Donwei Rezacia podložka 30x22 cm

Donwei Rezacia podložka 30x22 cm

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Podložka na patchwork 5 vrstvová. Najkvalitnejšie rezacie podložka na našom trhu. Samosvorná funkcia uzavrie povrch podložky po řezu. Podložka je navrhnutá predovšetkým pre rezanie látok pomocou rezacieho kolieska, ale aj skalpelov. Má presnú meracie sieť, navrhnutú pre pravákov aj ľavákov. Celý popis
3,44 €
Vrátane RP a DPH

Skladom u partnera 5+ kusov

11.7.2022 - 12.7.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu Strima Czech

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 100047055969

Popis

Podložka na patchwork 5 vrstvová. Najkvalitnejšie rezacie podložka na našom trhu. Samosvorná funkcia uzavrie povrch podložky po řezu. Podložka je navrhnutá predovšetkým pre rezanie látok pomocou rezacieho kolieska, ale aj skalpelov. Má presnú meracie sieť, navrhnutú pre pravákov aj ľavákov. Povrch je špeciálny samosvorný, ale naviac oproti konkurencii je podložka z viacerých vrstiev, takže sa nekrúti, ako modré podložky. Vďaka povrchu a sile 3mm môžete na tejto podložke rezať aj skalpelom a nerozřežete ju ako modrej podložky. Ostrie tak zostane dlho ostré ako britva. Z jednej strany je metrická sieť s rozmermi 30×22 cm, z druhej strany sieť v palcoch. V kombinácii s rezacím kolieskom a pravítkom budete môcť veľmi jednoducho, rýchlo a presne rezať pruhy aj iné tvary. Vďaka povrchu a sile 3mm môžete na tejto podložke rezať aj skalpelom a nerozřežete ju ako modrej podložky.
Upozorňujeme, že meranie v cm prehľadnejšie a pokiaľ využívate predlohy českých prác, sú stupnice v cm lepšie, ale väčšina zahraničných prác je v inch. Naša podložka na rozdiel od ostatných má na jednej strane verzii v inch a druhú v cm. Získate neoceniteľného pomocníka.