Bodylab Zero Topping Syrup 290 ml
6,47 €

Zero Topping Syrupsladké husté sirupy – polevy, ktoré sa síce nemôžu pýšiť nulovým obsahom kalórií, zato vynikajú pravou chuťou jahôd či čokolády bez umelého „chvostíka“.

Bio nebio Bio Javorový sirup 100% Grade A 250ml
5,30 €

Ako čisto prírodné sladidlo, získané zahustením miazgy cukrového javora, je javorový sirup (spolu s medom a melasou) vynikajúcim pomocníkom pri nahradzovaní rafinovaného bieleho cukru. Bio certifikát garantuje šetrné spracovanie bez použitia chemikálií (napr.

Sunfood Bio Ryžový sirup 62 850g
5,40 €

BIO Ryžový sirup 850g – Tento výrobok firmy SUNFOOD je vyrobený z kvalitných surovín bez chemických farbív a konzervačných látok. neobsahuje žiadne živočíšne tuky, vajcia ani rafinovaný cukor. zloženie: ryžový sirupObsah: 850g Použitie: sladenie, do pečiva, dezertov apod.

Kitl Syrob Pomaranč s dužninou 500 ml sirup
6,11 € 5,46 €

Pomarančový sirup Kitl je vhodný k príprave domácich osviežujúcich limonád a na ochutenie teplých i studených nápojov a kokteilov. Na výrobu 100 ml sirupu bolo použitých 108 ml ovocnej šťavy a dužiny.

Kitl Syrob Višňový s dužninou 500ml sirup
5,31 € 4,99 €

Výborný hustý sirup vyrobený z višňovej šťavy a višňovej dužiny. Obsahuje vysoký podiel ovocnej zložky. Je skvelý na prípravu domácich limonád, kokteilov, ale aj horúcich nápojov..

Country Life Sirup javorový Grade A BIO 250 ml
5,90 €

Javorový sirup najvyššej kvality a delikátna chute. Je ideálny pre studenú kuchyňu. Tradične sa ním dochucujú lievance a palacinky, ale použite ho všade tam, kam chcete dodať jeho špecifickú chuť – raňajkové kaše, dezerty, nápoje.

Kitl Syrob Čierne ríbezle s dužninou 500ml sirup
5,31 € 4,99 €

Kitl Syrob Čierne ríbezle obsahuje vysoký podiel ovocnej zložky. Na 100 ml sirupu je použité 104 ml ovocnej šťavy a dužiny. Čiernoríbezľový sirup Kitl je vhodný na prípravu domácich osviežujúcich limonád a kokteilov..

Kitl Syrob Bazový 500ml sirup
5,31 € 4,99 €

Poctivý hustý sirup z ručne zbieraných čerstvých kvetov bazy čiernej. Kvety sú z vlastných BIO odrodových kríkov.

Kitl Syrob Zázvorový 500ml sirup
5,31 € 4,99 €

Vynikajúci hustý sirup vyrobený z čerstvo vylisovanej šťavy z koreňa zázvoru v BIO kvalite. Vďaka svojmu zloženiu a šetrnému výrobnému postupu je sirup bohatý na látky zdraviu prospešné, aromatické a chuťové. Je skvelý na prípravu osviežujúcich domácich limonád.

CukrStop Sirup svieža Marhuľa 650 g
5,70 €

Sirup Marhuľa je sirup sa sladidlami zo stévie s prídavkom prírodného arómu s nízkym glykemickým indexom, takže nezvyšuje hladinu cukru v krvi. Ovocný cukor a sladidlá z rastliny stévia zaisťujú dostatočný prísun energie. Sirup možno využiť ako súčasť teplých aj studených nápojov a čajov.

Country Life Sirup kokosový BIO 250 ml
4,10 €

Voňavý sirup hustej konzistencie a zlatistej farby v biokvalite. Chuťou pripomína karamel. V teplej i studenej kuchyni ho môžete používať rovnako ako kokosový cukor na sladenie pokrmov a nápojov. .

Kitl Syrob Grapefruit 500ml sirup
5,31 € 4,99 €

Vynikajúci hustý sirup vyrobený z grapefruitovej šťavy a grapefruitovej dužiny. Obsahuje vysoký podiel ovocnej zložky,

CukrStop Sirup Bazový kvet 650 g
5,70 €

Sirup Bazový kvet je sirup sa sladidlami zo stévie s prídavkom prírodného arómu s nízkym glykemickým indexom, takže nezvyšuje hladinu cukru v krvi. Ovocný cukor a sladidlá z rastliny stévia zaisťujú dostatočný prísun energie. Sirup možno využiť ako súčasť teplých aj studených nápojov a čajov.

Country Life Sirup datľový BIO
3 €

Posledný kus za túto cenu!

Datľový sirup je skrátka vynikajúce, veľmi obľúbený, deti ho milujú. Je veľmi výrazný a na ochutenie stačí malé množstvo. Datľový sirup je báječný len tak alebo s miskou krupicovej kaše.

SAGENA Sirup - Lesná zmes 5L
15,12 € 12,60 €

Sirup s obsahom cukrov, bez konzervantov, syntetických farbív, sladidiel a zahusťovadiel.

Country Life Sirup ryžový BIO
7,10 €

Ryžový sirup je obľúbený pre svoju neutrálnu chuť a všestranné použitie. Dá sa použiť úplne univerzálne, najmä na pečenie. Vychutnať si ho môžete napríklad s jogurtom a oriešky. Hodí sa na osladenie kaší, nákypov, chrumkavé granoly.

Kitl Syrob Uhorka bio 500ml sirup
5,81 € 5,30 €

Unikátny BIO uhorkový sirup od firmy Kitl. Vynikajúci hustý sirup vyrobený v Českej republike z uhoriek v BIO kvalite.

Kitl Životabudič 250ml Kitl
5,55 € 5,19 €

Sirup na povzbudenie. Vyrobený zo zahustenej hroznovej šťavy a 5 bylín s povzbudzujúcimi účinkami.

LEROS Sirup Malina 250 ml
2,70 €

Sirup Malina Pasterizovaný produkt, bez prídavku kyseliny citrónovej, nápojový koncentrát.

SAGENA Sirup - Ananás 5L
15,12 € 12,60 €

Sirup s obsahom cukrov, bez konzervantov, syntetických farbív, sladidiel a zahusťovadiel.

SAGENA Sirup - Pomaranč 5L
15,12 € 12,60 €

Sirup s obsahom cukrov, bez konzervantov, syntetických farbív, sladidiel a zahusťovadiel.

ALMO ALMO sirup BRUSNICA 50% ovocia
4,99 € 4,19 €

Novinka

Veľmi kvalitný brusnicový sirup s ovocným podielom min. 50%. Prírodný produkt vyrobený bez chemických prísad a umelých sladidiel. Pasterizovaný.

ALMO ALMO sirup ČIERNA RÍBEZĽA 50% ovocia
4,49 € 3,90 €

Veľmi kvalitný sirup s ovocným podielom min. 50% – čierna ríbezľa. Prírodný produkt vyrobený bez chemických prísad a umelých sladidiel. Pasterizovaný.

ALMO ALMO sirup HRUŠKA 50% ovocia
4,19 € 3,59 €

Veľmi kvalitný sirup s ovocným podielom min. 50% – hruška. Prírodný produkt vyrobený bez chemických prísad a umelých sladidiel. Pasterizovaný.

ALMO ALMO sirup JAHODA 50% ovocia
4,19 € 3,59 €

Veľmi kvalitný brusnicový sirup s ovocným podielom min. 50%. Prírodný produkt vyrobený bez chemických prísad a umelých sladidiel. Pasterizovaný.

ALMO ALMO sirup KVET BAZY Prémium
4,49 € 3,90 €

Veľmi kvalitný sirup z bazového kvetu. Prírodný produkt vyrobený bez chemických prísad a umelých sladidiel. Pasterizovaný.

ALMO ALMO sirup MALINA 50% ovocia
4,19 € 3,59 €

Veľmi kvalitný sirup s ovocným podielom min. 50% – malina. Prírodný produkt vyrobený bez chemických prísad a umelých sladidiel. Pasterizovaný.

ALMO ALMO sirup POMARANČ 50% ovocia
4,49 € 3,59 €

Veľmi kvalitný sirup s ovocným podielom min. 50% – pomaranč. Prírodný produkt vyrobený bez chemických prísad a umelých sladidiel. Pasterizovaný.

ALMO ALMO sirup ŠÍPKA 50%
4,99 € 4,19 €

Veľmi kvalitný šípkový sirup s podielom min. 50%. Prírodný produkt vyrobený bez chemických prísad a umelých sladidiel. Pasterizovaný.

ALMO Almo Sirup Vianočný punč 0,5 l
3,99 € 2,99 €

Sirup s príchuťou vianočný punč na prípravu teplého nápoja. Stačí zaliať horúcou vodou a je pripravený k okamžitej konzumácii.

Country Life Sirup Agávový BIO
3,80 €

Agávový sirup je veľmi sladký, najsladšie zo všetkých sirupov, dokonca sladšie ako med a cukor. Hodí sa pre studenú aj teplú kuchyňu. Výborný je do kaší, koktailov, nákypov, pri pečení, na výrobu džemov. Pár lyžičiek zrieďte vodou a vykúzlite s ním parádne domáce limonádu.

Country Life Sirup brusnicový BIO 250 ml
4,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Ryžový a javorový sirup obohatený o brusnicovou šťavu v biokvalite. Má veľmi príjemnú chuť a vôňu. Výborný je na sladenie kašou a múčnikov, ale aj nápojov. Neobsahuje žiadne pridané arómy farbivá alebo konzervanty. .

Country Life Sirup javorový Grade C BIO
6,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Javorový sirup má špecifickú, celkom výraznú chuť a vôňu, málinko pripomína karamel. Tradične sa ním dochucujú lievance a palacinky, ale použite ho všade tam, kam chcete dodať jeho špecifickú chuť – raňajkové kaše, dezerty, domáce granolového, nápoje, na pečenie.

Kitl Smrkáček 250ml Kitl
5,85 € 5,54 €

Sirup z mladých smrekových výhonkov v Bio kvalite s vitamínom C. Mladé smrekové výhonky prispievajú k normálnej funkcii dýchacieho systému. Vitamín C prispieva k normálnej funkcii imunitného systému. Kitl Smrkáček BIO je vhodný pre dospelých aj deti od 1 roka.

Kitl Syrob Citrón s dužninou 500ml sirup
6,11 € 5,46 €

Citrónový sirup Kitl je vhodný k príprave domácich osviežujúcich limonád a na ochutenie teplých i studených nápojov a kokteilov. Pre výrobu 100ml citrónového sirupu bolo použitých 104 ml ovocnej šťavy a dužiny.

Kitl Syrob Mätový 500ml sirup
5,31 € 4,99 €

Vynikajúci hustý sirup z čerstvých lístkov mäty kučeravej, pestovanej v BIO kvalite. Vďaka svojmu zloženiu a šetrnému výrobnému postupu je sirup bohatý na látky zdraviu prospešné, aromatické a chuťové. Je skvelý na prípravu osviežujúcich domácich limonád.

Ladylab Zero Sirup 425 ml
7,62 €

Držíte diétu, ale napriek tomu si nechcete odopierať sladké? Oslaďte si život so ZERO sirupom.

LEROS Sirup Aronie 250 ml
2,70 €

Sirup Aronie je pasterizovaný produkt bez prídavku kyseliny citrónovej, nápojový koncentrát. .