Country Life Sirup Agávový BIO
3,60 €

Agávový sirup je veľmi sladký, najsladšie zo všetkých sirupov, dokonca sladšie ako med a cukor. Hodí sa pre studenú aj teplú kuchyňu. Výborný je do kaší, koktailov, nákypov, pri pečení, na výrobu džemov. Pár lyžičiek zrieďte vodou a vykúzlite s ním parádne domáce limonádu.

Country Life Sirup javorový Grade A BIO 250 ml
5,80 €

Javorový sirup najvyššej kvality a delikátna chute. Je ideálny pre studenú kuchyňu. Tradične sa ním dochucujú lievance a palacinky, ale použite ho všade tam, kam chcete dodať jeho špecifickú chuť – raňajkové kaše, dezerty, nápoje.

Wolfberry Trstinová melasa BIO
3,60 €

Trstinová melasa BIO Wolfberry je výborné, nesírené, neriedené a ľahko rozpustné prírodné sladidlo. Je vhodná aj pre deti, seniorov, športovcov a ťažko manuálne pracujúci osoby.

Bio nebio Bio Javorový sirup 100% Grade A 250ml
5,20 €

Ako čisto prírodné sladidlo, získané zahustením miazgy cukrového javora, je javorový sirup (spolu s medom a melasou) vynikajúcim pomocníkom pri nahradzovaní rafinovaného bieleho cukru. Bio certifikát garantuje šetrné spracovanie bez použitia chemikálií (napr.

Sunfood Bio Ryžový sirup 62 850g
5,30 €

Tento výrobok firmy SUNFOOD je vyrobený z kvalitných surovín bez chemických farbív a konzervačných látok. Tento výrobok neobsahuje žiadne živočíšne tuky, vajcia ani rafinovaný cukor. Ryžový sirup je zdravou náhradou klasického bieleho cukru. Produkt z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva.

Country Life Sirup datľový BIO
2,80 €

Datľový sirup je skrátka vynikajúce, veľmi obľúbený, deti ho milujú. Je veľmi výrazný a na ochutenie stačí malé množstvo. Datľový sirup je báječný len tak alebo s miskou krupicovej kaše.

CukrStop Sirup Bazový kvet 650 g
5,50 €

Sirup Bazový kvet je sirup sa sladidlami zo stévie s prídavkom prírodného arómu s nízkym glykemickým indexom, takže nezvyšuje hladinu cukru v krvi. Ovocný cukor a sladidlá z rastliny stévia zaisťujú dostatočný prísun energie. Sirup možno využiť ako súčasť teplých aj studených nápojov a čajov.

Bio nebio Bio Javorový sirup 100% Grade C 250ml
4,40 €

BIO Javorový sirup – Grade C Ako čisto prírodné sladidlo, získané zahustením miazgy cukrového javora, je javorový sirup (spolu s medom a melasou) vynikajúcim pomocníkom pri nahradzovaní rafinovaného bieleho cukru.

BIO Kokosový nektár 250 g
7,50 €

Prírodný kokosový nektár je sladký, priemyselne nerafinovaný sirup získavaný z miazgy kvetov kokosových paliem.

Country Life Sirup brusnicový BIO 250 ml
4,10 €

Ryžový a javorový sirup obohatený o brusnicovou šťavu v biokvalite. Má veľmi príjemnú chuť a vôňu. Výborný je na sladenie kašou a múčnikov, ale aj nápojov. Neobsahuje žiadne pridané arómy farbivá alebo konzervanty. .

Allnature Datľový sirup BIO 350 g
4,20 €

Datľový sirup je s výraznou chuťou a vôňou. Je výborný pre sladenie všetkého druhu. S datľovými sirupom môžete zdravo maškrtiť. Neobsahuje konzervanty, ani umelé farbivá. Je 100% bio. Obsahuje draslík a vápnik. Nie je tak kalorický ako cukor.

Sunfood Bio Javorový sirup 400g
9,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Bio javorový sirup Ako čisto prírodné sladidlo, získané zahustením miazgy cukrového javora, je javorový sirup (spolu s medom a melasou) vynikajúcim pomocníkom pri nahradzovaní rafinovaného bieleho cukru. Bio certifikát garantuje šetrné spracovanie bez použitia chemikálií (napr.

CukrStop Sirup svieža Marhuľa 650 g
5,50 €

Sirup Marhuľa je sirup sa sladidlami zo stévie s prídavkom prírodného arómu s nízkym glykemickým indexom, takže nezvyšuje hladinu cukru v krvi. Ovocný cukor a sladidlá z rastliny stévia zaisťujú dostatočný prísun energie. Sirup možno využiť ako súčasť teplých aj studených nápojov a čajov.

Country Life Sirup čučoriedkový BIO 250 ml
4,40 €

Čučoriedkový sirup v biokvalite má veľmi príjemnú vôňu a chuť. Môžete ho použiť na dochutenie múčnikov, kaší, do jogurtu, ale napríklad aj na prípravu nápojov. Neobsahuje žiadne umelé arómy alebo farbivá. .

Look food Agávový cukor 100% 250 g BIO
4 €

Ekologický Agávový cukor 100% je prírodné sladidlo a skvelá náhrada za klasický biely cukor. Náš cukor má nízky glykemický index a môžu ho konzumovať aj diabetici a ľudia na diéte. Agávový cukor tiež obsahuje polysacharid inulín, ktorý patrí do skupiny fruktan.

SAGENA Sirup - Ananás 5L
15,12 € 12,60 €

Novinka

Sirup s obsahom cukrov, bez konzervantov, syntetických farbív, sladidiel a zahusťovadiel.

SAGENA Sirup - Lesná zmes 5L
15,12 € 12,60 €

Novinka

Sirup s obsahom cukrov, bez konzervantov, syntetických farbív, sladidiel a zahusťovadiel.

SAGENA Sirup - Multivitamín 5L
15,12 € 12,60 €

Novinka

Sirup s obsahom cukrov, bez konzervantov, syntetických farbív, sladidiel a zahusťovadiel.

SAGENA Sirup - Pomaranč 5L
15,12 € 12,60 €

Novinka

Sirup s obsahom cukrov, bez konzervantov, syntetických farbív, sladidiel a zahusťovadiel.