Winmau Sisalový terč Blade 5 Dual Core

Winmau Sisalový terč Blade 5 Dual Core

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Sisalový terč Blade 5 Dual Core sa vyznačuje vysokou odolnosťou a patrí medzi najkvalitnejšie sisalové terče na trhu. Celý popis
80,38 €
Vrátane DPH
72,69 €
Partner: Zuriel

Skladom u partnera 5+ kusov

20.10.2021 - 21.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100003841275

Popis

Sisalový terč Blade 5 Dual Core je absolútnou novinkou firmy Winmau. Technológia tohto terča je prepracovanejšie a dokonalejšie. Terč sa vyznačuje vysokou odolnosťou a patrí medzi najkvalitnejšie sisalové terče na trhu.

Plocha pre dopad šípky sa zvýšila o 14% vďaka zúženie drôtov. Drôty sú prispôsobené tak, aby šípka lepšie kĺzala do poľa, majú uhol 60°.

Rozdiel medzi terči Blade a Blade Dual Core je na prvý pohľad v hladkej pohľadovej ploche, ktorá neobsahuje charakteristické ryhy, čiže mapy. Konštrukčne terč obsahuje viac vrstiev, vonkajšia ktorá je mäkšia a tým lepšie zachytí šípku, ktorá sa zabodne do terča a nevypadne.

Sisalový terč Blade 5 Dual Core má Rota Lock System, čo je systém troch ozubených koliesok na zadnej strane terče, vďaka ktorým uchytíte terč pevne a bez pretáčaniu na akúkoľvek stenu.

Sisalový terč je vyrobený zo štetín rastliny agávy sisalana, rastliny rastúce v Mexiku a Afrike, používané na výrobu lán a povrazov. Dlhé tenké vlákna tejto rastliny sa stočia do tzv. koláčov (biscuits), pokladajú sa do oválnej formy a zlisujú sa. Potom sa brúsi a farbí. Tieto terče sú kvalitné a predovšetkým trvanlivé. Ovšem NESMIE prísť do styku s vodou !!! Tento terč je vyrobený v Keni.

Súčasťou balenia je terč, oceľový záves a aretačné skrutky.

Šípky nie sú súčasťou balenia.