Fellowes 73 Ci (felsh73ci)

Fellowes 73 Ci (felsh73ci)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Skartovací stroj ponúka vysoký výkon s kapacitou skartácie až 12 listov A4 naraz na častice s veľkosťou 4 × 38 mm. Stupeň utajenia P-4, krížový rez si ľahko poradí aj s kancelárskymi svorkami, platobnými kartami, CD / DVD. Celý popis
229,86 €
Vrátane RP a DPH
Partner: CZC.cz

Skladom u partnera posledný 1 kus

21.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100059890133

Popis

Skartovač Fellowes 73 Ci

Dokumentov alebo lajstrov nám rukami prejde v domácnosti aj v práci denne celá rada. Preto je nutné sa pri ich likvidácii postarať, aby boli roztrhané na pokiaľ možno čo najväčšie množstvo častí a tým je zaistená ochrana, aby sa k citlivým údajom nikto iný nedostal.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Hlavné prednosti:

  • Skartácia 12 listov naraz na častice 4 × 38 mm
  • Automatický štart / stop
  • Ochrana pred zaseknutím papiera
  • Úsporný chod vďaka Energy Savings System
  • 23L kôš s priezorom a kolieskami
  • Ochrana proti preťaženiu
  • Stupeň utajenia P-4
  • Určená pre prácu so strednou intenzitou
  • SAFE SENSE automatické zastavenie chodu pri dotyku rúk
  • Jam Proof – ochrana pred zaseknutím papiera

Pohodlná skartácia

Skartovač disponuje šírkou rezu 4 × 38 mm a vstupom so šírkou 230 mm (A4). Zrazu pojme podávací otvor až 12 listov a rozreže ich na miniatúrne častice, ktoré putujú do 23L odpadového koša s priesvitným okienkom, vďaka nemu máte dobrý prehľad o zaplnení nádoby. Vybavený je kolieskami pre jednoduchú manipuláciu.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Intuitívne ovládanie

Krížový rez si ľahko poradí s papierom, kancelárskymi svorkami, platobnými kartami, CD / DVD. Skartovačka disponuje inovatívnymi funkciami, medzi ne patrí napríklad SAFE SENSE, ktorá zaisťuje bezpečnú prácu. Je vybavená tepelnou ochranou s optickou indikáciou prehriatia, automatickým štart / stop a spätným chodom. LED indikátory informujúce o preplnení a vybratom koši, zapnutie termického zabezpečenia, zapnutie funkcií a tiež o zablokovaní dokumentov. Veľkou výhodou je Energy Savings System čo je úspora energie, tá vypína zariadenie po 2 min od ukončenia skartovania.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

Výkonná skartovačka Fellowes 73 Ci ponúka úspornú a tichú prevádzku s kapacitou skartácie 12 listov naraz. Odpadový kôš pojme až 23L nadrveného papiera, je vybavený kolieskami a okienkom pre ľahké zistenie jeho naplnenia. Je vybavená krížovým rezným mechanizmom, ktorý spracuje kancelárske svorky, plastové kartičky a DVD / CD. K svojej práci používa najnovšie technológie, čím je zaistená presná, rýchla práca a úspora energie.