Fellowes 75 Cs (felsh75cs)

Fellowes 75 Cs (felsh75cs)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Skartovač pre domáce využitie aj kancelárske využitie. Skartovacia kapacita 12 listov súčasne. Reže na častice 4 × 38 mm. Skartuje dokumenty ako so svorkami, tak s malými sponkami, kreditné karty, CD. Elektronický štart / stop. Celý popis
242,70 €
Vrátane RP a DPH
Doprava zadarmo
Partner: CZC.cz

Skladom u partnera posledný 1 kus

25.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100059890553

Popis

Fellowes

Zariadenie značky Fellowes prináša do podnikateľského prostredia kvalitné riešenia v oblasti archivácie dokumentov a ďalšieho príslušenstva pre prácu s dokumentmi, ako sú Powershred skartovacie stroje, laminovacie stroje, technologické príslušenstvo, doplnky pracovného priestoru, archivácia médií a stroje na väzbu. Skartovacie stroje Fellowes umožnia pracovať produktívnejšie, bezpečnejšie a kvalitnejšie.

Fellowes 75 Cs

Medzi výrobky tejto spoločnosti patrí aj skartovač Fellowes 75 Cs s krížovým rezom, ktorý je vhodný pre domáce alebo firemné využitie. Moderný dizajn s vysúvacím odpadovým košom a priehľadným okienkom pre jednoduchý prehľad o zaplnení. Poradí si ľahko sa sponkami z kancelárskych zošívačiek, platobnými kartami aj CD alebo DVD. Nepretržitá prevádzka maximálne 10–12 minút. Stupeň utajenia 3.

Unikátne vlastnosti

Skartovač disponuje šírkou rezu 3,9×38 mm a vstupom so šírkou 230 mm. Dokumenty sú ničené prostredníctvom 3. stupňa utajenia. Skartované papiere končia vo 27 litrovom zbernom koši, odkiaľ je možné ich ľahko vysypať. Prístroj je vybavený funkciou SAFE SENSE, kedy pri dotyku rukou na kryt sa stroj automaticky zastaví. Skartuje aj dokumenty s malými svorkami, sponkami, kreditné karty a CD.

Kľúčové vlastnosti

Skartovacia kapacita 12 listov súčasne. Reže na častice 4 × 38 mm. Skartuje dokumenty ako so svorkami, tak s malými sponkami, kreditné karty, CD. Elektronický štart / stop, funkcia spätného chodu. Vyberateľný kôš s kapacitou 27 litrov. Rozmery 440 × 346 × 252 mm. Hmotnosť 12,46 kg. Hlučnosť prístroja je 55 – 70 dB.