Skákanie na gumových skákadlách deti milujú. Nafukovacie skákadlá pre deti slúžia nielen pre zábavu, ale aj na cvičenie, napomáhajú správnemu držaniu tela a deti vďaka nim môžu zdokonaľovať svoje motorické schopnosti.

Zobraziť viac

Typy gumových skákadiel pre deti

Jednotlivé typy skákadiel sa líšia predovšetkým veľkosťou, tvarom a spôsobom využitia:

Skákacia lopta

Nafukovacie skákadlo v tvare lopty, opatrené držadlom pre lepšiu stabilitu dieťaťa. Niektoré typy majú v dolnej časti kvôli bezpečnosti protišmykový povrch. Lopty možno využiť aj k cvičeniu. Najbežnejší materiál je guma, povrch je často zdobený detskou potlačou. Priemer lopty je zvyčajne 40 - 60 cm.

Skákadlo zvieratko

Nafukovacie skákadlo v tvare zvieraťa. Na trhu možno nájsť rad designov najčastejšie v tvare kravy, koňa a psa. Uši zvieraťa slúžia ako držadlá. Na skákadle v tvare zvieraťa je ľahké udržať stabilitu. Obvykle sú vyrobené z PVC. Niektoré sú vhodné iba do interiéru, tie odolnejšie poslúžia aj ako hračka na zahrádu.

Pískacie nafukovacie skákadlo

Nafukovacie skákadlo, ktoré navyše pri hopsanií píska. Na trhu sú najznámejšie pískacie skákadlá retro dizajnu v tvare zvieraťa. Použitý materiál je PVC fólia.

TIP!

Podobne ako skákanie, milujú deti tiež hojdanie. Kúpte im na záhradu alebo do bytu zábavnú hojdačku a húpadlo. Každé dieťa ocení na záhrade či terase tiež pieskovisko.

Cena skákadiel pre deti sa pohybujú zvyčajne od 200 - 1 000 Sk podľa typu skákadla, dizajnu a kvality použitého materiálu.

Ako vybrať gumové skákadlo podľa veku dieťaťa?

  • Pre deti od 2 rokov - sú vhodné menšie skákacie a pískacie skákadlá v tvare zvieraťa a s držadlami, max. nosnosť je obvykle cca 20 kg
  • Pre deti od 3 rokov - sú vhodné skákadlá v tvare zvieratka a skákacie lopty s držadlom, max. nosnosť je cca 50 kg
Info:

Na trhu sú aj skákadlá pre deti od 6 mesiacov v tvare chodítka. Niektoré typy týchto skákadiel nemajú samonosnú konštrukciu a možno ich jednoducho zavesiť do dverí.

Kam umiestniť skákadlo?

  • Skákadlá sú určené primárne do interiéru, v exteriéri treba dávať pozor, aby nedošlo k prepichnutiu skákadla.
  • Okolitý priestor by mal byť voľný, bez ostrých hrán, ideálny je stabilný rovný povrch tlmiaci dopad.
  • Skákanie by malo prebiehať pod dohľadom dospelej osoby, aby nedošlo k zraneniu dieťaťa.
JOHN Hopsadlo ponny
78x

JOHN Hopsadlo ponny

18,99 €
17,90 €

Krásne hopsadlo v tvare poníka pre deti. Hopsadlo je nielen skvelá pomôcka pre využitie voľného času dieťaťa, ale zároveň má športové a rehabilitačné využitie.

Tovar od predajcu MALL
-39%
Fatra Slon nafukovací 76x53cm
38x

Fatra Slon nafukovací 76x53cm

21,50 €
13 €

Ďalšia ponuka za 12,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Možno si ho pamätáte z detstva. S modrým slonom v izbe sa zahrá každé dieťa. Môže na ňom sedieť a vyvádzať podľa seba. O českú kvalitnú hračku je svetový záujem. Vyrobené z kvalitnej vinylovej fólie bez obsahu ftalátov a ťažkých kovov.

Tovar od predajcu MALL
-35%
Fatra Byvol nafukovací 63x58cm
19x

Fatra Byvol nafukovací 63x58cm

21,50 €
13,80 €
Posledný kus za túto cenu!

Možno si ho pamätáte z detstva. S červeným byvolom v izbe si vyhrá každé dieťa. Môže na ňom sedieť a vyvádzať podľa seba. O českú kvalitnú hračku je svetový záujem. Vyrobené z kvalitnej vinylovej fólie bez obsahu ftalátov a ťažkých kovov.

Tovar od predajcu MALL
JOHN Hopsadlo jednorožec s poťahom
5x

JOHN Hopsadlo jednorožec s poťahom

30,70 €
27,60 €

Veselé hopsadlo v tvare jednorožca, s ktorým si dieťa hneď odskočí do sveta fantázie. Hopsadlo je nielen skvelá pomôcka pre využitie voľného času dieťaťa, ale zároveň má športové a rehabilitačné využitie.

Tovar od predajcu MALL
JOHN Hopsadlo Krtko 500mm
39x

JOHN Hopsadlo Krtko 500mm

10,90 €

Hopsadlo s motívom Krtka a jeho kamarátov pre vaše aktívne deti. Hopsadlo má praktické držadlá pre väčšiu bezpečnosť. Maximálne zaťaženie hopsadla je 50 kg.

Tovar od predajcu MALL
JOHN Hopsadlo Olaf 450 mm
3x

JOHN Hopsadlo Olaf 450 mm

17,20 €
14,90 €

Ďalšia ponuka za 14,90 €

Hopsadlo s motívom Olafa z Ľadového kráľovstva pre vaše aktívne deti je skvelá pomôcka pre využitie voľného času dieťaťa a zároveň má športové a rehabilitačné využitie. Hopsadlo má praktické držadlá pre väčšiu bezpečnosť. Maximálne zaťaženie skákadla je 50 kg.

Tovar od predajcu MALL
Ludi Skákací pes ružový
13x

Ludi Skákací pes ružový

25,89 €
24,90 €

Nafukovací skákací pes pre deti ergonomického tvaru. Najmenším deťom pomôže pri ich prvých krôčikoch. Keď dieťa získa pri chôdzi istotu, začne objavovať kúzlo skákania. Uši slúžia ako držadlá. Psík sa zároveň môže stať najlepším kamarátom dieťaťa. Okolo krku môžete psíkovi uviazať šatku, ktorá má aj popisovaciu menovku.

Tovar od predajcu MALL
Nero Trade Hoopy psík hnedý

Nero Trade Hoopy psík hnedý

20,20 €

Detské skákadlo v tvare atraktívneho psíka. Deti si obľúbia tohto skákacieho psíka a budú s ním veselo vyvádzať. Detské hopsadlo pre dievčatá aj chlapcov. Nosnosť až 100 kg.

Petite&Mars zvieratko skákacie Hop Hop jednorožec Lucy + pumpa
6x

Petite&Mars zvieratko skákacie Hop Hop jednorožec Lucy + pumpa

18 €
16,80 €
Posledný kus za túto cenu!

Zvieratko skákacie Hop Hop jednorožec Lucy od značky Petite&Mars je stvorené na skákanie, hopsanie, sedenie a tým podporuje rozvoj notorických zručností dieťaťa. Zvieratko je vhodné pre deti od 3 rokov a unesie váhu až 70 kg. Súčasťou balenia je aj nafukovacia pumpička.

Tovar od predajcu MALL

Skákadlá

Skákadlá pre deti sú skvelým darčekom pre malého nezbedníka! Vyberať zo širokej ponuky detských skákadiel a skákacích lôpt môžete na Mall.sk.

Skákadlá v tvare koňa môžete zaobstarať u značky John. Veľké množstvo skákacích lôpt ponúka Spokey alebo Ludi. Legendárne retro skákadlá v tvare byvola alebo žirafy, ktoré si možno pamätáte z detských rokov, nájdete u známej značky Fatra. Vyberajte aj z ďalších značiek, ako sú Teddies, B.Toys nebo Lamps.

Deťom urobíte radosť tiež odrážadlom alebo trojkolkou.

^ Naspäť hore

Ponuku najlacnejších produktov zoradených podľa ceny nájdete v kategórii lacná skákadlá.