JOHN Hopsadlo jednorožec 450 mm
17,30 € 13,20 €

Veselé hopsadlo s motívom jednorožca, s ktorým si dieťa hneď odskočí do sveta fantázie. Hopsadlo je nielen skvelá pomôcka pre využitie voľného času dieťaťa, ale zároveň má športové a rehabilitačné využitie.

Fatra Byvol nafukovací 63x58cm
17,20 € 13,60 €

Možno si ho pamätáte z detstva. S červeným byvolom v izbe si vyhrá každé dieťa. Môže na ňom sedieť a vyvádzať podľa seba. O českú kvalitnú hračku je svetový záujem. Vyrobené z kvalitnej vinylovej fólie bez obsahu ftalátov a ťažkých kovov.

Fatra Koník nafukovací 80x72cm
17,20 € 13,60 €

Možno si ho pamätáte z detstva. So žltým koníkom v izbe sa zahrá každé dieťa. Môže na ňom sedieť a vyvádzať podľa seba. O českú kvalitnú hračku je svetový záujem. Vyrobené z kvalitnej vinylovej fólie bez obsahu ftalátov a ťažkých kovov.

JOHN Hopsadlo príšera 450 mm
17,30 € 13,20 €

Veselé hopsadlo s motívom príšery, ktoré sa dieťa rozhodne nemusí báť. Hopsadlo je nielen skvelá pomôcka pre využitie voľného času dieťaťa, ale zároveň má športové a rehabilitačné využitie.

Ludi Skákací jednorožec

Ludi Skákací jednorožec

Hodnotenie: 4,5
27,51 € 25,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Nafukovací skákací jednorožec je vhodný pre použitie doma aj vonku. Vaša princezná sa s jednorožcom môže preniesť do rozprávkovej ríše. – Vhodný pre deti od 10 mesiacov.

Lamps Skákacia lopta 50 cm - LOL
10,50 €

Skákacia lopta s motívom obľúbených bábik L.O.L. Deti si s hopsadlom užijú veľa zábavy a navyše si posilnia svoje telo. Držadlá zaisťujú maximálnu stabilitu počas hrania. Priemer lopty je 50 cm.

Fatra Žirafa nafukovacia 65x100cm
17,20 € 15,80 €

Možno si ju pamätáte z detstva. S touto žirafou v izbe sa zahrá každé dieťa. Môže na nej sedieť a vyvádzať podľa ľubovôle. O českú kvalitnú hračku je svetový záujem. Vyrobená z kvalitnej vinylovej fólie bez obsahu ftalátov a ťažkých kovov.

B.toys Skákacia lopta Hop n’ Glow, modrá
21 € 16,60 €

Prečo chodiť, keď môžete skákať! Nafukovacia priehľadná lopta s držadlom je naplnená malými loptičkami, z ktorých niektoré pri pohybe blikajú. S touto skákacou loptou si vaše deti užijú veľa zábavy.

Ludi Skákacia lopta 45cm modrá
12,40 € 11,30 €

Nafukovacia gymnastická lopta s držadlom pre deti. Držadlo a protišmykový povrch na spodnej časti lopty pomáhajú udržať stabilitu pri skákaní na lopte. Vyrobená z odolného materiálu vhodného pre použitie doma aj vonku.

Lamps Lopta skákacia FROZEN 50 cm - Ľadové kráľovstvo
16,90 €

Skákacia lopta s motívom obľúbených princezien z rozprávky Ľadové kráľovstvo. Deti si s hopsadlom užijú veľa zábavy a navyše si posilnia svoje telo. Držadlá zaisťujú maximálnu stabilitu počas hrania. Priemer lopty je 50 cm.

Petite&Mars zvieratko skákacie Hop Hop psík Max + pumpa
15,30 € 15,10 €

Zvieratko skákacie Hop Hop psík Max od značky Petite&Mars je stvorené na skákanie, hopsanie, sedenie a tým podporuje rozvoj notorických zručností dieťaťa. Zvieratko je vhodné pre deti od 3 rokov a unesie váhu až 70 kg. Súčasťou balenia je aj nafukovacia pumpička.

Mondo Skákací míč SPIDERMAN T-BALL
15,96 €

Skákací míč FROZEN T-BALLSkvělá moderní zábava pro děti. Nechte je hopkat po venku či uvnitř s tyčí na skákání T-Ball SPIDERMAN od výrobce Mondo. Tyč je vyrobena z kvalitního lehkého kovu, guma na spodku je hrubá a odolná.

Mondo Mondo skákací míč Kangaroo Jednorožec 06601 růžový
6,48 €

Kangaroo MONDO Jednorožec 45 cmDětský míč na skákání Kangaroo Jednorožec od italské společnosti Mondo je léty ověřená klasická verze skákacího míče – míč má dvě gumová držadla, za která se dítě při hře drží. Skákací míč má nádhernou růžovou barvu a pěkný potisk jednorožce.

Mondo Míč skákací MONDO CARS 43CM AKCE
5,71 €

Dětský míč na skákání Kangaroo Cars Moderní verze klasického skákacího míče je vylepšena o pevné plastové držadlo pro větší stabilitu, za které se dítě může bezpečně a pohodlně držet.

Mondo Mondo skákací míč Kangaroo Frozen
6,48 €

Kangaroo MONDO Frozen 45 cmDětský míč na skákání Kangaroo Frozen od italské společnosti Mondo je léty ověřená klasická verze skákacího míče – míč má dvě gumová držadla, za která se dítě při hře drží. Skákací míč má nádhernou modrou barvu a pěkný potisk z pohádky Frozen.

Mondo Mondo míč skákací PAW PATROL KANGAROO 06997
7,74 €

Míč skákací MONDO Paw patrol 45 cmDětský míč na skákání Kangaroo Paw patrol (Tlapková patrola) je léty ověřená klasická verze skákacího míče - míč má dvě gumové držadla, za které se dítě při hře drží. Skákací míč má pěknou modrou barvu a pěkný potisk z různých Disneyho pohádek.

Mondo Mondo míč skákací PRINCESS KANGAROO 06670
7,74 €

Míč skákací MONDO Princess 45 cmDětský míč na skákání Kangaroo Princezny (Princess) je léty ověřená klasická verze skákacího míče - míč má dvě gumové držadla, za které se dítě při hře drží. Skákací míč má pěknou růžovou barvu a pěkný potisk princezen z různých Disneyho pohádek.

Mondo Mondo míč skákací SPIDERMAN KANGAROO 06961
7,74 €

Míč skákací MONDO Spiderman 45 cmDětský míč na skákání Kangaroo Spiderman je léty ověřená klasická verze skákacího míče - míč má dvě gumové držadla, za které se dítě při hře drží. Skákací míč má pěknou modrou barvu a pěkný potisk z různých Disneyho pohádek.

Mondo SKÁKACÍ MÍČ MONDO bez potisku 50cm
7,17 €

Posledný kus za túto cenu!

MÍČ SKAKACÍ Mondo průměr 50cmSkákací míč / hopsadlo od italského výrobce MONDO. Míče jsou čisté bez potisku.Technický popis:- výrobce: Mondo- věk 5± bez potisku- průměr 50cm- 3 barevné varianty

Ludi Skákací pes žltý
25,89 € 24,90 €

Nafukovací skákací pes pre deti ergonomického tvaru. Najmenším deťom pomôže pri ich prvých krôčikoch. Keď dieťa získa pri chôdzi istotu, začne objavovať kúzlo skákania. Uši slúžia ako držadlá. Psík sa zároveň môže stať najlepším kamarátom dieťaťa. Okolo krku môžete psíkovi uviazať šatku, ktorá má aj popisovaciu menovku.

JOHN Hopsadlo ponny

JOHN Hopsadlo ponny

Hodnotenie: 4,3
18,99 € 15,10 €

Krásne hopsadlo v tvare poníka pre deti. Hopsadlo je nielen skvelá pomôcka pre využitie voľného času dieťaťa, ale zároveň má športové a rehabilitačné využitie.

Ludi Skákací pes ružový

Ludi Skákací pes ružový

Hodnotenie: 4,1
25,89 € 24,90 €

Nafukovací skákací pes pre deti ergonomického tvaru. Najmenším deťom pomôže pri ich prvých krôčikoch. Keď dieťa získa pri chôdzi istotu, začne objavovať kúzlo skákania. Uši slúžia ako držadlá. Psík sa zároveň môže stať najlepším kamarátom dieťaťa. Okolo krku môžete psíkovi uviazať šatku, ktorá má aj popisovaciu menovku.

JOHN Hopsadlo poník s poťahom
28,80 € 28,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Veselé hopsadlo v tvare poníka, ktoré len čaká na osedlaní dieťaťom. Hopsadlo je nielen skvelá pomôcka pre využitie voľného času dieťaťa, ale zároveň má športové a rehabilitačné využitie.

Skákacia lopta 50 cm - Jednorožec
16,90 €

Skákacia lopta s motívom obľúbeného zvieratka – Jednorožca. Deti si s hopsadlom užijú veľa zábavy a navyše si posilnia svoje telo. Madlá zaisťujú maximálnu stabilitu počas hrania. Priemer lopty je 50 cm.

Ludi Skákací pes modrý

Ludi Skákací pes modrý

Hodnotenie: 4,5
25,89 € 25,30 €

Nafukovací skákací pes pre deti ergonomického tvaru. Najmenším deťom pomôže pri ich prvých krôčikoch. Keď dieťa získa pri chôdzi istotu, začne objavovať kúzlo skákania. Uši slúžia ako držadlá. Psík sa zároveň môže stať najlepším kamarátom dieťaťa. Okolo krku môžete psíkovi uviazať šatku, ktorá má aj popisovaciu menovku.

Lamps Skákacia lopta 45 - 50 cm Cars
9,59 € 8,30 €

Skákacia lopta s motívom obľúbeného autíčka Cars. Chlapci si s hopsadlom užijú veľa zábavy a navyše si posilnia svoje telo. Madlá zaisťujú maximálnu stabilitu počas hrania. Priemer lopty je 50 cm.

Fatra Slon nafukovací 76x53cm
13,20 €

Možno si ho pamätáte z detstva. S modrým slonom v izbe sa zahrá každé dieťa. Môže na ňom sedieť a vyvádzať podľa seba. O českú kvalitnú hračku je svetový záujem. Vyrobené z kvalitnej vinylovej fólie bez obsahu ftalátov a ťažkých kovov.

Lamps Skákacia lopta 45 - 50 cm Spiderman
9,59 € 8,60 €

Skákacia lopta s motívom obľúbeného hrdinu Spidermana. Chlapci si s hopsadlom užijú veľa zábavy a navyše si posilnia svoje telo. Madlá zaisťujú maximálnu stabilitu počas hrania. Priemer lopty je 50 cm.

JOHN Skákadlo Cars II

JOHN Skákadlo Cars II

Hodnotenie: 4,6
9,99 € 8,30 €

Gumové červené Hopsadlo s motívom obľúbeného hrdinu z filmu Cars pre deti s dvomi madlami na držanie

B.toys Skákací čmeliak Bizzy
28,26 € 26,40 €

Nafukovací skákací čmeliak pre deti ergonomického tvaru s tykadlami, ktoré slúžia ako držadlá, umožní deťom objavovať kúzlo skákania. Navyše deti zabaví na dlhé hodiny. Podporuje rast svalstva a pomáha trénovať stabilitu.

Lamps Hopsadlo Psík

Lamps Hopsadlo Psík

Hodnotenie: 4,7
18,70 € 13,90 €

Zábavné gumové hopsadlo psík je pre deti skvelá pomôcka na využitie voľného času. Zároveň má športové a rehabilitačné využitie. Vhodné do izbičky, ale aj do záhrady.

Lamps Hopsadlo jednorožec 450 mm
18,70 € 15,10 €

Ružové gumové hopsadlo jednorožec je pre deti skvelá pomôcka pre využitie voľného času. Zároveň má športové a rehabilitačné využitie. Vhodné do izbičky, ale aj do záhrady.

JOHN Hopsadlo jednorožec s poťahom
30,70 € 25,30 €

Veselé hopsadlo v tvare jednorožca, s ktorým si dieťa hneď odskočí do sveta fantázie. Hopsadlo je nielen skvelá pomôcka pre využitie voľného času dieťaťa, ale zároveň má športové a rehabilitačné využitie.

JOHN Hopsadlo jednorožec 55x50 cm
19,59 € 16,90 €

Veselé hopsadlo v tvare jednorožca. Hopsadlo je nielen skvelá pomôcka pre využitie voľného času dieťaťa, ale zároveň má športové a rehabilitačné využitie. Maximálne zaťaženie do 50 kg.

Lamps Hopsadlo Drak

Lamps Hopsadlo Drak

Hodnotenie: 4,7
18,70 € 14,30 €

Zelené gumové hopsadlo drak je pre deti skvelá pomôcka pre využitie voľného času. Zároveň má športové a rehabilitačné využitie. Vhodné do izbičky, ale aj do záhrady.

JOHN Hopsadlo Krtko 500mm

JOHN Hopsadlo Krtko 500mm

Hodnotenie: 4,8
10,50 €

Hopsadlo s motívom Krtka a jeho kamarátov pre vaše aktívne deti. Hopsadlo má praktické držadlá pre väčšiu bezpečnosť. Maximálne zaťaženie hopsadla je 50 kg.

Ludi Skákacia lopta 55cm oranžová
14,20 € 12,90 €

Nafukovacia gymnastická lopta s držadlom pre deti. Držadlo a protišmykový povrch na spodnej časti lopty pomáhajú udržať stabilitu pri skákaní na lopte. Vyrobená z odolného materiálu vhodného pre použitie doma aj vonku.

JOHN Skákadlo Ponny

JOHN Skákadlo Ponny

Hodnotenie: 4,6
21,96 € 18,80 €

Veselé Skákadlo v tvare poníka pre deti, je nielen skvelá pomôcka pre využitie voľného času dieťaťa, ale zároveň má športové a rehabilitačné využitie.

Lamps Hopsadlo Kravička

Lamps Hopsadlo Kravička

Hodnotenie: 4,5
18,70 € 15,10 €

Bielo-čierne gumové hopsadlo kravička je pre deti skvelá pomôcka na využitie voľného času. Zároveň má športové a rehabilitačné využitie. Vhodné do izbičky, ale aj do záhrady.

Spokey Catch Up Skákacia lopta 60 cm
10,42 € 8,60 €

Detská skákacia lopta rozvíja koordinačné a pohybové zručnosti a zlepšuje flexibilitu a svalovú silu. Poskytuje pri tom skvelú zábavu. Určená pre deti na hranie a pre rehabilitáciu (cvičenie pre správne držanie tela).

Skákadlá

Skákadlá pre deti sú skvelým darčekom pre malého nezbedníka! Vyberať zo širokej ponuky detských skákadiel a skákacích lôpt môžete na Mall.sk.

Skákadlá v tvare koňa môžete zaobstarať u značky John. Veľké množstvo skákacích lôpt ponúka Spokey alebo Ludi. Legendárne retro skákadlá v tvare byvola alebo žirafy, ktoré si možno pamätáte z detských rokov, nájdete u známej značky Fatra. Vyberajte aj z ďalších značiek, ako sú Teddies, B.Toys nebo Lamps.

Deťom urobíte radosť tiež odrážadlom alebo trojkolkou.

^ Naspäť hore

Ponuku najlacnejších produktov zoradených podľa ceny nájdete v kategórii lacná skákadlá.