás
Led svetlo
Ergonomický chrbát
Reflexné prvky
Pevné dno
Odporúčaný vek 6-9 rokov
Určenie školní