Texi Kotúčová rezačka na textil TEXI ZORRO

Texi Kotúčová rezačka na textil TEXI ZORRO

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Kotúčová rezačka s priamym pohonom (direct drive) a so zabudovaným servomotorom v hlave stroja. Táto rezačka nemá žiadne prevodové ústrojenstvo a má minimálne náklady na el. energiu. Celý popis
163 €
Vrátane RP a DPH

Skladom u partnera 3 kusy

3.8.2021 - 4.8.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100047058609

Popis

Kotúčová rezačka s priamym pohonom (direct drive) a so zabudovaným servomotorom v hlave stroja. Táto rezačka nemá žiadne prevodové ústrojenstvo a má minimálne náklady na el. energiu. Výhodou tejto rezačky je:

 – Úspora energie – v prípade, že je rezačka zapnutá a nie je v záťaži, má odber iba 3,5W, čo je úspora viac ako 80% oproti bežnej rezačke.
 – Rezačka má veľmi nízku hlučnosť (pod 60 dB), nemá nutnosť mazanie olejom, neopotrebováva sa ústrojenstvo rezačky, odpadá nutnosť častých kontrol a výmen ozubených prevodov.
 – Rezačka má vyšší krútiaci moment vďaka servomotora, úplne odpadá povinnosť výmeny uhlíkov, pretože servomotor žiadne nemá. Vďaka servomotora, ktorý neiskrí, odpadá poškodeniu materiálu od iskry uhlíkov.
 – Hmotnosť rezačky je nižšia, len 1 kg, má o 60% nižšiu hmotnosť a o 50% menší objem, pretože je servomotor malý a zabudovaný v hlave stroja.
 – Odpadá nutnosť tzv. Tienenie, kedy bolo potrebné u starých typov pridávať rôzne kondenzátory. Tým sa zdvihla aj celková životnosť tohto zariadenia.
 – Konštrukcia rezačky je prispôsobená pracovníkovi. Držadlo je ergonomicky tvarované, vďaka umiestneniu servomotora v hlave, zbytočne nezaťažuje svojou váhou a je vytvarované podľa potrieb. Doteraz sa musela obsluha prispôsobovať veľkosti rezačky.
 – Na rukoväti nájdete inteligentný regulátor otáčok, kde môžete nastaviť několko stupňov rýchlosti rezania. Tým ľahko eliminujete poškodenia materiálu spekaním, alebo naopak máte vyšší komfort rezania. Rezačka má aj pri vyššej záťaži konštantný chod.
 – Zabudované LED osvetlenie vám garantuje, že vidíte presne, kde Reza.

Technické parametre:

Napájanie: 230 V + – 20%
Výkon: 3,5 W – 250 W
Priemer kotúča: 100 mm
Výška rezané nálože max .: 27 mm
Nastaviteľná rýchlosť rezania: 800/900/1000/1200 otáčok za min.
Váha: 1,1 kg