Country Life Sirup javorový Grade C BIO
5,50 €

Javorový sirup má špecifickú, celkom výraznú chuť a vôňu, málinko pripomína karamel. Tradične sa ním dochucujú lievance a palacinky, ale použite ho všade tam, kam chcete dodať jeho špecifickú chuť – raňajkové kaše, dezerty, domáce granolového, nápoje, na pečenie.

Country Life Sirup javorový Grade A BIO 250 ml
5,60 €

Javorový sirup najvyššej kvality a delikátna chute. Je ideálny pre studenú kuchyňu. Tradične sa ním dochucujú lievance a palacinky, ale použite ho všade tam, kam chcete dodať jeho špecifickú chuť – raňajkové kaše, dezerty, nápoje. .

Country Life Sirup ryžový BIO
2,40 €

Ryžový sirup je obľúbený pre svoju neutrálnu chuť a všestranné použitie. Dá sa použiť úplne univerzálne, najmä na pečenie. Vychutnať si ho môžete napríklad s jogurtom a oriešky. Hodí sa na osladenie kaší, nákypov, chrumkavé granoly.

Country Life Sirup Agávový BIO
3,50 €

Agávový sirup je veľmi sladký, najsladšie zo všetkých sirupov, dokonca sladšie ako med a cukor. Hodí sa pre studenú aj teplú kuchyňu. Výborný je do kaší, koktailov, nákypov, pri pečení, na výrobu džemov. Pár lyžičiek zrieďte vodou a vykúzlite s ním parádne domáce limonádu.

CukrStop Sirup svieža Marhuľa 650 g
5,90 €

Sirup Marhuľa je sirup sa sladidlami zo stévie s prídavkom prírodného arómu s nízkym glykemickým indexom, takže nezvyšuje hladinu cukru v krvi. Ovocný cukor a sladidlá z rastliny stévia zaisťujú dostatočný prísun energie. Sirup možno využiť ako súčasť teplých aj studených nápojov a čajov.

CukrStop Sirup Bazový kvet 650 g
5,90 €

Sirup Bazový kvet je sirup sa sladidlami zo stévie s prídavkom prírodného arómu s nízkym glykemickým indexom, takže nezvyšuje hladinu cukru v krvi. Ovocný cukor a sladidlá z rastliny stévia zaisťujú dostatočný prísun energie. Sirup možno využiť ako súčasť teplých aj studených nápojov a čajov.

Country Life Sirup datľový BIO
2,80 €

Datľový sirup je skrátka vynikajúce, veľmi obľúbený, deti ho milujú. Je veľmi výrazný a na ochutenie stačí malé množstvo. Datľový sirup je báječný len tak alebo s miskou krupicovej kaše.

Country Life Sirup pšeničný BIO 250 ml
2,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Pšeničný sirup sa hodí najmä na pečenie. Najviac sa nám osvedčil aj pri pečení v našej biopekáreň. Optimálne zladí, v testoch dobre funguje a výslednú chuť pokrmu nezmení. .

Country Life Sirup špaldový BIO 250 ml
4,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Špaldový sirup sa chuťou aj konzistenciou veľa približuje medu. Je vhodný na pečenie i dochutenie. Jeho plná chuť vynikne pri preliatí kašou a dezertov. .

Wolfberry Datľový sirup BIO 400 ml / 540 g
4,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Datľový sirup BIO 400ml / 540g Wolfberry je ovocné sladidlo charakteristické svojou tmavo hnedou farbou a veľmi sladkou chuťou. Jeho vlastnosti ocení každý, kto hľadá rastlinnú alternatívu za med či nezdravý cukor.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: