Iris skener CAN Desk 6 Pro (462006)

Iris skener CAN Desk 6 Pro (462006)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Skener so snímačom CMOS s rozlíšením 13 MPx (extrapolované rozlíšenie je 21 MPx). Maximálne rozlíšenie je 4160 × 3120 px. Maximálna veľkosť skenovaného dokumentu je formátu A3. Rýchlosť skenovania menej ako 1 s farebne. Vstavané osvetlenie 4× LED. Rozhranie USB 2.0 typu A a B. Celý popis
376,37 €
Vrátane RP a DPH
Partner: CZC.cz

Skladom u partnera 2 kusy

Už zajtra na výdajnom mieste
 
Zajtra na vašej adrese
 

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 4603843

Popis

Skener IRIS IRIScan Desk 6 Pre prečíta aj čiarové kódy

IRIS IRIScan Desk 6 Pro je všestranný pomocník, ktorý vám pomôže naskenovať dokumenty alebo ho využijete pri výučbe na diaľku. Tento šikovný prístroj zvládne dokonca aj vymazať z obrazu prsty alebo prečítať jedno- i dvojrozmerné čiarové kódy.

  • Maximálne rozlíšenie 4160 × 3120 px
  • Vyrovná zakrivenie knihy
  • Prevedie text na reč
  • Až do formátu A3

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Využitie

IRIS IRIScan Desk 6 Pro je všestranný skener, ktorý využijete pri skenovaní kníh alebo dokumentov . Vďaka výkonnému objektívu kamery (rozlíšenie až 21 MPx) a vstavanému mikrofónu pochytí každý detail. Môže nahrávať výukové videá na YouTube.

Prístupnosť

IRIS IRIScan Desk 6 Pro nie je len skener prevádzajúci stránky kníh do textovej alebo obrázkovej podoby. Poslúži aj ľuďom so zrakovým postihnutím alebo ľuďom, ktorí zle spracovávajú informácie v tlačenej podobe. Zvládne totiž prevádzať text do hovorenej podoby . Môžete si tak knihy alebo dokumenty namiesto čítania vypočuť.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Čiarové kódy

Skener IRIS IRIScan Desk 6 Pro zvládne prečítať jedno- i dvojrozmerné čiarové kódy , ktoré môže exportovať do súboru programu Excel alebo do textového súboru spolu s obrázkom tohto čiarového kódu. Ďalšie výstupné formáty sú JPG, PDF (obrázok, prehľadávateľný, text), Word, epub (elektronická kniha), MP3, WAV.

Kľúčové vlastnosti

IRIS IRIScan Desk 6 Pro je skener so snímačom CMOS s rozlíšením 13 MPx (extrapolované rozlíšenie je 21 MPx). Maximálne rozlíšenie je 4160 × 3120 px. Maximálna veľkosť skenovaného dokumentu je formátu A3 . Rýchlosť skenovania menej ako 1 s farebne. Vstavané osvetlenie 4× LED . Rozhranie USB 2.0 typu A a B. Rozmery skenera sú 396 × 120 × 282 mm a hmotnosť je 1,15 kg.